Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, w końcu rozyebali, bo gameplayem sprzed roku to nie jarałem się za cholerę. Ciekawi mnie tylko jak rozwiążą sprawę tego pościgu. Ścieżek do wyboru jest bardzo dużo i w sumie odnoszę wrażenie, że co poniektórzy mogli by nawet się trochę zgubić, a myślę że w takich sytuacjach powinna zostać jakaś dynamika. Może nie liniowa do bólu trasa, ale chociaż coś sugerującego jak jechać. 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

o boze to jest to na co czekalem tyle czasu. to co oni pokazali dzisiaj to nic tylko sie za glowe lapac. dla mnie na ta chwile nie ma nic co moze sie rownac z tym dzielem. ulubiona seria z poprzedniej generacji wraca w takiej formie? cos pieknego. bedzie 10/10 to ja juz mowie wam teraz. szkoda tylko ze 2016, bedzie trzeba wyplatynowac na nowo pierwsze 3 czesci tym razem zremasterowane zeby zabic czas do czworeczki.

 

@mysza ale sugeruja jak jechac, ten opancerzony wozek pokazywal sie w momentach kiedy do wyboru mamy trasy miedzy budynkami/po trawie itd. fajnie w sumie ze mozemy sobie wybrac sami ktoredy spjerdalac

Odnośnik do komentarza

przy takiej grafie, dość otwartym otoczeniu, efektach cząsteczkowych myśle, że będzie 30fps, gdyby to chodziło teraz w 60 powiedzieli by o tym

premiera styczeń - marzec 2016

może ma kilka kompletów tych samych ciuchów jak Indiana Jones :)

 

ciekaw jestem bardzo jak teraz wygląda dzungla wzg tego z PS Exp

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

 

jest gdzies ta dalsza czesc gameplayu?

Nie i na razie będą pokazywać tylko tym co są na E3.

 

@Don - pierwszy kwartał 2016.

 

OK, pytałem, bo w jednym z wywiadów była mowa o tym, ze pełne demko ma 15min, a nie 7. Myślałem, że już gdzies to pokazali. Jakieś dalsze urywki są w minutowym 15s trailerze.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...