Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Reżeserka walki to ta sama wyreżyserowana pół cut scenka, co podczas np. walki z Marlene w domu aukcyjnym w podstawce

Z kim? :D

 

Ja bym się nie martwił o kamerę, bo był to ewidentnie kawałek chodzony, a nie skradanie się czy inny typowy gameplay.

hę? od momentu puszczenia z zatrzymania miałeś tam:

- sekwencję czajenia się za rogiem, by w odpowiedniej chwili ruszyć do następnej kryjówki

- zabawę z wytrychem pod okiem żołnierzy

- poruszaniem przywartym do ścian, co jak diabli wypada mieć większe pole widzenia po bokach

- wspomnianą już walkę wręcz

 

no Nadine, Nadine. tak pisałem tylko N mi się poyebało z M i cała reszta poszła tak jakoś przypadkiem, ekhem

Ale czemu robisz z tego skradanke?? Przeciez to gra akcji a nie zadne ninja ;-)

A swoja droga to chyba nowa moda w gierkach od Sony z ta bliska kamera;-)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Tak, premiera jutro. W patchu między innymi:

 

- survival coop (jest matchmaking z wyborem których fal chcemy szukać: 1-5, 6-10 itd.)

- nowe trofea

- 2 nowe mapy

- klasyczna muzyka z U2 i U3

- klasyczne bronie (M4, Pak 80, Deagle)

- nowe skórki i przedmioty kosmetyczne

- możliwość zmiany kolorów skórek (25 kolorów)

- wersja beta trybu King of the hill

- tańsze skrzynki z przedmiotami

 

Trailer w słabej jakości:

 

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dodatek wreszcie zapowiada się konkretnie i prawie nie żałuję, że nie będzie trybu klasycznego w finalnej formie. Ale będzie co robić: horda zapowiada się nawet ciekawie. Późniejsze fale sugerują ciekawe skutki wykańczania przeciwników, z których załączają się mysticale. W forumkowym gronie będzie się dobrze grało. Szkoda tylko, że nie pokuszono się o misje co-op jak to miało miejsce w poprzednich odsłonach. 

Dwie mapki, trofea, bronie, skórki, tryb King of the Hill... i co najważniejsze tańsze skrzynki tylko czy te na fiolety czy na bundle? Bo jeśli te drugie to idź pan w chooj.

Odnośnik do komentarza

Przecież w U4 nie ma skrzynek za monety :P Za to należą się propsy dla ND, bo w porównaniu do innych gier nie ma loterii za prawdziwą kasę. Jeśli coś kupujesz, to wiesz co dostaniesz. Loteria tylko za walutę zdobywaną w grze :thumbsup:

A minus się należy za cenę tych skrzynek, ale zobaczymy o ile obniżą.

 

BTW. Teraz będzie można sobie wybrać jakie wyzwania chcemy otrzymywać: pvp, coop lub miks obydwu.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Szczurek, jak nie ma ja są tylko, że w formie alternatywy dla kamieni i w formie pakietów. I to dla nich były zawsze obniżki. Fakt, nikt ci nie każe kupować tych monet, a to co za nie dostaniesz zawsze możesz dozbierać dzięki kamieniom ale tak czy siak przydałyby się obniżki dla dlc premium vanity chest i dlc gameplay chest bo kwota 3000 za jedną broń z dlc gameplay i 3000 za jeden strój z premium to trochę za dużo. 2000 za vanity chest to też za drogo zważywszy ile rzeczy tam jest do zdobycia. 

@gtfan, classic mode pewnie pojawi się później jak już go dopracują. Idzie im to ciężko bo zapewne nie ogarniają kodu. Wcześniej przesunęli przecież drugą betę o tydzień tylko po to by wrzucić diamenty na mapki, które skracały czas odnowy granatów. 

Odnośnik do komentarza

No są pakiety za monety a to co innego niż skrzynki za relikty. Skrzynka - nie wiesz co wypadnie, Pakiet - czarno na białym wypisane co się tam znajduje.

Idealnie by było gdyby obniżyli ceny skrzynek o połowę, 1000 za zwykłą i po 1500 za premium i gameplay.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Jest update, nowe ceny skrzynek:

 

DLC kosmetyczne - 300 reliktów

Skórki premium - 1500

DLC gameplayowe - 2500

 

Edit: Haha, cofam to co napisałem wcześniej:

 

Przecież w U4 nie ma skrzynek za monety :P Za to należą się propsy dla ND, bo w porównaniu do innych gier nie ma loterii za prawdziwą kasę. Jeśli coś kupujesz, to wiesz co dostaniesz. Loteria tylko za walutę zdobywaną w grze :thumbsup:

 

Dali możliwość kupna ich za monety :dynia: Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Już zapomniałem jak cudownie strzela się M4 :banderas: 

I klasyczna muzyka podczas meczy czy Nate's Theme w menu. 

Sam tryb survival ledwo liznąłem ale miałem okazję dojechać Baldridge'a jako bossa. Fajnie się z nim walczy. fale ciekawie zrobione, urozmaicone choć potrafią napsuć krwi gdy dwóch twoich kompanów leży powalonych, a ciebie goni 3 huntrów (nie licząc innych przeciwników). Nie wiem jak mocno można rozbudować ekwipunek ale najlepiej chyba sprawdzą się apteczki bo po prostu nie ma jak dźwigać sojuszników. 

Odnośnik do komentarza

No przyjemny dodoatek i po pierwszych mapkach idzie sie wkrecic..tylko granie z randomami na hardzie to odpada...jak ludzie sa gloopi to poprostu glowa boli

I czemu to nie chodzi w 60 fps jak multi??

Grzes...ze skrzyn, cale szczescie ze relikty na dodatek byly gotowe ;-)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...