Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiski p i x odpowiadają platformie (pełna bezprzewodowość), ale i tak podłączysz sobie optykiem wszystkie konsole i będzie dobry dźwięk z gry, a jackiem czat pod pada np. jak kupisz 800x to do scorpio będziesz miał wszystko bez kabli, a pod pro tylko do chatu kabelek. Analogicznie jest z turtle beach elite 800p lub x, które osobiście polecam.

 


A steelseries h to jest to samo co syberia 800 tylko poprzedni model. Tak więc można zaoszczędzić ;)

Odnośnik do komentarza

Dopiski p i x odpowiadają platformie (pełna bezprzewodowość), ale i tak podłączysz sobie optykiem wszystkie konsole i będzie dobry dźwięk z gry, a jackiem czat pod pada np. jak kupisz 800x to do scorpio będziesz miał wszystko bez kabli, a pod pro tylko do chatu kabelek. Analogicznie jest z turtle beach elite 800p lub x, które osobiście polecam.

 

 

A steelseries h to jest to samo co syberia 800 tylko poprzedni model. Tak więc można zaoszczędzić ;)

W xkomie maja błąd na stronie tj steelseries h nie jest juz dostępne , ale jak złożysz. Zamówienie na nie i zadzwonisz po 2-3 dniach na infolinie co sie dzieje z zamówieniem zaproponują ci syberie w tej samej cenie
Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie, ponieważ całkowicie się na tych sprawach nie znam. Kupiłem słuchawki Steelseries Siberia 150 z wejściem USB. Słuchawki grają, ale dźwięk jest bardzo cichy na PS4 (na PC grają głośno). W związku z tym, czy jest jakaś możliwość podbicia głośności dźwięku na PS4? Wszystkie ustawienia mam na full. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam Siberia 800, jezu jak te słuchawki dobrze grają, póki co nie uświadczyłem żadnych problemów dolby digital działa lux, jedynie do czego można sie przyczepić to że transmiter cały czas jest na chodzie i ekranu nawet nie wygasza, jedyna opcja na wyłączenie to wtyczka z gniazdka ale nie wiem czy nie spróbuje podłączyć zasilania przez usb z konsoli xD

 

 

Myslalem nad arctis 7 rownież ale ponoć dts działa tylko z PC z reszta urządzeń headset działa stereo

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Kubson a te Syberia 800 to jak się podłącza? Transmiter optykiem do konsoli? Jak z basem i niskimi głośnymi odgłosami, typu ryki, wybuchy, walenia się budynków? Np jak goldy 2.0 mi w miarę wystarczają tak przytych dźwiękach strasznie ssą.

 

Czyli co do 1tys zł to obecnie najlepszy sprzęt pod gry?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Balon dokładnie tak optykiem do konsoli i wszystko śmiga bez problemu

Słuchawki grają swietnie, nie sądziłem ze bedzie aż taka różnica miedzy nimi a turtle beach xo seven ktore do tej pory używałem

Goldy miałem przez chwile ale je zwróciłem bo imo grały gorzej niż TB

 

Przed kupnem Syberii zastanawiałem sie jeszcze nad Turtle Beach Elite 800, szkoda ze nie miałem gdzie ich sprawdzic bo ponoć tez pięknie grają

 

Plus na pewno tego headsetu jest taki ze jest on uniwersalny i podłączysz go do każdego sprzętu

 

Aha ja ten headset używam z xbonem, Starh mi pisał ze na ps4 jest problem z live mixem ale to juz jego trzeba pytać

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Live mix działa z PS4, ale musisz podłączyć słuchawki dodatkowo kablem do pada i ustawić odpowiednio w konfiguracji, że mikrofon jest podłączony przez kabel, a nie przez USB.

W X1 live mix działa w standardzie, bo mikrofon podłączasz tylko po kablu, nie ma innej możliwości.

Ja do Siberia 800 dokupiłem przełącznik optyczny (3 wejścia->1 wyjście) i nie muszę przełączać kabli jak chcę grać na X1 lub PS4. Wystarczy, że wcisnę przycisk i już :)

Transmiter da się wprowadzić w stan "Standby", ale wymaga to wejścia w ustawienia i wybranie odpowiedniej opcji, więc szybsze jest wyłączanie zasilania.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dziala audio 3d jak w opcjach ustawione jest linear pcm? (posiadam turtle beach 800 elite). W instrukcji, czy na youtube mowia aby wybrac jedno z tych dwoch pozostalych opcji (dolby), ale jak je wybiore to dzwiek mi nie dziala. Jakies sugestie? Dzieki za jakakolwiek pomoc.

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś posiada Sony Headset Platinum 7.1 i może się wypowiedzieć na temat tych słuchawek (i czy pałąki się nie łąmią)?

 

bezprzewodowy-zestaw-sluchawkowy-platinu

 

Za krótki czas aby to stwierdzić, ale mam je prawie od premiery i to minusy wytepujące u mnie oraz większości osób:

- do dnia dzisiejszego jeszcze nie poprawili efektu "studni/echa/pogłosu" dla osób na imprezie ty słyszysz idealnie a oni już niekoniecznie

- aplikacja do przerzucania profili dźwiękowych działa tylko jak jest otwarta po zamknięciu ustawienia znikają

- od jakiegoś tygodnia miałem problem z prawą "muszlą" objawiał się tym, że dźwięk był słabo słyszalny po tej stronie, lekkie dociśniecie do mocowania rozwiązało problem wszystko magicznie wróciło do normalności.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Walek ja mam co prawda elite 800x , ale musisz mieć dźwięk ustawiony na dolby digital aby był surround (7,1 bo 3d jest tylko w sony platinum). Ale skoro Tobie to nie działa to może masz dupnięte słuchawki. Na linear nawet jak działa jakiś dźwięk to jest to zwykłe stereo. Może spróbuj na nowo sparować słuchawki z podstawką.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Czy ktoś posiada Sony Headset Platinum 7.1 i może się wypowiedzieć na temat tych słuchawek (i czy pałąki się nie łąmią)?

 

bezprzewodowy-zestaw-sluchawkowy-platinu

 

Za krótki czas aby to stwierdzić, ale mam je prawie od premiery i to minusy wytepujące u mnie oraz większości osób:

- do dnia dzisiejszego jeszcze nie poprawili efektu "studni/echa/pogłosu" dla osób na imprezie ty słyszysz idealnie a oni już niekoniecznie

- aplikacja do przerzucania profili dźwiękowych działa tylko jak jest otwarta po zamknięciu ustawienia znikają

- od jakiegoś tygodnia miałem problem z prawą "muszlą" objawiał się tym, że dźwięk był słabo słyszalny po tej stronie, lekkie dociśniecie do mocowania rozwiązało problem wszystko magicznie wróciło do normalności.

 

 

A czy testowales je moze z PS3?

Mam watpliwosci czy Platinum Headset w ogole dziala z konsola PS3. W oficjalnych opisach nic na ten temat nie widzialem, a pani na infolinii Sony po wielu bolach udzielila mi odpowiedzi, ze sa kompatybilne tylko z PS4 i PC. Nie do konca jej wierze, poniewaz byla zdziwiona, ze taki produkt w ogole istnieje. Najchetniej przygarnalbym Pulse Elite. Mimo fabrycznej wady, sa to swietne sluchawki. Niestety nigdzie nie moge ich znalezc. W moich padlo ladowanie i tez nie bardzo ma kto to naprawic. Nikt sie nie zajmuje serwisem nawet odplatnie ;/

Jesli ktos z Was bylby w stanie potwierdzil dzialanie Platinum z PS3 to bylbym wdzieczny (oczywiscie po donglu, bez zadnych kabli).

Odnośnik do komentarza

cześć

pisze w sprawie "sznórowki" - już kilka razy rozjechałem sznorówkę krzesłem na kółkach (oczywiście przypadkiem) ale do tej pory rozwalona słuchawka dyndała na kablu, wystarczyło docinsąć plastik w plastik i wszystko było ok....

niestety dziś troche bardziej rozjechałem sznurówkę tak że jest w w 2 częściach...

 

taki mam obecnie efekt - sznurówkę w dwóch częściach

2hgqoft.jpg

 

 

pytaniw do eksperów - czy da sie do naprawić? da sie to przylutowac? mam kumpla z lutownicą -mam go prosić o pomoc czy odraz spuścić w kiblu tą rozjechaną sznórowkę?

Odnośnik do komentarza

ale sznurówka była w wielu aspektach bardzo wygodna - głownie w takim że nie zajmowała miejsca ani na półce ani na głowie bo nie była takim wielkim hełmofonem jak to coś powyżej

hm..

nie zależy mi żeby wyglądać jak jakiś streamer czy jutuber xD

 

 

 

zresztą już wcześniej testowałem słuchawki z mikrofonem od telefonu samsunga i działają normalnie z ps4, więc jak by co to mam zastępstwo, ale ciekawni mnie czy tą sznórkowe wystarczy przylutować i będzie działać czy już umarła na śmierć?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

Szukam dobrych sluchawek do PS4 i X1 w cenie do 500zł. Procz rzecz jasna dobrego dzwieku zalezy mi na dlugiej zywotnosci baterii - przez baterie w słuchawkach Sony do PS4 nie raz miałem ochote rzucic ten szmelc o sciane. Jakies propozycje?

podłączam się, ale do 250-300 zł cos się znajdzie po kablu?
Hyperx cloud
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...