Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiscie mam Sound Blaster Tactic3D Rage Wireless,bo niestety Sony PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0 padly tzn popekaly na laczeniach i to bez powodu po okolo 2 latach.Swoja droga bubel,bo na prawde bardzo dbam o wszystko a tu taka lipa.Cena przeciez nie taka niska,a wykonanie techniczne zalosne i do tego micro jak w studni.Zreszta w necie sporo negatywnych opini jest o nich.Ludzie sklejaja palaki,ale sadze ze to tez tylko na jakis czas.

Odnośnik do komentarza

Jakaś alternatywa dla Siberia 800 ? Swoją pare musiałem zwrócić bo od zeszłego tygodnia non stop hesdest sie rozłączał, udało mi sie odzyskać kasę i teraz nie wiem co dalej :/ w sumie zastanawiam sie czy nie lepiej kupić jakies porządne słuchawki nie gejmingowe tylko brak mikrofonu bedzie doskwierał :/

 

Bo z gejmingowych to chyba tylko TB 800 i od biedy platinum headset dobrze mysle ? Chyba ze stereo jak hyper x cloud 2 lub arctis 7 ?

Odnośnik do komentarza

Jakaś alternatywa dla Siberia 800 ? Swoją pare musiałem zwrócić bo od zeszłego tygodnia non stop hesdest sie rozłączał, udało mi sie odzyskać kasę i teraz nie wiem co dalej :/ w sumie zastanawiam sie czy nie lepiej kupić jakies porządne słuchawki nie gejmingowe tylko brak mikrofonu bedzie doskwierał :/

 

Bo z gejmingowych to chyba tylko TB 800 i od biedy platinum headset dobrze mysle ? Chyba ze stereo jak hyper x cloud 2 lub arctis 7 ?

HD598 + vmod

 

Lub Hyper x Cloud

 

TB na allegro za 500zł (jakieś używki)

 

Skullcandy PLYR 1 to też fajne słuchawki - nawet na Head fi je polecali :]

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Prawda jest taka, że słuchawki do grania/filmów mają inną charakterystykę niż te do muzyki. Słuchanie muzy na moich HW700DS wypada gorzej niż na JBL BT50, które są nieporównywalnie tańsze. Za to do gier przepaść. JBL nie nadaje się wcale, za to Soniacze to coś fantastycznego

Odnośnik do komentarza

Jakaś alternatywa dla Siberia 800 ? Swoją pare musiałem zwrócić bo od zeszłego tygodnia non stop hesdest sie rozłączał, udało mi sie odzyskać kasę i teraz nie wiem co dalej :/ w sumie zastanawiam sie czy nie lepiej kupić jakies porządne słuchawki nie gejmingowe tylko brak mikrofonu bedzie doskwierał :/

 

Bo z gejmingowych to chyba tylko TB 800 i od biedy platinum headset dobrze mysle ? Chyba ze stereo jak hyper x cloud 2 lub arctis 7 ?

Miałem Arctis 7, po 1 dniu poleciały na zwrot.... Mam słuchawki Sony MDR 1A, i jakość w grach czy muzyce o niebo lepsza niż na A7. Ja chyba przy nich zostanę. Nadają się i do muzyki i do filmów. A jak chcesz mikrofon jest drugi kabelek. Grałem chwilę i wszystko słychać ;)

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że słuchawki do grania/filmów mają inną charakterystykę niż te do muzyki. Słuchanie muzy na moich HW700DS wypada gorzej niż na JBL BT50, które są nieporównywalnie tańsze. Za to do gier przepaść. JBL nie nadaje się wcale, za to Soniacze to coś fantastycznego

Jesteś po prostu bassheadem :/ Ja osobiście nie lubię kiedy bass przykrywa inne pasma.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kupiłem ten Platinum Headset i powiem szczerze że aż takiego gówna w jakości dźwięku się nie spodziewałem. Bas cienki jak na głośniczkach do laptopa - chociaż to za mało powiedziane bo głośniczki w gamingowych laptopach grają lepiej. Nie wiem jak ktoś może grać na tym czy na brzmiących tak samo goldach/2.0 - chyba robią to osoby które nigdy nie miały dobrych słuchawek do porównania - w porównaniu do konkurencji jakiekolwiek wybuchy brzmią jakby ktoś uderzał o siebie dwoma pokrywkami od śmietnika, kompletny brak mocy i głębi. To już mój gówniany headset Hama za 39.90 podłączany do pada kupiony na dworcu ma lepszą jakość dźwięku. O muzyce nie wspominając, już faktycznie lepiej puszczać sobie kawałki z laptopa. Sprawdziłem też ustawienia pod Uncharted / Horizon z 3d dźwiękiem i może symulacja przestrzenna fajna, ale co to za radość grać kiedy każdy głębszy dźwięk zamiast wgniatać w fotel brzmi jak pierdnięcie węża. Odnoszę to (pipi) do sklepu, sony powinno to wycofać z rynku bo te słuchawki to jawna kpina z graczy, ten kompletnie pozbawiony basu dźwięk oceniam na 1/10.

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Od niecałego miesiąca używam Afterglow LVL 5+ z quadboostem, czyli basami wzmacnianymi bateriami paluszkowymi. Same słuchawki są dość ciasne, nie mają wielkich muszli, ale generalnie wygodne i dające dobrą jakość dźwięku. Jeszcze chyba z rok temu to były słuchawki firmowane logiem Xboxa i polecane do grania w Halo, a kosztowały ponad 300 PLN. Teraz kosztują koło 250 PLN (a można pewnie wyrwać taniej poza marketami) i są kompatybilne na kablu z PS4. Quadboost faktycznie daje popalić, trochę żre baterię, ale na maksa basy powodują że słuchawki wręcz drżą na pałąku :P Ale chyba dla zdrowia niezalecane by tak głośno słuchać. Nawet i best quadboosta da się od biedy słuchać muzyki, no i świetnie nadają się do gier. Najlepszą częścią jest chyba mikrofon, który daje mega czysty przekaz i ma też swoiste wyciszanie szumów z otoczenia. Miałem i Sony Wireless 2.0 i tanie Trusty - i generalnie to właśnie Afterglow ma najlepszy mic z nich. Dodatkowym bazarowym bajerem jest to, że podczas quadboosta świecą im bebechy przez przeźroczyste szybki na muszlach, co jest jedynie użyteczne chyba tylko wtedy by wiedzieć czy quadboost jest włączony czy nie. Aha, mają proste przyciski regulacji dźwięku i wyłączania mikrofonu. Ogólnie polecam, za tą cenę to i tak bardzo dobry wybór :)

Odnośnik do komentarza

Ja od roku mam Tutrtle Beach 800p dla ps4 i 800x dla xone. Jestem bardzo zadowolony basy brzmią jak powinny , pełne 7.1 brak kabli wszystko śmiga bezprzewodowo. Polecam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

XBL : PolskiMurzyn

PSN : Murzyn_PL

N : SW-1143-4343-2249

Edytowane przez kakus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...