Skocz do zawartości

GTA V - co wam się nie podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu to przez to, że liczba gwiazdek się zmniejszyła do 5 i dlatego teraz za male przewinienia od razu wskakują 2, najczęściej wskakują 2, bardzo rzadko miałem jedną gwiazdkę. 

Ogólnie przegrałem z 15 godzin i powiem szczerze że nigdy nie miałem jakiegoś problemu z Policją. Tylko że ja nie mam czasu aby w tę grę zagłębić się tak dokładnie i może dlatego mam mniej przygód ze stróżami prawa. To może się przekłada na mniejszą ilość bugów czy jak to się tam nazywa.

Odnośnik do komentarza

Nie działa, próbowałem. Jak wczytałem to Franklin był, ale motor zniknął. :confused:

 

A i policja jest trochę porąbana. Dostałem jedna gwiazdkę. Uciekam i za to, że policja do mnie strzela dostaję jeszcze jedną gwiazdkę. No za co się pytam? ;/

 

Działa.

 

Jak masz jedną gwiazdkę, znikniesz z pola widzenia policji i wtedy cię znajdą - dostajesz drugą.

Odnośnik do komentarza

 

Model jazdy na motocyklach jest najgorszy w całej serii.

Bredzisz, model jazdy jest genialny w każdym pojeździe w motocyklach też a jak jedziesz Franklinem to korzystając z jego umiejętności jesteś nie do zatrzymania.

A Quadem jeździ się lepiej niż w motorstormie :sorcerer:

 

 

No taki model jazdy dla randomów i niedzielnych graczy, zgadzam się.

Odnośnik do komentarza

 

 

Model jazdy na motocyklach jest najgorszy w całej serii.

Bredzisz, model jazdy jest genialny w każdym pojeździe w motocyklach też a jak jedziesz Franklinem to korzystając z jego umiejętności jesteś nie do zatrzymania.

A Quadem jeździ się lepiej niż w motorstormie :sorcerer:

 

 

No taki model jazdy dla randomów i niedzielnych graczy, zgadzam się.

 

 

Bredzisz.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jak już jedziesz motorem to jest zaje.biście, ale strasznie dziwnie wygląda jak robisz manewry w miejscu lub właśnie coś na małej prędkości. Strasznie to sztywno wygląda, tak jakby motor to był kij, a koło nie skręcało. Ale można przymknąć na to oko, bo jak już ruszysz to miazga. :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Model jazdy na motocyklach jest najgorszy w całej serii.

Bredzisz, model jazdy jest genialny w każdym pojeździe w motocyklach też a jak jedziesz Franklinem to korzystając z jego umiejętności jesteś nie do zatrzymania.

A Quadem jeździ się lepiej niż w motorstormie :sorcerer:

 

 

No taki model jazdy dla randomów i niedzielnych graczy, zgadzam się.

 

Nie lepiej wrzucić model jazdy z Gran Turismo

Odnośnik do komentarza

rock stacja radiowa w GTA IV masakruje to co jest w GTA V, może dostaliśmy radio gaga, kilka fajnych piosenek ale reszta czyli 70% to crapy pop jak Don Johnson czy Alan parson ( mają dużo lepszych piosenek), no i reszta Baker street ? wtf ?  W gta IV Heaven and Hell the who smashing P one vision to było coś, jak dla mnie to GTA V ma najsłabsze stacje radiowe w całej serii, nawet obiecanego RADAR LOVE nie dali ;/ szkoda R szkoda

zamulający Phil Collins Def Leppard i foreigner przejdą ale mają lepsze utwory

Edytowane przez BoroBoro
Odnośnik do komentarza

może GTA III ma słabsze sorka, GTA IV miało dobre electro coś po Rosyjsku rock metal a tutaj ? bezpłciowe utwory to 80 % stacji gra

Serio, albo masz jakiś uraz mózgu albo to jest trolling w słusznej sprawie, który i tak jest ch.ujowy i nieśmieszny. :/

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Cztery rzeczy:

 

- Model jazdy, motorów to w ogóle nie komentuje, na szczęście dzięki kodowi na slippery cars, jazda autami jest zabawna. Do GTA IV nie ma porównania.

 

- Jazda terenowa. Czasem auto koziołkując się pogniecie i pojedzie dalej, czasem wybuchnie, a czasem wypierdzieli nas przez szybę. Niektóre płoty się niszczą, niektóre nie, czasem rozwalisz słupki, a za chwilę zaliczysz śmiertelny zgon na plastikowej łopatce wkopanej w plażę. Ciężko to wszystko ogarnąć, strasznie niespójne.

 

- Policja. Fajnie, że jak się gra z radarem to da się przed nią ukryć. Ale czy oni w ogóle kiedykolwiek nas łapią? Bo wygląda to tak jakby za każdym razem otwierali do nas ogień. No i te ich wspaniałe spawny, uciekasz na górę Chilliad zostawiając pierdyliard radiowozów w tyle? Żaden problem, na samym szczycie pojawią się nowe. Nie wspominając o podsłuchach NSA w każdym zakątku pozwalających na natychmiastową interwencję.

 

- Nie podoba mi się też, że auta typu Futo, Sultan czy Sabre są (pipi)ymi białymi krukami i nie ma żadnej pewnej miejscówki w której zawsze się spawnują. Jak już można kupować auta przez internet to powinno imo dać się wszystkie modele jakie są dostępne w grze (no może prócz tych z jakimiś unikatowymi nalepami i autami gangów), a tak takie średnie autka są większymi kąskami niż supercary.

 

@dyskusja powyżej:

Jak chcecie swoich ulubionych kawałków, puśćcie se muzykę ze swojego ipoda, ja(pipi)e co za problem.

Radia budują klimat, tak jak w GTA IV najlepiej śmigało mi się po pięknie oświetlonym nocą Times Square w rytmie Jazz Nation Radio, tak tutaj zapylanie po bezdrożach przy Rebel Radio daje mi taką samą wczutę, tak samo ten rock który leci w radiostacjach jakoś pasuje mi do tego miasta i postaci Michaela.

Edytowane przez hay
Odnośnik do komentarza

Ty patrzysz na HH ja rocka i metal no i jest jak jest uraz muzku debil i inne wyzwiska, ludziki pionki hehehe, bo mi sie musi podobać i już.

No ja słucham tylko rapu, inne (pipi).

 

 

 

Boże.

 

 

 

 

- Model jazdy, motorów to w ogóle nie komentuje, na szczęście dzięki kodowi na slippery cars, jazda autami jest zabawna. Do GTA IV nie ma porównania.

Samochody na gumowych resorach takie piękne XDDDD Odpal sobie Saints Roł tam taka zabawa świetna ;p ;] ;>

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Rozi rap to byl ciekawy 20lat temu. Teraz to wszystko na jedno kopyto jak to spiewali w die antword "inbread fuck fest"

 

A ja powiem z innej beczki ze nie tyle co nie podoba tylko bardzo mi brakuje - bilard i poker. Te dwie rzeczy z chęcią bym wymienił za rzutki, golf i tenis (zwłaszcza że tenis to najnudnieszy sport ever zarówno do oglądania jak i grania

 

Zwłaszcza w kontekście gta online chcial bym pokera i bilard. Ale jest szansa że dojdzie w dlc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...