Skocz do zawartości

GTA V - co wam się nie podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

Ale nierowny jest pod wzgledem ilosci ludzi i samochodow. Duzo smigam po mapie i zwyczajnie zwiedzam i sa momenty, ze fur jest zatrzesienie ale czasem razi pustka tak samo z przechodniami. Jakos malo ich zwyczajnie, na wichurach to juz w ogole. Moze sie czepiam na sile ale czesto mam wrazenie, ze mogli bardziej sie z tym postarac.

Odnośnik do komentarza

Ale nierowny jest pod wzgledem ilosci ludzi i samochodow. Duzo smigam po mapie i zwyczajnie zwiedzam i sa momenty, ze fur jest zatrzesienie ale czasem razi pustka tak samo z przechodniami. Jakos malo ich zwyczajnie, na wichurach to juz w ogole. Moze sie czepiam na sile ale czesto mam wrazenie, ze mogli bardziej sie z tym postarac.

 

Wszystko jest zależne od dnia tygodnia i pory dnia / nocy ( w weekend więcej fur śmiga, w tygodniu rano i popołudniu jest ruch, w nocy mniejszy). IMO rozwiązanie całkiem, całkiem. 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

nie mogę zmienić postaci (wciskam strzałkę w dól, nic się nie dzieje). wszystko sie zaczelo po patchu

Też tak miałem. Reset konsoli i znowu można było wybierać postaci.

 

 

pff, ja już to mam od 5 dni i tyyle resetowalem konsole, nic nie pomogło. co powinno być po tej misji z pociągiem, wykolejeni?

Odnośnik do komentarza

Teraz bez trollingu i hejtu:

postacie, fabula, voice acting, smaczki, pomysly na misje i ost sa wspaniale, co do tego nie ma watpliwosci, ale po rozlozeniu gry na jazde, latanie, strzelanie, skradanie, system walki, czyli najwazniejsze skladowe, to chyba kazdy gracz z wiekszym doswiadczeniem stwierdzi, ze sa dziesiatki gier, ktore robia to lepiej, nawet w obrebie gatunku.

Datego uwazam, ze tylko niedzielni gracze nazywaja te gre mesjaszem, gotg, czy daja ocene 10/10. 

Nie zmienia to faktu, ze gra sie wybornie, ale na spusty nie ma miejsca.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie chcę Ci nic mówić, ale każdą grę jak rozłożysz na czynniki pierwsze to jakaś gra ma zrobione to lepiej, więc idąc Twoim tokiem rozumowania NIE MA gier 10/10.

A prawda jest taka, że ocenia się całość, a jeśli chodzi o całość to nie ma tak dobrze zrobionych elementów w jednej grze jak właśnie w GTAV.

Zapominasz też, że to konsole z 512mb i Rockstar i tak wycisnął z konsol ponad to co wszyscy oczekiwali, więc wiadome, że niektóre elementy są czasem gorsze, ale to wynika tylko z ograniczeń sprzętowych, a nie braku umiejętności zespołu. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Nie chcę Ci nic mówić, ale każdą grę jak rozłożysz na czynniki pierwsze to jakaś gra ma zrobione to lepiej, więc idąc Twoim tokiem rozumowania NIE MA gier 10/10.

A prawda jest taka, że ocenia się całość, a jeśli chodzi o całość to nie ma tak dobrze zrobionych elementów w jednej grze jak właśnie w GTAV.

Zapominasz też, że to konsole z 512mb i Rockstar i tak wycisnął z konsol ponad to co wszyscy oczekiwali, więc wiadome, że niektóre elementy są czasem gorsze, ale to wynika tylko z ograniczeń sprzętowych, a nie braku umiejętności zespołu. 

 

O tym wlasnie mowie, jak ktos sie nie zna to gada wlasnie takie glupoty.

OK, w swoim czasie Tekken 3 byl najlepszy w kazdym aspekcie, jesli chodzi o trzon gameplayu.

Tak samo pierwsze gran turismo.

Soul Calibur.

Mario 64.

Zelda:OOT

FF7

ISSPRO

B:AC

Itd, etc.

 

Co ma moc konsol do modelu jazdy, strzelania czy systemu walki?

To jest wlasnie 3hit combo zaslepienie + niewiedza + przygoda z grami rozpoczeta 2 lata temu.

 

Mesjasz to by byl sandbox, ktory na kazdym polu bylby najlepszy.

A nie (pipi)a lepszy niz przecietny w strzelaniu, biciu czy jezdzeniu (chociaz IMO w jezdzeniu to akurat IMO zwykla slabizna).

 

 

Wychodzi nowy TV.

Ma wspanialy design i najlepsze smart tv, oprocz tego niezle gra, do tego ma lepsze niz przecietne kolory, kontrast, szybkosc matrycy i przecietnego pilota.

GOTG telewizor.

Mesjasz telewizorow!!!!!!!!!!!!!!!1111111

Najlepszy TV w historii ludzkosci, teraz, na zawsze i na wieki wiekow. Amen.

Edytowane przez Jaczes
  • Plusik 4
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie z Jaczesem, przygladajac sie kazdemu elementowi rozgrywki sa one co najwyzej dobre: jazda samochodem i motorem, skradanie, strzelanie, cover system, jestem w stanie wymienic mnustwo gier w ktorych bylo to zrobione lepiej.

GTA V na pewno robi wrazenie patrzac na historie, ciekawe i roznorodne misje (choc moim zdaniem sa troche za krotkie i za malo rozbudowane, zwlaszcza skoki na banki ktore mialy byc wizytowka tej czesci), swietnie zarysowanych bohaterow czy np bardzo szczegolowo odwzorowany swiat (ktory tez w wielu sytuacjach jak mu sie przyjrzec z bliska okazuje sie wydmuszka jak w kazdej wczesniejszej czesci GTA) choc i jego potencjal zostal niewykorzystany bo mamy miejscowki ciekawe ktore wogole nie zostaly wykorzystane w misjach.

Dlatego gadanie o GOTG czy mesjaszu witam pustym smiechem. Gra jest bardzo dobra 9/10 bez 2 zdan, ale prawda jest taka ze w zaden sposob nie jest przelomowa, nie wprowadzila innowacji czy nie pchnela gatunku sandboxow do przodu. A wpadka z ciagle nie dzialajacym ONLINE tylko obniza ogolne wrazenie bo tego typu problemy nie powinny sie przytrafic takiej firmie jak Rockstar.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Jaczes dobrze gada, za dużo na nie aby gra była na 10, ma parę niedociągnięci i momentami grafikę gra zwłaszcza w  nocy wygląda koszmarnie, postacie misje jak najbardziej na plus choć jak dla mnie za dużo latania! Jeżeli ja GTA skończyłem to znaczy, że było naprawdę mocne, GTA  4 nie  dałem rady a ostatnie jakie dałem to Vice City, kolejną rzeczą która mnie przykuła do tego tytułu to oczywiście muzyka, jak usłyszałem radio ga ga...... :D

Odnośnik do komentarza

Jaczes dobrze gada, to starosc i czlowiek sie czepia ale przy magii tej gry i grywalnoscia po prostu mieknie.

 

Mi natomiast nie podobal sie patent z

przesluchaniem

w jednej z misji. Dla mnie przegiete, krecenie galka i wyrywanie zeba to jakis zart? IMO okrutne i dosadne a ja juz swoje lata mam.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gry, w których poszczególne elementy są lepsze skupiają się głównie na jednym kluczowym elemencie, który rzeczywiście będzie bardziej dopracowany. W GTA masz mieszaninę kilkunastu gier w jednym okraszoną świetną fabułą i postaciami. Nawet gdyby niektóre rzeczy, jak jazda i strzelanie były totalnie zwalone to i tak grę warto byłoby ograć tylko dla historii i bohaterów.

 

Jak dla mnie wszystko z czym miałem do czynienia podczas rozgrywki było przynajmniej na przyzwoitym poziomie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jaczes dobrze gada, to starosc i czlowiek sie czepia ale przy magii tej gry i grywalnoscia po prostu mieknie.

 

Mi natomiast nie podobal sie patent z

przesluchaniem

w jednej z misji. Dla mnie przegiete, krecenie galka i wyrywanie zeba to jakis zart? IMO okrutne i dosadne a ja juz swoje lata mam.

 

Może nie zrozumiałeś przesłania płynącego z tej misji.

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście nazywanie gry mesjaszem jest przesadzone, ale mam wrażenie, że wszyscy mówią tak półserio. Mesjaszem w grach dla mnie jest konsola playstation 2, a nie GTA 5. Co do zarzutu, że gra nie jest przełomowa, to myślę, że to nieprawda. Pamiętajmy, że to nadal jest GTA, nadal ten sam gatunek i według mnie, jak na tę serię przełom jest ogromny. Piąteczka wgniata mnie w kanapę i strasznie wciąga. Jednak po ukończeniu biorę się za diablo 3. Idealnie napisał o tym fenomenie Rozbo w hyde parku. Nie ulegajmy histerii, są też inne świetne gry. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...