Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie,reklamowal ktos sluchawki u sony? wlasnie w gold 2.0 pekl zawias. I nie wiem czy jest szansa na wymiane czy bedzie trzeba kombinowac z klejem/kupic nowe sluchawki.

Swoja drogo hs sony to najgorsze pipi na rynku,rok temu w elite mi pekly zawiasy(bardzo czesty problem w elite) a teraz gold.

 

Pozyczelem zdjecia z neogaf pekly w identyczny sposob(mi tylko prawa strona pekla):

 

 

 

Ja dodam od siebie, ze bateria to porażka. okolo 6 godz.  i game over !

Odnośnik do komentarza

Pytanie,reklamowal ktos sluchawki u sony? wlasnie w gold 2.0 pekl zawias. I nie wiem czy jest szansa na wymiane czy bedzie trzeba kombinowac z klejem/kupic nowe sluchawki.

Swoja drogo hs sony to najgorsze pipi na rynku,rok temu w elite mi pekly zawiasy(bardzo czesty problem w elite) a teraz gold.

 

Pozyczelem zdjecia z neogaf pekly w identyczny sposob(mi tylko prawa strona pekla):

dlCLP9X.jpg

dlCLP9X.jpg

az taki bubel z tego? Mialem dzis kupowac, jest cos ciekawszego na rynku w podobnej cenie?

Odnośnik do komentarza

Ja mysle, ze smialo mozna kupowac.

 

Sluchawki to po prostu czesto dosc delikatny sprzet, ale poza procesem zakladania i zdejmowania z garnka, wlasciwie nic sie z nimi nie robi, wiec podczas tych dwoch czynnosci trzeba zwyczajnie uwazac.

Nie twierdze, ze Guernica obchodzil sie zbyt brutalnie, czy cos. Moze i mial wadliwa sztuke, ale ja nigdy mechanicznie nie uszkodzilem zadnych sluchawek, a mialem ich naprawde wiele.

 

Bateria trzyma te 6 godzin. Czy to dlugo, czy krotko? Dla mnie wystarczy, a laduja sie naprawde szybko.

Zasieg tez bardzo spoko. Wczoraj przez przypadek troche je testowalem kiedy musialem skoczyc na tron :D podczas gry i mimo, ze zamknalem sie w klopie dobre 6 metrow od konsoli, to nie bylo zadnych problemow.

Odnośnik do komentarza

Jaki bajer... Potrzebowalem sluchawki z mikrofonem zeby sie wbic na TS'a ale chcialem tez miec dzwiek z konsoli. Mam trittony 5.1 pro+ podpiete do konsoli przez optyk, a na panelu regulacji glosniczkow jest jeszcze wejscie na mini jack. Zawsze byl podpiety do pada gdyz tak informowala instrukcja, z glupoty i lekka nadzieja podpiolem go do lapka do wejscia sluchawek i o dziwo wszystko smigalo jak nalezy, czyli mialem dzwiek z konsoli i lapka na jednych sluchawkach  :sorcerer:  :banderas:

 

tyle wygrac ^^

Odnośnik do komentarza

 

 

az taki bubel z tego? Mialem dzis kupowac, jest cos ciekawszego na rynku w podobnej cenie?

 

 

Sprawdź Turtle Beach 500p opinie są bardzo pochlebne. Bardzo dobra jakość dźwięku dużo lepsza niż w goldach, dźwięk 7.1, dobry bass i przede wszystkim długi czas pracy na baterii spokojnie trzymają kilkanaście a nawet 20+h.

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Na forum kilka osób ma te słuchawki i wszyscy sobie chwalą jakość dźwięku i wykonanie. Wydaje mi sie ze to taki pojedynczy przypadek z tym pęknięcie. Też chce je kupić, trochę się o nich naczytalem i raczej ciężko znaleźć opinię mówiące o dużej wadliwosci.

na neogaf i oficjalnym forum PS jest troche tematow o peknieciach tych sluchawek jak i rowiez elite. Ja juz wiecej nie kupie hs od Sony.
Odnośnik do komentarza

 

 

 

az taki bubel z tego? Mialem dzis kupowac, jest cos ciekawszego na rynku w podobnej cenie?

 

 

Sprawdź Turtle Beach 500p opinie są bardzo pochlebne. Bardzo dobra jakość dźwięku dużo lepsza niż w goldach, dźwięk 7.1, dobry bass i przede wszystkim długi czas pracy na baterii spokojnie trzymają kilkanaście a nawet 20+h.

 

troche mnie odrzuca ten doczepiany mikrofon ;p

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś powiedzieć czy da się jakoś normalnie reklamować u producenta słuchawki Turtle Beach Ear Force Stealth 400 kupione w Polsce? Kupiłem je na euro.com.pl i nawet nie można u nich złożyć reklamacji online oraz wysłać towaru kurierem tylko każą mi jechać ponad 60km wraz ze słuchawkami do ich najbliższego sklepu i na miejscu wypisać wniosek reklamacyjny.

 

Co do samych słuchawek to takiej tandety dawno nie widziałem. Po 2 miesiącach użytkowania pękł ten tandetny plastik przy lewym uchu a po 2 tygodniach pękł po drugiej stronie. Jak sobie to porównam do leżących obok słuchawek AKG K121 Studio, które kupiłem parę lat temu, to ogarnia mnie pusty śmiech jak można sobie za takie coś życzyć ponad 300zł.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Założyłem temat gdyż nigdy wcześniej nie miałem styczności z dźwiękiem przez optyk a wydaje mi się, że dźwięk powinien być głośniejszy.

Kupiłem słuchawki bezprzewodowe 7.1, transmiter mam podłączony do PS4 kabelkiem USB i właśnie optykiem.

Jeśli ustawiam w ustawieniach PS4 "wyjście na słuchawki-całość dźwięku" to słuchawki grają pięknie i głośno natomiast aby działały przestrzennie należy ustawić "wyjście na słuchawki- czat głosowy" i wtedy jest klopot bo jest przynajmniej o połowę ciszej :/

Nie wiem czy coś nie tak z moimi słuchawkami, czy może po prostu tak już jest z PS4 i tym całym dźwiękiem przestrzennym?

Proszę o wytłumaczenie dlaczego tak się dzieje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakie masz sluchawki?

Zmieniales ustawienia w ps4 ?

 

Sproboj tak poustawiac :

 

1.  Go to Settings > Sound and Screen > Audio Output Settings > Primary Output Port.
2.  Select 'Digital Out (OPTICAL)'.
3.  Select ONLY 'Dolby Digital 5.1'.
4.  Go to Settings > Devices > Audio Devices > Input Device.
5.  Select 'USB Headset(Model Name)'.
6.  Go to Settings > Devices > Audio Devices > Output Device.
7.  Select 'USB Headset(Model Name)'.

8.  Go to Settings > Devices > Audio Devices > Output to Headphones.
9.  Select 'Chat Audio'.

10.  Go to Settings > Devices > Audio Devices > Volume Control (Headphones)
11.  Raise the Volume to the Maximum.

 

Ogolnie slyszalem, ze majac dzwiek przestrzenny slychac wszystko jakby sie bylo w studni. Ale to wiem tylko z tego co wyczytalem an forach. Sam niestety jade na starych SS Siberia :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Panowie, co wybrać - goldy 2.0 czy turtle 500p?

 

Ciekawi mnie ta apka dedykowana do danej gry i czy różnica jest naprawde zauważalna. Z kolei martwią mnie opinie o pęknieciach i słabym basie. Bateria nie jest dla mnie wielkim problemem. Z kolei o turtlach nie wiem za wiele, ogólnie bardzo często pojawia się ich nazwa wśród polecanych. Nie ukrywam, że lubie ciepły bas i boję się rozczarowania słuchawkami Sony. Mógłby mi ktoś z Was trochę to rozjaśnić? Rozumiem, że w obu modelach muszę korzystać z kabla kiedy siadam do pc. Ale czy wtedy będę mógł skorzystać  z DTSu w grze na pc czy choćby obejrzeć film w takim formacie dźwięku? Dobry bas plus 7.1 we filmie i grze to byłoby dla mnie coś. Oferuje mi to któryś z wymienionych modeli? A może inny model w okolicach max 700 zl/170 euro.

 

Jest może gdzieś lista gier obsługiwanych przez tą aplikację do goldów?

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie jeżeli chodzi o poziom basów to odpowiadały mi bardzo Sony Pulse'y i to bez włączonych wibracji uwypuklających basy. Jednak te słuchawki mają wadę konstrukcyjną i pękają, więc jak mi zwrócili pieniądze na gwarancji, to kupiłem Gold'y i od lutego jestem z nich bardzo zadowolony, a używam ich codziennie. Może poza basami nie ustępują Pulsom, a na dodatek bateria dłużej trzyma... :)  Nie słyszałem dużo o pękających Gold'ach, poza jednym przypadkiem na forum. Moje tej przypadłości jeszcze nie mają, a Pulse'y po takim samym okresie użytkowania już ją miały...

Aplikacja daje Ci możliwość zmiany odsłuchu na "odpowiedniejszy" do danej gry i jakieś znaczenie to ma, tylko ja jak na razie testowałem to praktycznie na 1 grze (Destiny) i się sprawdziło... :) Pulsy miały trochę lepiej, bo można było wgrać kilka profili dla kilku gier i się między nimi przełączać, a w Gold'ach masz tylko 2 profile: podstawowy i wgrany.

Turtle nie używałem i o nich nie czytałem, więc nie mam porównania i się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...