Skocz do zawartości

GTA V - co wam się nie podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

To ,co ktoś wyżej pisał :   Troszkę szkoda ,że nie można pokozaczyć przez psiarnię , która ma mega informatorów i o liściu sprzedanym samotnemu turyście na szczycie góry dowiaduje się od nich w 20 sekund , a przyjeżdża na miejsce tej strasznej zbrodni w kolejne 15 sekund. Ten problem zgłasza wielu graczy ,więc może wyjdzie jakiś update .W czwórce  można było zwodzić psiarnię przez pół godziny i strącać heli ,a tu szybki zgon nawet przy dwóch gwiazdkach się zdarza .

Odnośnik do komentarza

W ogóle gra sprawia wrażenie że coś w niej brakuje ale nie wiem czego,pewnie dowiem się jak wystartuje gta online...takie tam moje odczucie.

 

Nie wybaczę R* braku bomb suita we freeroamie i misji policją/karetka/straża no kurrna może w DLC

A i na minus to że npc postrzelony w nogę albo ma wyebane na postrzał i biegnie bez problemu albo od razu zalicza zgona.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Druga rzecz która mi się nie podoba to wyścigi. Po pierwsze za łatwe szczególnie offroad i wodne. Po drugie bezsensowne przyspieszenie przeciwników. Nawet jak auto przeciwnika ulegnie większemu wypadkowi to momentalnie nas dogania albo w niektórych momentach nienaturalnie wyprzedzają (to w ulicznych wyścigach). Nie da się zrobić tak, że będziemy mieli dużą przewagę i jak ulegniemy wypadkowi to przeganiają nas zazwyczaj wszyscy.

Odnośnik do komentarza

Już mnie gra swoimi głupotami zaczyna irytować.

1. Podczas wczytywania gry, bo coś się nie udało trwa to prawie tyle samo co przy pierwszym ładowaniu po odpaleniu konsoli. No bez przesady, przecież świat już jest władowany, więc powinno zająć to 5-10 sekund załadowanie lokacji postaci.

2. Zapisywałem to siedziałem Franklinem na motorze przed skokiem(na wypadek gdyby coś się nie powiodło, bo powrót był długi), wczytuję i Franklin jest, ale motoru to już kur.wa nie. WTF? Serio? Dawno mnie coś tak nie wkur.wiło.

3. Strasznie głupie jest to, że często mimo tego, ze z wysokości dobrze wylądujemy to i tak zrzuca nam postać i jest trup. No kur.wa, wylądowałem idealnie, a tu trup. :confused:

 

I 4 już poza konkursem bo opinia o poradniku:

4. Co za debil numerował rzeczy na mapce to się w pale nie mieści. Kur.wa serio, że jedynka jest w porcie, a dwójka na drugim końcu mapy? No chyba kogoś poje.bało z tą numeracją. W poradniku do 4 było kur.wa to samo, ale jeszcze jakoś to szło, ale co tutaj się wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie. 

Doszło do tego, że sobie napisałem na kartce numerki do 50 i jechałem z mapki po kolei i skreślałem numerki, bo inaczej się nie da. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

 

1. Podczas wczytywania gry, bo coś się nie udało trwa to prawie tyle samo co przy pierwszym ładowaniu po odpaleniu konsoli

 

Pierwsze ładowanie gry jest owszem długie, ale przy powtarzaniu fragmentu misji, loading nie wykracza za "normy ładowania".

Odnośnik do komentarza

Mnie tylko wku.rvia brak dobrej rockowej stacji radiowej od czasów San Andreas.

Tak bluber, słuchałem Channel X i nie spodobało mi się 80% kawałków, a z pozostałych żaden nie spodobał na tyle żebym poszukał go sobie na PC.

W IV z klasyków pamiętam Heaven And Hell, Remedy i pare innych, a tutaj nic nie wpadło mi szczególnie w ucho :(.

 

No i po cichu liczyłem na nowe audycje 'Just or Unjust' znane z czwórki, ale niestety nic z tych rzeczy.

 

To tyle jeśli chodzi o narzekanie. Reszta zaje.bista :D.

Odnośnik do komentarza

Może jestem zbyt sentymentalny,ale chyba już żadna część nie pobije san andreas,w moim rankingu wciąż jest mejaszem od 2004roku,każde kolejne części to co najwyżej synowie mesjasza,(pipi)a co ja pjerdole :P

Ale faktycznie - części w HD nie mają tego czegoś, co III, VC i San Andreas.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

a propo "problemu" klonowania sie aut, mi sie to podoba z jednego waznewgo powodu, jade sobie gt40 lekko poobijanym i strasznie chciałbym zmienic na nowke  a do mechanika mi sie nie chce, wiec zawsze jest szansa ze jak popatrze to ujrze gdzies klona ;]

podobnie  zinnymi fajnymi wozkami, dla mnie to plus.

Odnośnik do komentarza

Mnie tylko wku.rvia brak dobrej rockowej stacji radiowej od czasów San Andreas.

Tak bluber, słuchałem Channel X i nie spodobało mi się 80% kawałków, a z pozostałych żaden nie spodobał na tyle żebym poszukał go sobie na PC.

W IV z klasyków pamiętam Heaven And Hell, Remedy i pare innych, a tutaj nic nie wpadło mi szczególnie w ucho :(.

 

No i po cichu liczyłem na nowe audycje 'Just or Unjust' znane z czwórki, ale niestety nic z tych rzeczy.

 

To tyle jeśli chodzi o narzekanie. Reszta zaje.bista :D.

 

Tu się zgodzę, LSRR jeszcze daje rade jak ktoś lubi takie klasyki, ale brakuje czegoś w stylu Radio X z San Andreas, imho najlepsze radio ever w GTA zaraz obok Emotion i Vrock. Soundtrack poza oczywiscie Non Stop Pop jest najmniej mainstreamowy chyba w nowożytnych GTA, ale na pewno nie jest słaby, ale jak to mówią najbardziej lubimy utwory które dobrze znamy ;)

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy jest mozliwe przyczepenie bombki do krowy, za jedna biegłem  z poł kilometra, mucka popylała rowem i miała taka sama predkosc jak ja wiec musialem wyrabiac na zakretach, no i  nie udało sie.

Ja szukałem paczki, podjechałem do krowy i stała jakby nigdy nic. :P

Odnośnik do komentarza

Mnie jedyne co wkurza caly czas to te akcje ze znikajacymi furami, wpadlem na "swietny" pomysl, ze skoro domyslne dla bohaterow nie znikaja to sobie je chociaz stuninguje. Wszystko fajnie pare dni, ale zas fura Michaela jest stockowa, bez moich poprawek... Mam nadzieje ze szybko to poprawia ;)

też tak miałem z furą trevora

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...