Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Posiadam PS4 PRO i mam podłączony dysk zewnętrzny WD 4TB 3,5cala z zasilaczem. Znalazłem informację, że konsola obsługuję tylko do 8 TB.

 

Pytanie jest takie, czy ta informacja mówi o podłączeniu max 8TB do urządzenia czy max na jeden dysk? 

 

Potrzebuję miejsca i nie wiem co robić. 

 

Dziękuję Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich, streszcze po krotce moj problem. Jakis czas temu moje ps4 fat zaczelo szwankowac i w koncu nie dalo sie go odpalic. Sprawilem sobie nowe ps4 pro, i tu pojawia sie moje pytanie. Czy jest mozliwosc abym odzyskal savy ze starego dysku ps4, probowalem podpiac go przejsciowka na USB do nowego ps4 ale nie dziala, a PC wgl go nie widzi. Odrazu mowie ze nie mam zapisow w chmurze a srednio chce mi sie grac w gierki od nowa. Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrowionka. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Posiadam konsole PS4, z pamięcią 500GB. Mam podłączony dysk zewnętrzny o pojemności 1T. Ale już zaczyna brakować miejsca. Kupiłem dysk 2T. I teraz moje pytanie. Jak go podłącze, to mogę mieć część gier ba jednym dysku aa część na drugim i w razie potrzeby przełączać dyski. ?
 
 
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Witam 
Posiadam PS4 Pro, i dysk mam już nieźle zapełniony grami , a że mam taki sobie internet (do 20 mb/s) to pobieranie gier , zajmuje po kilkanaście godzin. Tak sobie pomyślałem żeby , zrobić kopię zapasową na zewnętrznym dysku, takie zabezpieczenie w razie awarii konsoli . Problem jest w tym że , nie znam się na rodzajach dysku , metod podłączenia itp. , dlatego też zwracam się do Was o pomoc w tej kwestii . Budżet tak myślę do 200 zł. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

lepszym wyborem na wewnętrzny dyski jest hybryda SSHD, mocno przyspiesza wczytywanie, poza tym nie patrzcie na standard sata czy USB bo te dyski nie są w stanie takich prędkości osiągnąć bo to 2,5" 5600RPM max odczyt do 550mb/s

 

podmianka na SSD czy SSHD nie poprawia loadingów w każdej grze ale jest sporo takich które sporo zyskują na podmiance, jak W3, The Division 2 dostawało sporego boosta do loadingów. W3 przestał też mieć tak wkurwiający popup

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...