Skocz do zawartości

GTA V - co wam się nie podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

e tam moim zdaniem i tak jest nieźle że ciosy są w miare kontekstowe, tzn że jak stoimy przodem do klienta to wywalimy mu bombe na twarz, a jak stoimy tyłem albo bokiem to postać ładnie jedzie z łokcia do tyłu

 

 

Można też kontekstwo wypłacić płaskiego w ucho haha albo uppercuta po którym pacjent wykłada się jak długi. Może i system walki jest daleko za SD lub Batmanem (NO SHIT) to i tak dostarcza mega funu więc koło ch'uja mi to lata, że nie jest tak bardzo rozbudowany bo w sumie po co? To nie czasy szaolin i każdy biega z klamką a jak chcesz pobić jakiś żurków na ulicy to chyba więcej niż plomba w ryj nie jest ci potrzebne. Chociaż myślałem, że bedzie jak w SA z tymi szkółkami treningowymi, ale pewnie żeby to jakoś dobrze animacyjnie wyglądało to raczej ciężko im to by było osiągnąć.

Odnośnik do komentarza

Dziwne z tą policją, ja na jakiejś wiejskiej dróżce koło Mount Chillad spotkałem policyjny radiowóz z laską, sprułem się do niej i pizdłem w lampę, uciekłem radiowozem i 0 gwiazdek.

 

Ja bedac prawie na szczycie wzgorza (gdzie jest kolejka gorska) sklepalem dwoch turystow. Pojawila sie od razu gwiazdka oraz pare chwil potem przyjechal radiowoz.:) Jak dla mnie policja jest troche zbyt nadwrazliwa w GTA V

Odnośnik do komentarza

Tez troche mnie ta policja denerwuje, do tego troche za dlugo trza czekac az ta jedna czy dwie gwiazdki znikna... A tak poza tym to troche za prosty model jazdy, nie mowie ze to ma byc symulacja czy model jak np w GranTurismo ale jednak jest te słowo AUTO w tytule gry i mozna oczekiwac nieco wiecej. Poza tym model zniszczen samochodu, bardzo bardzo slaby jak na taka gre. 

 

Ale to tylko detale przy calym ogromie za(pipi)istosci tej gry :)

Odnośnik do komentarza

Podejdz do auta i kopnij pare razy, najlepsza metoda sprawdzenia jak mozna auto przemodelowac na szybko ;)

Ja raz chciałem sprawdzić jak bardzo da się wbić koła w samochód. Tak więc kopiąc w każde przez kilka minut, wbiły i wykrzywiły się do tego stopnia, że samochód osiągał prędkość pieszego. Więc jak dla mnie jest na plus.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie też mam zastrzeżenia co do służb miejskich niestety ale mamy regres, straż pożarna nie gasi NIC zresztą tak jakby jej nie było, karetki to już wiadomy problem, a policja niestety też czasami kogoś tam ściga ale przydałyby się na przykład mandaty czy choćby legitymowanie czarnych (oczywiście przyciśniętych do maski radiowozu). 

Ogólnie miasto jak się zagłębić jest mniej interaktywne niż można było się spodziewać

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Też macie takie uczucie, że misje przechodzą się same? Wiadomo, ktos może grać dla medalu ale jesli komus nie zależy na złocie to wystarczy grać na tzw "odpierol się"...

 

Dlatego niektórzy grę przeszli już dwa dni temu :), inna sprawa że mam wrażenie że same misję są łatwiejsze niż te zadania dodatkowe, bo tak częściej ginę :) 

Odnośnik do komentarza

Podejdz do auta i kopnij pare razy, najlepsza metoda sprawdzenia jak mozna auto przemodelowac na szybko ;)

 

W taki sposób karoseria o dziwo o wiele szybciej i łatwiej się ''prasuje'' niż w przypadku uderzeń samochodem a czesto nawet dosyć mocna kolizja nie pozostawia takiego wgniecenia jak po paru butach ;)

 

Generalnie po ukończenie gry jakoś w ogóle nie podoba mi się Franklin :) Trevor i Michael to tacy starzy znajomi z bogatą historią, przeszłością i różnymi zawiłościami między nimi a Franklin? Franklin dla mnie jest trochę taki doklejony bo taki spokojny koleś z dzielni, pracujący w salonie samochodowym po raz pierwszy spotyka Michaela (okoliczności pewnie poznaliście) i już po wspomnianym spotkaniu zasuwa do niego do chaty i gada jak ze starym kumplem i wyskakuje z jakimiś moralnymi tematami żeby za parę minut ratować jego syna i robić za nie wiadomo jakiego kaskadera i tak dalej i tak dalej aż do końca gry, coś kombinuje Michael no to dobra weżniemy od biedy Franklina żeby jako tako pasował do całości i tyle. Nie podoba mi się także jego podejście do różnorakich akcji bo potrafi on tylko powiedzieć ''Shit Man, alright!'' i zasuwa do roboty. 

Edytowane przez EvilGucio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wybuchy jednak gorsze niz w 4,mimo,ze to plaskie tekstury.

 

Model jazdy sportowymi furami poza miastem jest rewelacyjny, jednak muscle cary moglyby sie bujac jak w 4. Tutaj maja zawieszenie niczym najnowsze konstrukcje.

 

Dym z opon w 4 byl super, a w 5 niestety wyglada slabo.

 

Stacje radiowe poki co slabe, juz chyba nigdy nie bede mogl wrzucic swojej muzy na hdd ;/

 

Bijatyki najczesciej koncza sie jednym strzalem, jesli to my atakujemy.

 

Nie mozna pobawic sie w chuliganke bo zaraz, ktos melduje na 911 ;/

Odnośnik do komentarza

Ogólnie też mam zastrzeżenia co do służb miejskich niestety ale mamy regres, straż pożarna nie gasi NIC zresztą tak jakby jej nie było, karetki to już wiadomy problem, a policja niestety też czasami kogoś tam ściga ale przydałyby się na przykład mandaty czy choćby legitymowanie czarnych (oczywiście przyciśniętych do maski radiowozu). 

Ogólnie miasto jak się zagłębić jest mniej interaktywne niż można było się spodziewać

Straż pożarna przecież gasi pożary, ale nie za pomocą wozu tylko gaśnicami.

Odnośnik do komentarza

Helikoptery - kompletnie zepsuli sterowanie nimi. Jest one zdecydowanie nadwrażliwe, a to całe "kołysanie się" doprowadza do szewskiej pasji. Jak samolotami steruje się miodnie, to helikoptery to cholerna udręka. W porównaniu do IV, duży minus.

Up, tez mnie niesamowicie drazni to kolysanie, rozumiem jakby tak bylo np Michaelem ale bezsensu to jest jak tak sie dizeje tez Trevorem ktory latanie ma na maxa.

 

 

Podejdz do auta i kopnij pare razy, najlepsza metoda sprawdzenia jak mozna auto przemodelowac na szybko ;)

 

W taki sposób karoseria o dziwo o wiele szybciej i łatwiej się ''prasuje'' niż w przypadku uderzeń samochodem a czesto nawet dosyć mocna kolizja nie pozostawia takiego wgniecenia jak po paru butach ;)

 

Wlasnie o to mi chodzilo, ze latwiej 'recznie' zrobic szkody niz np rozpedzajac sie i uderzajac w sciane, wtedy w najlepszym wypadku potrzaskaja sie reflektory i moze lekko zderzak obwisnie.

Odnośnik do komentarza

Helikoptery - kompletnie zepsuli sterowanie nimi. Jest one zdecydowanie nadwrażliwe, a to całe "kołysanie się" doprowadza do szewskiej pasji. Jak samolotami steruje się miodnie, to helikoptery to cholerna udręka. W porównaniu do IV, duży minus.

 

Ktoś poradził, żeby przełączyć na kamerę FPP. Spróbuj sam, ja dzięki temu zaliczyłem szkołę latania na złoto bez żadnych problemów. Z normalnym widokiem jest tak jak piszesz - jak maszyna zacznie się kołysać, to jest po zawodach.

Odnośnik do komentarza

Brakuje mimo wszystko rekordow odnosnie wheelie i endo na motorze;p

 

Tak jak to czytam to wiekszość z nas czepia się pierdół, które nie maja ostatecznego wplywu na ogrom tej gry;p

Gdyby każda gra zapewniala taką rozrywkę i taki fun z dlugiej gry ( gram ok. 18 h i mam 45 misji głównych za soba więc czuje, że fabuła pęknie dopiero po ok 25 h !!! sick!!!!, a na dodatek to dopiero przedsionek głównej zabawy gry czyli zadan pobocznych:D)

 

A do tego multi, jeżeli spelni oczekiwania to moge tylko powiedzieć " dziękuje, dobranoc" next gena kupie za jakiś rok;p

Odnośnik do komentarza

Helikoptery - kompletnie zepsuli sterowanie nimi. Jest one zdecydowanie nadwrażliwe, a to całe "kołysanie się" doprowadza do szewskiej pasji. Jak samolotami steruje się miodnie, to helikoptery to cholerna udręka. W porównaniu do IV, duży minus.

A co ty gadasz, w przeciwieństwie do IV te przynajmniej lecą do przodu. Uwielbiam nimi latać

Odnośnik do komentarza

 

Helikoptery - kompletnie zepsuli sterowanie nimi. Jest one zdecydowanie nadwrażliwe, a to całe "kołysanie się" doprowadza do szewskiej pasji. Jak samolotami steruje się miodnie, to helikoptery to cholerna udręka. W porównaniu do IV, duży minus.

A co ty gadasz, w przeciwieństwie do IV te przynajmniej lecą do przodu. Uwielbiam nimi latać

 

W IV także mogłeś latać nimi "do przodu" (lol). Są straszne w sterowaniu, wiele ma problem z nimi podczas misji i w szkole latania. To gibotanie się na boki nie jest ani realistyczne, ani miodne więc niestety popsuli. Tricki takie jak kamera FPP czy trzymanie jednocześnie L1+R1 nie dają poprawy.

Odnośnik do komentarza

Brakuje mimo wszystko rekordow odnosnie wheelie i endo na motorze;p

 

Tak jak to czytam to wiekszość z nas czepia się pierdół, które nie maja ostatecznego wplywu na ogrom tej gry;p

Gdyby każda gra zapewniala taką rozrywkę i taki fun z dlugiej gry ( gram ok. 18 h i mam 45 misji głównych za soba więc czuje, że fabuła pęknie dopiero po ok 25 h !!! sick!!!!, a na dodatek to dopiero przedsionek głównej zabawy gry czyli zadan pobocznych:D)

 

A do tego multi, jeżeli spelni oczekiwania to moge tylko powiedzieć " dziękuje, dobranoc" next gena kupie za jakiś rok;p

 

Ale nikt tu nie pisze ze 'a przez to i przez to tej grze dziekuje' nie ma gry idealnej a to jest temat 'co wam sie nie podoba' wiec chyba komus moze cos nie podobac co nie? :) Kazdy gra i sie jara tu tylko piszemy co mozna poprawic, co nam troche przeskadza a nie przez co hejtujemy i nie gramy w ta gre :P kazdy ma prawo powiedziec co mu sie nie pdooba i po to powstal ten temat. Jak juz pisalem, nie ma gry idealnej a to jest temat w ktorym mozemy wytknac bledy w tej czesci GTA :P 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...