Skocz do zawartości

GTA V - co wam się nie podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

kupcie sobie garaż na grove street jeśli chcecie przechowywać jakieś autka jak gracie jeszcze fabułe, i czy tylko mi się wydaje że na skrzyżowaniach kiedy grzejemy autem npc'ty specjalnie nam wyjeżdżają przed nos by w nie przyebać? czy też niespodziewane skręty lewo/prawo kiedy się do nich zbliżamy na grubej rurze? wkurza to niemiłosiernie

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Przecież Jimmy oddawał samochód z felgami dolara Michaelowi.

 

Serio :(? Cholipa, to w takim razie namieszałem, sorki. Pamiętam, że kupowałem sobie jakieś felgi właśnie w kształcie dolara, widocznie to było do jakiegoś randomowego samochodu, ale zapamiętałem, że to była fura Michaela ;p.

 

Tak to jest, jak się gra po 8 godzin dziennie.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj znalazłem największą wadę tej gry: po GTA V inne gierki nie będą już takie same. Animacje w innych produkcjach zdają są sztywne, fabuła nudna, żarty kiepskie, strzelaniny nie tak fascynujące, pojazdy sztywne w prowadzeniu a świat mało otwarty i pusty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No zależy jak kto na to patrzy, jak dla mnie po gta5 inne gierki będą, dosłownie, zupełnie takie same jak wcześniej;d

 

Co do tematu to ja tam wciąż nie mogę się do końca przyzwyczaić do kamerki "ze środka" pojazdu a zawsze lubiłem "na nich" jeździć. Raz, że w niektórych pojazdach maska zakrywa część ekranu, dwa, że kamera nie idzie dokładnie wraz z osią pojazdu (np. zakręcając na wstecznym).

 

No i nie wiem czy to bug czy nie ale jadąc wywrotką kopalnianą, zginąłem od razu próbując przejechać po pierwszym lepszym czterokołowcu. Trochę dziwnie to wyglądało.

Odnośnik do komentarza

Posiadłości, widać że z początku nie zamierzali ich umieszczać. Jest kilka świetnych, ale kupowanie reszty nie ma sensu. Np.

ten klub Tequila-la, kosztuje dwa miliony, a zysk daje tak mizerny, że nigdy mi się to nie zwróci. Na dodatek nie można wejść do środka mimo, że w jednej z misji dla Nigela się dało.

. Podejrzewam, że tak samo jest z kinami, więc nie zamierzam marnować na nie 20 milionów.

 

 

No i oczywiście natychmiastowe śmierci podczas jazdy na motorze.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

 - Latanie śmigłowcami mnie wnerwia. W poprzednich częściach gta zawsze to samolotami latało mi się chujowo a helikopterami super. Tu jest na odwrót. Buja tak tą maszyną, że nerwicy dostaje.Za to samoloty są świetne. 

 

- Brak fast foodów które regenerują zdrowie. No i na co te budki z hot dogami jak nie da się nic w nich kupić.

 

- Upierdliwa, wszystko widząca policja. Jakieś za(pipi)e, palnę w łeb gościa po chwili 2 gwiazdki. No proszę...

 

- Raz musiałem zresetować grę bo Franklin mi się tak zawiesił, że nic nie mogłem zrobić

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj znalazłem największą wadę tej gry: po GTA V inne gierki nie będą już takie same. Animacje w innych produkcjach zdają są sztywne, 

Uncharted 2, Uncharted 3, Tomb Raider, The Last Of Us.

 

fabuła nudna

BioShock, BioShock Infinite, Deus Ex: Human Revolution, The Walking Dead, TLOU, Uncharted 2, MGS V... 

 

żarty kiepskie

Saint Row 3 & 4, Far Cry: Blood Dragon

 

strzelaniny nie tak fascynujące

Bulletstorm, Uncharted 2, Uncharted 3, Far Cry 3, KZ2, KZ3, Max Payne 3...

 

pojazdy sztywne w prowadzeniu

GTA IV

 

a świat mało otwarty i pusty.

 

A to chodziło o zestawienie tylko z innymi sanboxami...  ^_^

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie dali możliwości projektowania własnych dziar. Wiadomo dlaczego tego nie zrobili, ale przy grze tak niepoprawnej politycznie martwienie się o to co sobie gracze wytatuują na swoich postaciach mogli sobie darować. Kilka pozwów w tą czy w tamtą chyba nie robi im różnicy. A tak chciałem wydziabać Trevorowi FPE4LIFE i  I <3 INTERNET

Odnośnik do komentarza

Dla niektórych to może zabrzmieć jak jakiś odchył, ale w GTA V brakuje mi... dzieci.

A wystarczyło by:

- pokazywały się głównie na cut scenkach

- dzwoniły do nas dla jaj z komórki konkretnego zleceniodawcy (np. ich ojca)

- nie można było im nic zrobić t.j. w przypadku rodziny Micheala 

 

No kaman, czy tylko mi wydaje się że starający się jak najlepiej oddac żyjący, realny świat tytuł wygląda trochę głupio z samymi dorosłymi ludźmi? 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Dla niektórych to może zabrzmieć jak jakiś odchył, ale w GTA V brakuje mi... dzieci.

A wystarczyło by:

- pokazywały się głównie na cut scenkach

- dzwoniły do nas dla jaj z komórki konkretnego zleceniodawcy (np. ich ojca)

- nie można było im nic zrobić t.j. w przypadku rodziny Micheala 

 

No kaman, czy tylko mi wydaje się że starający się jak najlepiej oddac żyjący, realny świat tytuł wygląda trochę głupio z samymi dorosłymi ludźmi? 

 

Pewnie nie wybrnęliby z pozwów tym razem tak łatwo ;) Zwłaszcza, że w prawie każdej cutscence w grze leci jakieś mięso. I tak dobrze, że nie ma jeszcze pozwów, że ktoś zabija niewinne zwierzęta za pomocą F16 albo czołgu.

Odnośnik do komentarza

Skoki kaskaderskie są mega spier.dolone w tej grze. Jedziesz motorem=uda Ci się albo zginiesz. Jedno z dwojga, zginiesz, szukasz motoru znowu. Jedziesz samochodem=w 90% przypadków Ci się nie uda, bo tu się przechyli w jedną stronę, zahaczy o coś, tu nierówno najedziesz i ch.uj Cie strzela. I nic z tym nie zrobisz. :/

Odnośnik do komentarza

Nie działa, próbowałem. Jak wczytałem to Franklin był, ale motor zniknął. :/

 

A i policja jest trochę porąbana. Dostałem jedna gwiazdkę. Uciekam i za to, że policja do mnie strzela dostaję jeszcze jedną gwiazdkę. No za co się pytam? ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...