Skocz do zawartości

GTA V - co wam się nie podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

e tam moim zdaniem i tak jest nieźle że ciosy są w miare kontekstowe, tzn że jak stoimy przodem do klienta to wywalimy mu bombe na twarz, a jak stoimy tyłem albo bokiem to postać ładnie jedzie z łokcia do tyłu

 

wiadomo że to nie tekken ale serio... ktoś oczekiwał 50 rodzajów ciosów? bo ja nie. mi sie podoba że można zasadzić strzała. jest o i tak znaczny postęp względem gta4 i RDR

Odnośnik do komentarza

Fajnie porównywać system walki ze Sleeping Dogs, gdzie bohater z założenia jest mistrzem sztuk walki, jak połowa ludzi w Hong Kongu. W Los Santos liczy się bomba na ryj i klamka na wierzchu.

 

Zwłaszcza że nasz bohater należał do mafii a później służył w policji, trudno by nie umiał walczyć :) znów nie przesadzaj. A bardziej wyrafinowane ataki uczył się u mistrza już w dalszej fabule.

Zresztą system walki w Sleeping Dogs jest najlepszy jaki widziałem 

Odnośnik do komentarza

Mi natomiast nie podoba się to w jaki sposób samochody reagują na krawężniki. Wygląda to tak jakby samochody były zupełnie bez zawieszenia oraz posiadały jakieś magnetyczne przyciąganie do podłoża (normalnie przy podjeżdżaniu pod krawężnik samochód powinien się od niego delikatnie odbić a nie przyssać :o )
http://youtu.be/NcBpqxU3eow

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

wpólczuje "graczom" którzy zamiast sie cieszyc gra szukaja takich baboli jak te zdjecia na gorze, przez 90% czasu po ulicach jezdza przerozne samochody, bardzo mała powtarzalność, i jest bardzo fajnie, ale nie, ktos musi sie do(pipi)ic.

Jak widze ze jest pare takich samych samochodów to czekam do nast. skrzyż. i juz widze mnostwo innych.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

A na naszych ulicach to niby każde auto jest inne? Co chwilę widuję golfy, nowe hyundaie i kie, właściwie to można odnieść wrażenie, że wszędzie jeżdżą auta ledwie kilku producentów.

 

Na różnorodność w GTA nie ma co narzekać. Auta są przypisane do konkretnych dzielnic, a nie do tego, czym akurat jedziemy (choć kilka razy trafiłem na odstępstwa, np. "Astona" na wiosce).

Odnośnik do komentarza

Od dawna wiadomo, ze kilka aut jednego typu na ekranie ma na celu optymalizacje wydajnosci gry.

 

W zasadzie jedyne co mnie denerwuje to juz pojawialo sie w temacie:

- magiczna policja w 5 sekund wjezdzajaca na szczyt gory po pacnieciu samotnego turysty w czape

- zabijanie jednym ciosem i brak "dogorywania" pobitego przeciwnika. Tu nie mozna pobic, wygrac i zostawic nieprzytomnego, trzeba zabic

 

Na razie wiecej wad nie ma. Mozna by wspomniec o braku tylu aktywnosci co w GTA SA (silownia, podryw, itp) ale jest mnostwo nowych (sam golf i tenis moglyby byc odrebnymi platnymi grami arcade). Jakby upchac tyle co wczesniej plus nowe mini gry, to by plyt zabraklo, a takze liczmy dodatkowy rok developerki.

 

Nie moge tez zgodzic sie, ze wada jest grafika. Jestem wybredny, ale tutaj moge zachwycony gapic sie na zachod slonca nad wzburzonym oceanem, czy na szczyt gor w tle, przy dalekim draw distance. Niesamowite jak oni to wycisneli z konsol slabszych niz telefon:f

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...