Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

SUCHAWKI WARS normalnie. Moje lepsze, nie moje. Moje się nię łamią, a właśnie że twoje!

 

Ja jak coś posiadam Sony HS 2.0 Używam ich do PS3 i 4 oraz przewodowo do Xone. Dla mnie stykają (jest fajny dźwięk "7.1") ale od razu powiem że nie jestem koneserem audio, więc to żaden wyznacznik, a subiektywna opinia. Aha używam ich ponad rok i nic nie stęka, nic nie pęka.

Odnośnik do komentarza

A ja czytam o nagminnie lamiacych sie palakach w goldach. Wiec jak jest?

Prawda jest po obu stronach, moje goldy wytrzymały długo bo 2.5 roku i "dopiero" zaczynają pękać, a używane są  non-stop z PS4 i PS3, co do micro w goldach to twój argument jest z du.py wzięty bo mam sporo ziomków z tymi słuchawkami i nigdy problemów z komunikacją nie było.

 

Jeżeli chodzi o jakość dzwięku to tu już każdy musi osobiście się wypowiedzieć, bo to jest fakt że basy nie są w goldach "mięsiste", ale mocne basy też nie każdemu pasują, mi od za dużych basów po godzinie łeb chcę pęknąć.

 

Goldy gdyby kosztowały w przedziale 200-250zł były by złotym środkiem, cena 350zł to za dużo, ale tylko ze względu na jakość wykonania.

 

Jeszcze można by się przyczepić do czasu działania, moje po takim czasie wytrzymują max 6h ciągłego grania, nówki wytrzymywały mi do 8h

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Kupiłem prawie tydzień temu ten headset Sony 2.0 i wszystko było by ok gdyby nie jakieś brzęczenie w prawej słuchawce. Dzieje się to nieregularnie, niezależnie od głośności słuchawek czy szperania w menu konsoli, graniu w grę.

Na kompie tego problemu nie miałem ani razu. Mieliście taki coś? Na podobny problem ze słuchawkami na PC napisali na blacharskim forum

 

To przez bliskosc kabla od USB, masz cos podpiete z przodu pod USB? Odepnij powinno ustac brzeczenie

Faktycznie mam kabel do ładowani pada z przodu, ale jak na złość od godziny nie chcą zacząć brzęczeć i nie mam jak przetestować.

Brzęczy tylko prawa słuchawka, nie da się grać z tym w klimatyczne gierki, w głośnych zaś jest to zagłuszane.

Odnośnik do komentarza

Panowie - jakiś headset do PS4 byle nie od Sony? Najważniejsza kwestia to aby chat na PS4 działał bezprzewodowo (żadne wpinanie kabelków do Dualshocka 4 nie wchodzi w grę - chcę mieć headset bez sznurka). Myślałem nad Turtle Beach Stealth 500P - czytałem że z PS4 pójdzie bezprzewodowo. Budżet mam 600-700 zł max. Jakieś inne propozycje? Ja przez ostatnie 1,5 roku zupełnie wypadłem z obiegu.

 

Edit: nie jest to jakaś konieczność ale fajnie jak by też śmigał z XOne.

Odnośnik do komentarza

Mroku te PX4 mają sznurek z tego co widzę.

[...] jakiś headset do PS4 byle nie od Sony? Najważniejsza kwestia to aby chat na PS4 działał bezprzewodowo (żadne wpinanie kabelków do Dualshocka 4 nie wchodzi w grę - chcę mieć headset bez sznurka).

Sylvan thx za info. Poczytam o nich. Może jakieś porównania będą z 500.

Odnośnik do komentarza

Panowie - jakiś headset do PS4 byle nie od Sony? Najważniejsza kwestia to aby chat na PS4 działał bezprzewodowo (żadne wpinanie kabelków do Dualshocka 4 nie wchodzi w grę - chcę mieć headset bez sznurka). Myślałem nad Turtle Beach Stealth 500P - czytałem że z PS4 pójdzie bezprzewodowo. Budżet mam 600-700 zł max. Jakieś inne propozycje? Ja przez ostatnie 1,5 roku zupełnie wypadłem z obiegu.

 

Edit: nie jest to jakaś konieczność ale fajnie jak by też śmigał z XOne.

Polecam czarne PLYR 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem prawie tydzień temu ten headset Sony 2.0 i wszystko było by ok gdyby nie jakieś brzęczenie w prawej słuchawce. Dzieje się to nieregularnie, niezależnie od głośności słuchawek czy szperania w menu konsoli, graniu w grę.

Na kompie tego problemu nie miałem ani razu. Mieliście taki coś? Na podobny problem ze słuchawkami na PC napisali na blacharskim forum

To przez bliskosc kabla od USB, masz cos podpiete z przodu pod USB? Odepnij powinno ustac brzeczenie

Faktycznie mam kabel do ładowani pada z przodu, ale jak na złość od godziny nie chcą zacząć brzęczeć i nie mam jak przetestować.

Brzęczy tylko prawa słuchawka, nie da się grać z tym w klimatyczne gierki, w głośnych zaś jest to zagłuszane.

Te brzęczenie to może być efekt pogłosu z mikrofonu. Prawie każde słuchawki, a na pewno HS 2.0, mają funkcje pogłosu. Działa to tak, że częściowo słyszysz to co mówisz, żeby nie wydzierać się do mikrofonu. Gdy nic nie mówisz to słychać pisk lub brzęczenie. Można to wyłączyć. Poczytaj na Google. Wystarczy przytrzymać dłużej przycisk od mikrofonu. Są chyba 3 stopnie. Lekko, mocno i off. Na off problem znikł.
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...