Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Te 14h z gafa to wydaje mi sie i tak troche rush game, jak podawali trofik skończyć gre w

 

 

 

mniej niż 6h 30

gdy poprzednia część miała 4.30

 

 

 

To będzie ok 16h gry normalne przejście or more jak kto zwiedza

 

Podbijam hype, soundtrack z U2 :)

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Na gafie jest już wysyp screenów, czas gry i inne, nie przeglądam już nic

 

 

Wiesz może jak to wygląda z długością gry?

 

Jedna osoba pisała na gafie, że jest w 17 chapterze i ma 15h. Nie wiem ile jest leveli, ale zapewne ponad 20, jak w każdej części.

 

Screen który już był strone wcześniej

 

 

ipnxjw.jpg

0_______________________________________________________________O
Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To z photo mode dlatego wyglądają lepiej niż życie

 

Przejrzałem swoje stronki teraz i rzeczywiście masa filmików z gameplayu na yt i innych serwisach, niektórzy już walk i znajdzki wrzucają.

Sony już chyba nawet nie jest w stanie nad tym zapanować, nie klikam nic nie przeglądam, szkoda sobie psuć tak epicką gre

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Wszystkie nowe mapy i tryby do multiplayera będą za free :banderas: Nowe przedmioty, bronie, ubrania itp. będą do odblokowania poprzez grę, nic nie będzie przypisane ekskluzywnie do mikrotransakcji.

 

26724906131_c2c171320f_k_d.jpg

 

https://blog.eu.playstation.com/2016/05/02/everything-you-need-to-know-about-uncharted-4-multiplayer/

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

nie wiem czy było ale jakiś polski kawałek gameplayu jest na yt ;)

 

 

 

 

pogrywam teraz w Witchera 3 i myślałem że wygląda efektownie...ale trochę go morduje to anczartet ;) z tego co pamiętam ND raz mówili w wywiadzie przy okazji U2 że z grafą wymieniali się technologią z Guerrilla (dokładniej chodziło o efekt śniegu który później mieliśmy w KZ3), przy matchmakingu pomagało im Bungie...myślę że te kolaboracje między studiami trwają nadal, robią wszystko żeby cisnąć z konsolki max :P no i to przywiązanie do detali Naughty jest już legendarne...jestem przekonany że jeden screen z jaskinii to render z cutscenki i nie uwierzę jak nie zobaczę samemu  :kiss:

 

ze screenów z gafa widzę też ciekawe naleciałości filmowe, w 3 było trochę z Bourne'a (copypaste włącznie z ujęciem kamery 1:1 skoku przez okno z Bourne Ultimatum) a tutaj pachnie mi Skyfallem (lokacja z końcówki)

 

szykuje się niezły wygrzew :>

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...