Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się kończy agresja do władzy :D

 

@asax, ale, że co? U4 niby gorsze od RoTR? Obie gry rozwijają patenty z poprzednich odsłon, a co do grafiki to za mało było pokazane jeszcze żeby cokolwiek insynuować. Jedno jest pewne: gry zapowiadają się soczyście zarówno pod względem A/V jak i mechaniki.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie jest to jednak półka nowego Tomb Raidera :)

Że co? Że niby TR > U4?  :yao:

Patrząc co do tej pory pokazało ND i CD, to jak na razie U4 przedstawia się jako bardziej realistyczna przygoda, z dość sporymi poziomami, a RoTR to liniowe dróżki przeplatane przesadzonymi akcjami (serio, wychodzenie bez szwanku po przejściu lawiny :reggie: ). W ogóle gdzie tytułowe grobowce i rozwiązywanie zagadek. W ogóle tylko ja miałem deja vu gdy oglądałem gameplay z nowego TR. Przecież identycznie zaczynał się ten poprzedni, tylko, że teraz zmienili scenerię: ucieczka przed rozpadającą się jaskinią (teraz mamy lodowiec/górę), zakładanie obozu, polowanie na sarnę (teraz jest już niedźwiedź). Przy Uncharted mieliśmy dopiero 2 gameplaye, a już zobaczyliśmy parę nowości: linka, kierowanie pojazdami, możliwość skradania się (nie trzeba już wybijać wszystkich przeciwników), ten "kołek" umożliwiający wspinanie się w wyższe miejsca. Więc sorry, ale pisanie, że póki co TR zapowiada się lepiej niż U4 to czysty trolling, z którym proszę do CW :P

 

P.S. Żeby nie było: TR na pewno będzie fajną grą, tylko wkurza mnie, że z części na część jest coraz mniej "tomb raidera", a coraz więcej "uncharted". Ale cóż zrobić, takie czasy...

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

Niestety nie jest to jednak półka nowego Tomb Raidera :)

Że co? Że niby TR > U4?  :yao:

Patrząc co do tej pory pokazało ND i CD, to jak na razie U4 przedstawia się jako bardziej realistyczna przygoda, z dość sporymi poziomami, a RoTR to liniowe dróżki przeplatane przesadzonymi akcjami (serio, wychodzenie bez szwanku po przejściu lawiny :reggie: ).

 

Jeżeli RoTR będzie w konstrukcji świata taki jak TR, a będzie to świat podzielony będzie na otwarte huby, więc tereny raczej będą dużo mniej liniowe niż w Uncharted.

Odnośnik do komentarza

Przeciez trollowalem :reggie:

Tak myślałem, ale i tak chciałem wyrazić swoją opinię o nowym TR :P . A raport, że próbujesz wywoływać wojenki konsolowe poza betoniarnią i tak już poszedł ;)

 

@Voytec, tak jak pisałem, to jest opinia na podstawie tego co do tej pory pokazali twórcy obu gier, a nie na podstawie jakiś przypuszczeń jakie te gry może będą, a może nie. 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

wczoraj słuchałem sobie video z linku z polskimi dziennikarzami growymi (?), wrzuconego do CW przez auxa, dotyczącego m.in. wrażeń po demie. okazało się że jazda nie była w pełni skryptem, a faktycznie mieli wpływ na miejsca zakrętów (różni dziennikarze, którzy dostali w łapy pada wybierali inne ścieżki) sam teren nie był więc typową rynną jak np. The Order. dodatkowo po zaprezentowanej części mogli ograć co było dalej (gif z ciągnięciem po błocie to właśnie ten fragment).

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Jak czytałem największe wrażenie na ogladających pokaz zrobiła scena, gdy Nathan ciągnie sie na linie po błocie i stopniowy efekt jak postać jest oklejana ciemną mazią. Coś jak scena z PSE przy wodospadzie, gdy wodą nasiąkały spodnie i shirt, tylko tu efekt jest bardziej wyrazny i scena znacznie dłuższa.
Te oddziaływanie świata na postać i interakcja miazga, mało któremu dev chciałoby sie tak dopracowywać szczegóły i smaczki.

 

Znowu będzie głośno przez kilka dni w internetach

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Jedynie jakieś spinoffy bym jeszcze widział, coś jak na vite, grając jako Chloe, albo młody Sulivan. Uwielbiam uncharted, ale niech robią nowe IP jak The last of US, ileż można grać tym samym bohaterem. Takie halo to już popłuczyny jak moda na sukces i z uncharted tez w końcu by się to stało.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Mnie też się wydaje, że U5 już nie będzie. Choć oczywiście jeśliby mieli zrobić coś dobrego na swoim poziomie to bym był szczęśliwy :) 

Aczkolwiek wydaje mi się jak Dobosowi, że pójdą w TLOU 2 a potem nowe projekty, 

Najgorszym jest rozmienić się na drobne jak to zrobił UBI z serią AC, która co by nie mówić do pewnego momentu trzymała poziom a potem .... Unity.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...