Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, rozumiem że po wielkim skoku mogę dokończyć misję epsilonów ? , i jeszcze jedno jak dokładnie zrobić ten pucharek z trzema gwiazdkami ?

Jeszcze jedno zawiozłem jakąś laskę do tych kanibali czy jest jakiś pucharek za to ? i dlaczego na youtube widziałem jak Trevor zostaje wpuszczony do ich wioski ? ja takiej sceny nie miałem ?

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanie. Mam zamiar zacząć grę od nowa tak, żeby zrobić misje dla Lestera pod koniec gry i zbić gruby hajs na tym. Haczyk jest taki, że pozaliczalem już mnóstwo stunt jumpów i misji pobocznych, które mi dały fajne rzeczy dodatkowe. Jest więc może jakiś sposób, żeby zacząć samą główna fabułę od nowa, a misje poboczne i inne dodatkowe rzeczy pozostały zaliczone ?

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanie. Mam zamiar zacząć grę od nowa tak, żeby zrobić misje dla Lestera pod koniec gry i zbić gruby hajs na tym. Haczyk jest taki, że pozaliczalem już mnóstwo stunt jumpów i misji pobocznych, które mi dały fajne rzeczy dodatkowe. Jest więc może jakiś sposób, żeby zacząć samą główna fabułę od nowa, a misje poboczne i inne dodatkowe rzeczy pozostały zaliczone ?

 

Szczerze wątpię.

Odnośnik do komentarza

 

ja franklinem zaprosiłem trevora, i gdy byłem z nim w aucie nie mogłem po michaela zadzwonić :confused:

 

Ja też tak mam i stąd moje pytanie :) chyba że trzeba było to zrobić we wcześniejszej fabule, bo ja już jestem pod koniec i może przez to że M i T nie pałają miłością do siebie 

 

 

Ja to zrobiłem po skończeniu fabuły. Pierw dzwonisz do M potem do T (albo na odwrót, bez znaczenia) odbierasz ich z wyznaczonych miejsc i jedziesz z nimi na lotnisko.

Odnośnik do komentarza

 

ja franklinem zaprosiłem trevora, i gdy byłem z nim w aucie nie mogłem po michaela zadzwonić :confused:

 

Ja też tak mam i stąd moje pytanie :) chyba że trzeba było to zrobić we wcześniejszej fabule, bo ja już jestem pod koniec i może przez to że M i T nie pałają miłością do siebie 

 

 

Cała tajemnica tkwi w tym, że musisz zadzwonić po drugiego ZANIM ODBIERZESZ PIERWSZEGO :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...