Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

tu nie chodzi chyba tylko o fakt, ze to murzyn. po prostu jego nagle wejscie, jego mina i zachowanie przypominaja mi poczatek "iron sky" i wyglada to jak komedia.

 

No tak, dlatego wasze posty wyglądają w skrócie mniej więcej tak:

 

MURZYN MURZYN MURZYN

 

Nie wiem, dla mnie to zabawne. Na ulicy rzadko widzę czarne osoby, ale kurde w filmach amerykańskich są, bo czemu nie, co to kurde za sprawa w ogóle, może jestem dziwny ale to mnie uderza, że ktoś w ogóle na to zwraca uwagę, co dopiero żeby tak jechać.

 

 

Czekam na kometarze, gdy w jakimś dłuższym trailerze będzie pokazany Domnhall Gleeson. RYŻY RYŻY RYŻY. No kurde jakie to dziwne że ryży w filmie gra.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Raczej problem jest w tym ze to pierwszy trailer nowej trylogia, nowego dystrybutora, a w pierwszej scenie dostajemy spoconego murzyna w białej zbroi na pustyni. Jak by dali inna kolejnosc scen jak np scenki w lesie inna byłaby gadka. A niestabilne miecze były już w kotor-ze 2 miałem czarny ^^

Odnośnik do komentarza

Boyega jest za(pipi)istym aktorem i możemy sie pierwszy raz w historii "nowych" star wars spodziewać, że będziemy mieli dobrą gre aktorską, oraz film człowieka, który kocha i chce wskrzesić stare dobre gwiezdne wojny. A co do murzyna to powiem tyle. Po 12 latach w londynie i życia w wielokulturowym społeczeństwie ( mam to szczęście że od zawsze pracuje i żyje w anglojęzycznym wielokulturowym i różnorodnym towarzystwie ) nie zwracam już na to zupełnie uwagi i to w stopniu, że nawet w sumie tego nie zauważam. Jak wiekszość chyba ludzi z tzw zachodu :). Będzie dobrze czuje 

Odnośnik do komentarza

Żeby się tylko fani SW nie przejechali z tym Abramsem. Już ze Star Treka zrobił bezmózgą sieczkę sci-fi bez logicznie poprowadzonej fabuły, z masą debilizmów i odgrzewaniem starych pomysłów w gorszym wydaniu. Gość ma patent na robienie hype'u a później serwowanie niczym nie wyróżniającego się blockbustera.

Odnośnik do komentarza

 aby murzyni obejrzeli nową trylogie.

 

 

dostajemy spoconego murzyna w białej zbroi na pustyni.

 

 

Murzyn! Murzyn! Murzyn! Chyba rozumiecie, że to dość zabawne, że ktoś w Polsce ma taką obsesję na tym punkcie. Rozumiem, jakby np. zrobili "Gwiezdne Wojny", w których wszyscy bohaterowie są czarni, to by się pewnie rzucało w oczy, no bo patrz Stachu, wszyscy czarni, ale kurde jeden koleś z obsady, i to jest to zwracające uwagę wydarzenie. Że koleś sobie dokądś idzie na ekranie... i jest czarny.

 

Wyobrażam sobie w następnym zwiastunie jakąś białą postać i te komentarze, "kurde oczekiwałem nie wiem co, a tu białas w zbroi idzie po pustyni, białas białas białas".

 

No ale spoko, bo zaraz tłumaczenie, że "nie przeszkadza mi murzyn w filmie". Dobrze, że dodałeś, to wtedy przestaje być dziwaczne, że w każdym poście jak jakiś fetyszysta musisz (w ordynarnym słownictwie) wymieniać, jakiego koloru jest bohater. Ogólnie dość dziwne zjawisko jak dla mnie.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Skoro "kontr termin" dla słowa murzyn to białas, to jaki jest dla słowa "czarnuch"? xD

 

Ogqozo albo już serio popadasz w paranoję, albo nasluchałeś się za dużo liberalnych blogów o politycznej poprawności. Murzyn, Azjata, Latynos... Większość normalnych, nastawionych neutralnie Polaków używa tego wyrazu nie z jakieś pogardy, ale by oddać faktyczny stan rzeczy. I t.j. napisał Orzeszek, wyskakujaca w pierwszej scenie spocona i pucowata facjata MURZYNA (!) odzianego w strój (który domyślnie przeznaczony był dla klonów rasy białej), miała prawo budzić zdziwko i lekki uśmiech na twarzy. Bez jakiejkolwiek pogardy. Stawiam zlewki coli że trailler miał wywołać taki tani shitstorm.

Odnośnik do komentarza

SJW beda mieli pozywke przez ta reakcje ludzi na murzyna, juz widze te artykuly:

 

Osoby ciemnoskrore sa przedstawiane w negatywnym swietle jeszcze przed premiera filmu w pierwszym zwiastunie. W pierwzej scenie widzimy czarnoskorego mezczyzne ktory ubrany jest w bialy (!) stroj troopera imprerium. Tak wiec juz tutaj mamy 2 bardzo jasne i jakze rasistowskie skojarzenia - zly (walczacy po stronie Imprenium) czarnoskory mezczyzna w bialym stroju co ma wyrazac jego podswiadome dazenie do wpasowania sie do jednej i tej samej rasy! Jest to niedopuszczalne ze strony tworcy aby tak prezentowac ludnosc czarnoskora w swoim filmie nie po to walczylismy o to aby nigger czy porch monkey uznane zostaly za rasistowskie slogany a takze wymoglismy zmiane tytulu (razacego i rasistowskiego) "Ten Little Niggers" Agaty Christie na "And Then There Were None" aby teraz jakis rezyzer znow rozbudzal niechec rasowa poprzez negatywna prezentacje osob czarnoskorych.

 

 

A tak serio, mam nadzieje ze murzyn nie jest glownym bohaterem :f

 

 

MURZYN MURZYN MURZYN

 

Odnośnik do komentarza

Ja też się zaśmiałem, facio faktycznie zagrał to komicznie, niestosownie do sytuacji w jakiej (jak zakładamy) się znalazł. Do tego ma wygląd Cześka co potęguje efekt (no nie wygląda na amanta czy bohatera filmów akcji). Wiem, że dla paru osób tutaj działa efekt MURZYNA (murzyn w SW! Nie może być! Kanon padł!), nad tym nie ma co debatować, ale część się  śmieje po prostu z typa i też nie ma o co kopii kruszyć.

 

edyta. I nie, żeby mi to nie pasowało do obrazu SW, bo to jest wylęgarnia patologii filmowych (takich śmieszno-uroczych)

Odnośnik do komentarza

Jelec świetlny podsumowuje ten film. Zapewne z Jurassic World będzie walczył o przehajpowany crap roku.

 

 

widac ze prawdziwy fan Gwiezdnych wojen.

Miecze z jelcem były już w Gwiezdnych i nikt nie płakał. Większą bzduryą były bicze świetlne a też jakoś zaakceptowali...

 

ogolnie w tym teaserze nie bylo niczego co nagle by masakrowało kannon. Ale hejterzy muszą sobie poprawić humor i piszą bzdury

Odnośnik do komentarza

Co do murzyna - dokładnie tak jest jak mówicie, początek z murzynem jest bekowy i pasuje bardziej do "Epic Movie". Wyskakujący murzyn to do cholery pierwsze co widzimy na pierwszym zwiastunie Star Wars! I wcale nie chodzi o murzyna do diaska! To mógł być ktokolwiek, Azjata, Indianin, Kamil Bednarek, nieważne. A pan Ogqozo, kiedyś gwiazda tego forum, znalazł sobie świetny wątek, żeby znów zabłyszczeć i pocisnąć durnym polaczkom rasistom. No cóż, nie wyszło.

Edytowane przez aux
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Co do murzyna - dokładnie tak jest jak mówicie, początek z murzynem jest bekowy i pasuje bardziej do "Epic Movie". Wyskakujący murzyn to do cholery pierwsze co widzimy na pierwszym zwiastunie Star Wars! I wcale nie chodzi o murzyna do diaska! To mógł być ktokolwiek, Azjata, Indianin, Kamil Bednarek, nieważne. A pan Ogqozo, kiedyś gwiazda tego forum, znalazł sobie świetny wątek, żeby znów zabłyszczeć i pocisnąć durnym polaczkom rasistom. No cóż, nie wyszło.

jest tu aby jeden czlowiek, ktorego faktycznie zabolalo ze to murzyn na tle reasowym? bo kazdy, w tym tez ja uwaza to samo co aux i olschmitz napisal, totalna nadinterpretacja oggoza 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...