Skocz do zawartości

Deus Ex: Mankind Divided


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 881
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie po prostu może szukasz czegoś innego w grach . Jedna gra może jednemu się spodobać z powodu mechaniki a np nie spodobać z powodu fabuły i na odwrót.  Dla mnie wszystko byłoby pięknie gdyby nie to że nowy deus ma (pipi)ową i krótką fabułę z jak sam zauważyłeś mocno takim sobie zakończeniem. Grałem w tamtym roku w kilka gier z o wiele lepszą fabułą .

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Na temat.

 

A co jesli human revolution byl dla mnie gra rewelacyjna a mankind rowniez swietna procz zje,banego zakonczenia?

 

Czy to znaczy ze nie jestem znawca gier?

Bo patrze ze tutaj ostre jechanie po MD

Mi też MD się podobał i uważam, że to bardzo dobra gra, a byłaby lepsza gdyby nie to fatalne zakończenie. Samo podróżowanie po świecie, robienie misji w dowolny sposób, a szczególnie skradanie się próbując zrobić wszystko bez wykrycia jest świetne. 

Odnośnik do komentarza

Missing Link to kompletnie osobna historia i moim zdaniem świetnie się jako DLC sprawdziła. Gdyby była w pełnej wyglądałoby jaky wciskali z dupy wątek do jednego już ciągniętego.

 

Słabym Deus Exem imo jest tak naprawdę The Fall

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Nie, to było zwykłe urwanie historii. Kiedy dochodziło sie do wspomnianego momentu, to jedyne co przychodziło do głowy to WTF. Tymczasem zarzuty dotyczące MD to jedynie końcówka, która zwyczajnie była otwarta i zapowiadała kolejną cześć. Ja tam żadnego urwania nie widziałem. Gra jest według mnie tak samo grywalna, jak HR a sama Praga bardziej klimatyczna niż którakolwiek z miejscówek z wspomnianej pierwszej części z Jensenem. A jak czytam po forach, że gra słaba i w sumie dobrze, że nie bedzie kontynuacji, to nie wiem czy my graliśmy w tą samą grę.

Odnośnik do komentarza

Na temat.

 

A co jesli human revolution byl dla mnie gra rewelacyjna a mankind rowniez swietna procz zje,banego zakonczenia?

 

Czy to znaczy ze nie jestem znawca gier?

Bo patrze ze tutaj ostre jechanie po MD

 

Też tego nie rozumiem. Gra mimo że była troche zachowawcza to podobała mi się nawet bardziej od trochę przehajpowanego HR.

Odnośnik do komentarza

 

(GTA) no sprzedala sie 10 x lepiej niz 99% gier.

Bo była dobra i wciąż jest wspierana darmowymi DLC

i od tych samych ludzi masz L.A. Noire, ktorego koszt produkcji z uwagi na mocap twarzy byl pieciokrotnie wyzszy niz standardowy budzet 8-10 mln, przy czym sprzedalo sie w 5 mln sztuk.

ten kto gral to wie ze to niepowtarzalny majstersztyk technologiczny, ktory sie nie oplacil, nie dlatego ze byl c(pipi) zrobiony, ale (...)

No właśnie był chujowy i dlatego słabo się sprzedał, co nie oznacza że na tym nie zarobili.

gry nie zaczna byc lepsze, jesli gracze nie pohamuja swoich zachcianek w granie we wszystko tu i teraz.

O kurwa ale rodzyn. Co ty ćpasz człowieku? Bierz mniej albo więcej, bo ta dawka ci nie służy.

kogo nie stac na 3-4 gry na pol roku niech po prostu nie gra, a jesli ma z tym problem... no wlasnie, no to do lekarza, bo to juz jest uzaleznienie.

Brak kasy na kupowanie gier na premierę jest uzależnieniem? Najtmer - oficjalnie zostałeś baranem. Idź do weterynarza, bo to jest uzależnienie.

 

 

lol, pocisk od typa ktory wolny czas spedza na graniu przed telewizorem w gry komputerowe. i sie tlumaczy ze ludzie ktorzy kombinuja jak narkomani jak ugryzc tytul na ktory nie maja pieniedzy a MUSZA w niego zagrac do tygodnia od premiery to nie uzaleznienie. 

 

coz, podoba mi sie ton, widze ze sie oburzyles :D

 

a po Bluberze widze ze dalem choc jednej osobie do myslenia, wiec moje zadanie tutaj zostalo spelnione :)

 

jesli powstanie topic poswiecony rynkowi wtornemu w Graczpospolitej, to jako glowny pomyslodawaca prosze o tytul "Etyka rynku wtornego, jego wady i zalety oraz eksplozja doopy Shankora".

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

No ale prawdopodobnie jest. Przecież były ploty, że MD w założeniu miało być o wiele większą grą ale SE chciało o Jensenie trylogię. I tak by się stało, gdyby nie zielone od Marvela.

 

Ale tak czy siak nie ma na co narzekać, bo Praga jest cholernie rozbudowana i tyle w niej smaczków, że głowa mała. Czy wolałbym MD z takimi dwoma Pragami? Oczywiście, no ale co Panie zrobisz.

Odnośnik do komentarza

A co jesli chodzi o to ze square chcialo sie zmoisciv w jakims ludzkim limicie czasowym przejscia gry? Ja wiem ze fajnie by bylo grac w glowna fabule 25h ale wielu kudziom gra jaka by nie byla po 10h zaczyna sie nudzic.

 

Wtedy na ratunek dlc jest dobra opcja.

 

Ja tam jakis ciec nie zauwazylem, chyba ze mowimy o koncowce no to faktycznie czulem sie troche jakby zamkneli drzwi przed nosem.

 

Wogole te ostatnie eksperymenty square jesli chodzi o dystrybucje gier xd Te studio dlugo juz nie pociagnie.

Odnośnik do komentarza

Wogole te ostatnie eksperymenty square jesli chodzi o dystrybucje gier xd Te studio dlugo juz nie pociagnie.

 

Właśnie może być zupełnie na odwrót. W tych chorych czasach może się okazać, że faktycznie ludziom odpowiada taka forma dystrybucji, a ledwo słyszalne głosy ostatnich dinozaurów, takich jak my, zupełnie nikogo nie obchodzą.

 

Zresztą wejdź w temat Hitmana i poczytaj mądrości obrońców cięcia gier na epizody :)

Odnośnik do komentarza

No widzialem goacia ktory uwaza ze 159 zl za cyfrowa wersje hitmana to uczciwa cena a nie jak frajer 219 za pudelko. No ale liczylem ze to mniejszosc.

 

Zreszta spotykam sie w sklepie z klientami ktorzy narzekaja ze gry teraz robia za dlugie bo nie maja czasu grac. Takze zgodze sie ze opinia graczy starej daty niekoniecznie musi byc opinia wiekszosci. Wrecz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza

No widzialem goacia ktory uwaza ze 159 zl za cyfrowa wersje hitmana to uczciwa cena a nie jak frajer 219 za pudelko. No ale liczylem ze to mniejszosc.

 

Zreszta spotykam sie w sklepie z klientami ktorzy narzekaja ze gry teraz robia za dlugie bo nie maja czasu grac. Takze zgodze sie ze opinia graczy starej daty niekoniecznie musi byc opinia wiekszosci. Wrecz przeciwnie.

124 a nie 159. Obrońcą odcinków nie jestem. Hitman nie wyszedłby w innej formie i żyjcie z tym.

A co do statystyk przejścia gier, to wystarczy zobaczyć trofea. Weź no zobacz jakąś dłuższą niż 4h gierke i popatrz ile ludzi ma trofea za coraz dalsze poziomy. Do końca większości gier dochodzi ledwie 10-20% graczy, góra.

Odnośnik do komentarza

Zreszta spotykam sie w sklepie z klientami ktorzy narzekaja ze gry teraz robia za dlugie bo nie maja czasu grac. Takze zgodze sie ze opinia graczy starej daty niekoniecznie musi byc opinia wiekszosci. Wrecz przeciwnie.

 

No niestety tak właśnie jest. I nawet rozumiem takie narzekania, albo inaczej - rozumiem ich genezę , bo sam nie mam czasu na porządne granie (a jak już mam to czasem jestem tak zmęczony, że nie mam ochoty), ale jednak jeśli mam wybulić ponad 200zł za grę, to wolę, żeby starczyła mi na długo, nawet jeśli będę ją dziobał przez pół roku :)

Odnośnik do komentarza

No widzialem goacia ktory uwaza ze 159 zl za cyfrowa wersje hitmana to uczciwa cena a nie jak frajer 219 za pudelko. No ale liczylem ze to mniejszosc.

 

Zreszta spotykam sie w sklepie z klientami ktorzy narzekaja ze gry teraz robia za dlugie bo nie maja czasu grac. Takze zgodze sie ze opinia graczy starej daty niekoniecznie musi byc opinia wiekszosci. Wrecz przeciwnie.

Za długie gry - ja pi**** co za czasów dożyłem.

Odnośnik do komentarza

Nie, za dlugie. Ludzie oddaja wiedzmina bo mowia ze nie maja czasu na takie gry. No niestety, ale to akurat normalna kolej rzeczy. Badzmy obiektywni, 30-35 latkowie teraz ktorzy maja prace, dzieci nie maja czasu na gry a jest to czesto zlote pokolenie psx. No a jednak 20 lat temu gdy mieli 10 czy 15 lat mieli wiecej czasu zeby oje.bac final fantasy tactics co malo po 100h chciec wiecej.

 

Niestety nie jest odkryciem ze zycie tak wyglada jak sie nie wygra w lotka. Za malolata kupa czasu malo kasy i ciulanie na konsole z kieszonkowego. Zycie dorosle, mozliwosci zbaway w gierki ogromne no ale czas mocno ograniczony.

 

To tak jak z emerytura. Nie musisz isc juz do roboty ale jestes i tak za stary zeby isc na silownie, na dziwki czy jechac do malibu na sex party.

Odnośnik do komentarza

Ja się zaliczam do tych growych emerytów ale czas i na gierki jest i na inne sprawy więc bez przesady. Wiadomo że nie ogrywa się 5 gier na raz no ale to chyba przez multi w halo 5 w którym mam już kilkaset godzin przegrane. No ale jak ktoś woli chlać piwo i ogladać np. tv pół dnia to czasu nie ma.

Zresztą dzieciaki teraz to mają łatwiej niż my kiedyś. PKB jednak wyższe. Ludzie zamożniejsi ale przez to pewnie nie doceniają tego tak bardzo - dla nich to normalka.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...