Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Zerknalem sobie 1 recke, mianowicie ta:

 

 

I juz wiem ze kupuje, ten montazyk epickich akcji w pierwszej minucie, masakra :obama: pomijajac juz grafike gra prezentuje sie fenomenalnie w ruchu, animacje wygladaja znakomicie. O gunplay sie nie martwie bo po becie jestem zadowolony, takze szykuje sie day one. Mialem sie nie jarac ale hype mnie lekko zaczyna dosiegac, po platynce w Dark Souls 3 - Uncharted 4 bedzie chyba idealnym tytulem na zmiane klimatu.

Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

@balon - można mieszać jak się chce:

 

 

Edit: Na wejściu jest patch prawie 5GB 

 

Edit 2: Miażdżący jest dostępny od samego początku - niby nie jest podświetlony ale jak się go wybierze gra pyta "Na pewno?" xD

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ja biorę hard. Dla mnie to idealny poziom trudności jak na pierwsze przejście każdego Uncharted. Nie jest frustrująco ale też nie jest bardzo łatwo. Dodatkowo lepiej mi się chłonie historię, widoki czy efekty. Jest płynniej.

 

@Kyo na jakim poziomie rozpoczynasz?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Okładka jest dwustronna :)

 

e4f6f4768e94b4b1.jpg

 

Szkoda, że druga strona nie jest oryginalna, bo jakoś wkurzają mnie te exy od Sony - to wielgachne kółko i ten "okres złodzieja". Mogli dać wzorem remasterów remake'ów Resident Evil - jedna oryginalna (japońska w przypadku RE), a druga niech sobie będzie ta polska. Nie lubię, jak się za bardzo ingeruje w oryginał okładki, jak się tłumaczy tytuł itp - jestem kolekcjonerem purystą i lubię jak najmniej syfu na okładce, a niestety Sony od zawsze strasznie je paskudzi...

Odnośnik do komentarza

Ja się zawsze tego czepiam. Kiedyś Sony miało denerwujący zwyczaj naklejania białych, prostokątnych naklejek na pudełka ze swoimi exami - bez uszkodzenia folii nie szło tego usunąć. Jak zaczęli polonizować to nie dość, że gry przez to droższe, to jeszcze to kółko o polskiej wersji językowej - większego się nie dało? Cenega robi takie fajne, małe "PL" w dolnym rogu i nie dość, że wygląda to estetycznie to jeszcze nie zasrywa połowy okładki.

 

Ja wiem, że gra będzie kosiorem i że na PPE ogólnie źle się o Sony nie mówi - posiadam tylko konsole Sony (aktualnie w użytku, bo mam też starsze platformy innych firm), ale to zawsze mnie drażniło i mogli by coś z tym zrobić (tak samo nie tykać podtytułów).

Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

Nie, nie przepadłem-  właśnie kończę grać i idę spać :D Jest MEGA klimat, dużo skradania się i jak do tej pory jeśli chodzi o stałe elementy to sporo zaczerpnęli in plus z TLoU czyli skradanie, relacje między postaciami i jest znacznie poważniej.

Można oczywiście sobie biegać i strzelać jak w klasycznym U ale jak do tej pory to wystrzeliłem 20% tego co pewnie już bym natrzaskał w poprzednich częściach. 

Na party na świeżo i dosyć chaotycznie opowiedziałem co i jak. Prześpię się, poukładam w głowie i dam dzisiaj znać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...