Skocz do zawartości

GTA V - smaczki, lokacje, easter eggs


wojnar

Rekomendowane odpowiedzi

GTA4 miało swoją misję żywcem wyjętą z "gorączki" (napad na bank) i V też swoją ma, a mianowicie napad na opancerzoną furgonetkę. Począwszy od masek, przez zblokowanie drogi i przy(pipi)ienie w furgonetkę tirem, na bombie na tylnich drzwiach i ogłuszonych konwojentów po detonacji konczywszy (tylko czekałem aż któryś z "naszych" nie wytrzyma i wpakuje kulke któremuś: - "a bo mnie nie słuchał" ;p oj lubią chłopaki z R* Heat - jeśli są tacy którzy filmu nie widzieli koniecznie nadrobić.

 

Właśnie, specyficzna muzyka w Heat podczas napadu na bank zapodająca niesamowitą wczuwkę. Przy pierwszym skoku na jubilera tak słucham, hmm to nie radio... o zesz wy s(pipi)isyny, znów wiedzieli co z dzieła micheala manna podkraść by żyło się lepiej (wszystkim;p)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Kradnę jakiemuś wieśkowi traktor, a ten podnosi się strzela do mnie i przy okazji przebija oponę w pojeździe. Jazda traktorem bez jednej opony, mega. Podobnie gdy wskoczyłem do zagrody  ze świniami i strzelałem do nich. Czyżby każdy postępowy rolnik pod Los Santos był uzbrojony ? :P

Edytowane przez Hide999
Odnośnik do komentarza

nie pamiętam czy już się pojawiało:

 

niedaleko lotniska Trevora, pod rzutkami jest miejsce z wielkimi antenami satelitarnymi. co jakiś czas, dość często pojawia się tam grupka naukowców w towarzystwie agentów FIB a także ich wozów. jest federalny Buffalo a także SUV (czasami dwa SUVy). można je ukraść bez problemu ale podczas kradzieży jeden z tych dwóch agentów do nas się doczepi i zacznie do nas strzelać, a drugi zamiast mu pomóc to jego zastrzeli :D parę razy tak miałem a przed chwilą koleś wyciągnął telefon, zrobił zdjęcie tego, którego zastrzelił i odszedł w swoją stronę :D

Odnośnik do komentarza

Czekając aż może się online połączy patrzyłem z 5 minut jak Jimmy gra w Righteous Slaughter 7, poprzednio nie zauważyłem, jakie stężenie beki tam jest :D Patyk z kupą, tipy podczas gry xDD "Buy more DLC it makes you a better marksman" "IF someone speaks with a foreign accent kill him" "Always loudly question enemy sexuality". 

Odnośnik do komentarza

Czekając aż może się online połączy patrzyłem z 5 minut jak Jimmy gra w Righteous Slaughter 7, poprzednio nie zauważyłem, jakie stężenie beki tam jest :D Patyk z kupą, tipy podczas gry xDD "Buy more DLC it makes you a better marksman" "IF someone speaks with a foreign accent kill him" "Always loudly question enemy sexuality". 

Shitstick 3000;) miałem polewke z tego.

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy czasem nie było tego w filmiku wyżej o tych drobnych smaczkach budujących piękno świata GTA ale:

wczoraj jeżdżąc ze znajomymi zauważyłem, że te zabezpieczające bandy rozdzielające pasy ruchu na autostradzie uroczo się składają przy kontakcie z autem. niby pierdoła ale cieszyła przez dobre kilka minut :)

Odnośnik do komentarza

Ostatnia ciekawostka to nawiązanie chyba do RDR, bo tam był samochód też taki prymitywny jak to. W sumie na multi niezłe jaja z tym traktorem by były. xD

Taki sam dostaje się po 

 

całej serii misji od Epsilonistów, jeśli nie zabijesz nikogo i nie zgarniesz nagrody (a przypominam, że jest to 2,1 mln $) za tę misję. Z tą różnicą, że ten traktor ma tablicę rejestracyjną - "KIFFLOM!" XD

 

Edytowane przez Colin
Odnośnik do komentarza

Też jakieś smaczki podrzucę:):

 

 

Nie znalazłam odpowiedniego filmiku na YT(i nie wiem czy za każdym razem to tak wygląda - wątpię): Po tym jak prostytutka wszyła z samochodu śledziłam ją Trevorem -  wzięła telefon i zadzwoniła do mamy mówiąc mniej więcej coś takiego "Cześć mamo, bardzo dobrze mi idzie. Byłam już na kilku przesłuchaniach i zrobiłam bardzo dobre wrażenie. Pewnie niedługo wezmą mnie do jakiejś roli w filmie." ;].

 

A tu Steven Ogg(Trevor) uczy się robienia na drutach ;)

sw7w.jpg

 

I cała paczka ;]

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj miałem chyba coś w rodzaju glitcha, bo sytuacja raczej niecodzienna. Sentinel z zamkniętym dachem, czyli coupe, a w środku 3 osoby. Kierowcę wywaliłem, pasażer uciekł, a NPC z tyłu został w aucie spanikowany i nie mógł wyjść. Jeździłem z nim po mieście, potem zaprosiłem Franklina i pojechałem z nim do baru, podczas gdy postać z tyłu cały czas była w aucie nawet po wyjściu z baru. Wreszcie mi się znudziło i wjechałem do oceanu, typ się utopił.

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem pewien smaczek w misji

 

 

kiedy zabijamy tych O'Neillów strzelając ze snajpy termowizyjnej z helikoptera.

 

kierując Trevorem zadzwonił do mnie Franklin mówiąc że goni jego wrogów, po czym pojawia się misja bodajże z literką M w domu Trevora. Misję można rozpocząć właśnie od cutscenki z Michaelem a potem podróżą pickupem do helikoptera.

 

Jednak załadowałem na nowo save, i tuż po telefonie Franklina do Trevora zmieniłem postać na Franklina, właśnie gonił tych O'Neillów, którzy potem rozbili w lesie auto. Tym samym misję można zacząć na dwa sposoby :)

 

 

I jeszcze jeden

 

 

Tuż pod koniec misji w fabryce chemicznej kiedy Haines strzela sobie w nogę, podbiegają do niego agenci, a wśród nich ten gościu z United Liberty Paper z GTA IV

 

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Taki drobny szczegol:

 

Robiac misje

Dla epsilonu, gdzie trzeba biegac 5 mil po pustyni

nie chcialo mi sie biegac po okolicy, wiec zaczalem biegac w kolko. Okazalo sie, ze okrazenie po okrazeniu, wydeptywalem sciezke, po ktorej biegalem. Po kilkudziesieciu rundach biegalem po wydeptanym przez siebie okregu;]]]]

Edytowane przez Veron
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...