Skocz do zawartości

Middle-earth: Shadow of Mordor


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

ja też przy pierwszym podejściu (jakieś 2h, ze 2 miesiące temu) odbiłem się od tego gameplayu, za bardzo kojarzył mi sie z AC. wczoraj odpaliłem jeszcze raz i zaskoczyło. bardzo przyjemnie wycina się hordy orków, wizualnie też nic tej grze zarzucić nie można (bardzo ładnie zrobione warunki atmosferyczne). jedyna rzecz która trochę mi przeszkadza to wymuszenie robienia "side questów" - bez nich ciężko o jakiś rozwój postaci. 

Odnośnik do komentarza

W sumie to jest teraz norma. Grindowanie spodobało się i devom i graczom. Mi zwłaszcza przy MGSV. Podobno Mad Max też działa na podobnej zasadzie. 

Niestety tak, choć mnie to mierzi. Najgorzej wypadało to w Borderlands II. Jeżeli bowiem nie grało się z kimś, a nie paliłeś się do zadań pobocznych, to w ciągu 4 godzin grać się nie dało, ponieważ byle przeciwnik przewyższał cię znacznie poziomem. Akurat w Mordorze nie jest to zbyt nachalne, a gra jest jako tako wymagająca tylko na początku.

Odnośnik do komentarza

No ja wlasnie rozpoczalem drugie podejscie i nie powiem wkretka jest. Jedyne co mnie irytuje to wieczny respaw orkow. Powinno byc jak w np assassinie - czyscisz teren mapki i bajabongo nikt sie nie ma prawa pojawic.

 

EDIT:

Z perspektywy czasu musze powiedziec ze calkiem spoko giera. Aczkolwiek musze sie przyznac ze nie skonczylem a rzadko mi sie zdarza nie ograc tytulu do konca.

Generalnie dla fanow LoTR pozycja obowiazkowa.

Edytowane przez spencer13
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Przymierzam się do zakupu Śródziemie Cień Mordoru w wersji GOTY. Już znalazłem zadowalającą mnie ofertę na necie, jednak sprzedający pisze, że jest to angielska wersja językowa. A to czasem nie jest tak, że jak zainstaluję to i siebie to będzie gra z polskimi napisami? Brat mieszka w Anglii, kupił tam Śródziemie (nie GOTY) i gra uruchamia się normalnie po polsku.

Potwierdzi mi to ktoś z Was?

Odnośnik do komentarza

Przymierzam się do zakupu Śródziemie Cień Mordoru w wersji GOTY. Już znalazłem zadowalającą mnie ofertę na necie, jednak sprzedający pisze, że jest to angielska wersja językowa. A to czasem nie jest tak, że jak zainstaluję to i siebie to będzie gra z polskimi napisami? Brat mieszka w Anglii, kupił tam Śródziemie (nie GOTY) i gra uruchamia się normalnie po polsku.

Potwierdzi mi to ktoś z Was?

 

Moja wersja GOTY jest po PL mimo, że pudełko i instrukcja są w wersji angielskiej. Oczywiście konsola PS4 więc śmiem twierdzić, że raczej będziesz miał z polskimi napisami :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...