Skocz do zawartości

GTA V - co wam się nie podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co mi się nie podoba po dłużyszm czasie to policja.

Po pierwsze w ogóle ich nie ma na ulicach, nie licząc raz na jakiś czas pościgu, poza tym stoją przy większych drogach z suszarkami. Po drugie pościgi. Niby zmienione tak jak w Mafii, że każdy radiowóz ma swój zakres poszukiwań, ale jest to bardzo schematyczne - nie można nigdy uciekać po prostej drodze, trzeba skręcać, bo w przeciwnym wypadku pojawi się przed nami radiowóz jadący w tym samym kierunku a po kilku sekundach zawróci prosto na nas. I tak jest zawsze, mimo kontrolowania toru jazdy radiowozów, jak za długo jedziemy prosto to nagle radiowozy zawracają i jadą prosto na nas. Poza tym przydałaby się możliwość przekupowania policjantów, przynajmniej przy 1 gwiazdce.

Ale najlepszy miałem moment jak uciekałem przed policją po pustyni i nagle zjechałem na most kolejowy, gdzie po chwili zaczął z naprzeciwka mnie szukać radiowóz...  

Edytowane przez Il Brutto
Odnośnik do komentarza

 

 

Helikoptery - kompletnie zepsuli sterowanie nimi. Jest one zdecydowanie nadwrażliwe, a to całe "kołysanie się" doprowadza do szewskiej pasji. Jak samolotami steruje się miodnie, to helikoptery to cholerna udręka. W porównaniu do IV, duży minus.

A co ty gadasz, w przeciwieństwie do IV te przynajmniej lecą do przodu. Uwielbiam nimi latać

 

W IV także mogłeś latać nimi "do przodu" (lol). Są straszne w sterowaniu, wiele ma problem z nimi podczas misji i w szkole latania. To gibotanie się na boki nie jest ani realistyczne, ani miodne więc niestety popsuli. Tricki takie jak kamera FPP czy trzymanie jednocześnie L1+R1 nie dają poprawy.

 

To naucz się grać dobrze. 

Odnośnik do komentarza

Uważajcie na "dziury" w podłożu. Próbując wejść na szczyt tego poczwórnego "rurociągu" (?) ułożonego na górze udało mi się przy podporze wpaść pod powierzchnię i po kilkunastosekundowym spadaniu z szarym kolorem w tle, zresetowało mnie obok ośrodka zdrowia, co ciekawe obyło się bez zgona. :P

Edytowane przez Grabar
Odnośnik do komentarza

W końcu, po ograniu całej fabuły i zrobieniu 100% gry gdy zaczynam "bawić się" strasznie w(pipi)ia mnie policja. No kurde, wystarczy że sie do kogoś podejdzie, postoi chwile i juz ktoś dzwoni po psy. Albo jak chcę się pobawić i pobić kilku ludzi, nawet gdy np. jestem na Mt. Chilliad gdzie jest tylko 1 jakiś koleś, walnę go parę razy i (pipi), policja :\

Odnośnik do komentarza

mnie też wnerwia ta policja, szczególnie to, że za byle co pojawia się gwiazdka, co gorsza przy jednej gwiazdce psy się nie opierdzielają i od razu do nas strzelają, wtf ? w IV przy jednej gwiazdce policja próbowała nas zatrzymać najpierw, dzięki czemu można było się z nimi pobawić nawet na pieszo, jak gonił nas tłusty psiak, jak nas dogonił to można było się wyrwać i dopiero wtedy otwierali ogień. Tu nawet za strzelenie kogoś w pysk napierdzielają ołowiem. Do tego pojawiają się wszędzie, nawet wjeżdząją w 2 sek na szczyt chillad. To najpoważniejszy minus V jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Brak fastfoodow to faktycznie lipa, najgorsze jest to, ze na molo ustawione sa wozki z hamburgerami i nie mozna w nich nic kupic - to juz jest bez sensu bo energie mozna jedynie odnawiac kupujac puszke napoju w automacie - jak juz dali te wozki z jedzeniem to mogli umozliwoc kupowanie tak jak w poprzedniej czesci gry.

Odnośnik do komentarza

nie podoba mi się, że nie można sobie zrobić noclegu na bezludziu :/ jakoś tak lubię sobie w środku dnia oglądać widoczki z gór, delektować się tym światem, fotki strzelać, śmigać na crossie. w nocy jakoś takiej fajnej wczuwy nie mam i miło byłoby mieć opcję pominięcia nocki walnięciem w komara na kocyku na jakiejś górce

Odnośnik do komentarza

Brak fastfoodow to faktycznie lipa, najgorsze jest to, ze na molo ustawione sa wozki z hamburgerami i nie mozna w nich nic kupic - to juz jest bez sensu bo energie mozna jedynie odnawiac kupujac puszke napoju w automacie - jak juz dali te wozki z jedzeniem to mogli umozliwoc kupowanie tak jak w poprzedniej czesci gry.

 

Można kupować jeszcze batoniki energetyczne + są automaty z piwami.

Chociaż brak fastfoodów tym bardziej dziwi bo w grze jest przecież

wielka fabryka Cluckin' Bell włącznie z ciężarówkami.

 

 

A i szkoda, że nie ma ff bo teksty które padały podczas kupowania niszczyły.

 

http://www.youtube.com/watch?v=vi4T7PqVQdU

Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi sie dzialanie aparatu fotograficznego uzaleznione od strony Social Club - jak strona lezy to zdjec nie zrobimy (nie zapiszemy), a moglyby sie zapisywac najpierw na konsoli i w razie dostepnosci strony synchronizowac i tyle.

Zreszta sama strona tez nie dziala tak jak powinna bo statystyki na niej ukazane nie sa rzeczywiste - np. spis pojazdow z jakich korzystalismy w grze sie nie zgadza - jezdzilem wieloma pojazdami, a na stronie nie jest to zaznaczone.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...