Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ja również dziś zakupiłem Siberie 800 i chyba czegoś nie umiem ustawić. Pierwsze podejście wyszło bardzo dobrze, każdy kabel po kabelku podłączyłem do PS4 - dzwięk jest, mic działa. 

 

Jak to człowiek ciekawski, zacząłem kombinować z opcjami. Poczytałem o tym LiveMix więc przestawiłem source na PS4-L. LiveMix działa, dźwięk jest, mic tym razem nie działa. W opcjach urządzeń audio na ps4 w ogóle nie widzi headsetu. Na poprzednim ustawieniu input i output device widniały Siberie.

 

Ma ktoś łopatologiczny poradnik jak to dobrze i efektywnie podpiąć, aby czerpać maksymalną radość? Co i jak poustawiać na konsoli?

 

EDIT: Potencjalnie po powrocie w source na PS4 - wszystko śmiga. Na PS4-L nadal nie kumam co się dzieje totalnie. 

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

W Siberia 800 jak chcesz mieć LiveMix, to musisz mikrofon podłączyć po kablu do pada. Inaczej nie zadziała. Jest to opisane w instrukcji jak, którą opcję podłączyć. Dlatego ja zrezygnowałem z tego i korzystam tylko z normalnego podłączenia na PS4, wtedy mam i dźwięk i mikrofon, a takie automatyczne wyciszanie dźwięku lub chatu jak testowałem, to mi się nie sprawdziło.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie co sądzicie o turtle beach 600 jest teraz na nie dobra promocja i tak się zastanawiam tylko z tego co czytam dużo osób narzeka na cichy chat. Chyba że nie potrafią go ustawić i tak się zastanawiam czy za 49 funtów brać czy kupić coś na kablu o ile jakościowo za takie pieniądze coś się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dobra, kończę z tym Platinum Headset. Mam dość słabego basu. Za każdym razem kiedy je wyłączam i wracam do mojego kina domowego czuję ogromną różnicę w basie, oczywiście wiadomo na korzyść czego. Chce ktoś kupić?:-)

Wszyscy chwalą Turtle Beach Elite 800, czy to dobry wybór na teraz? Mogę wydać trochę powyżej 1000zł. Słuchawki mają służyć tylko do grania wieczorową porą w przygodówki (online gram mało). Do muzyki kupiłbym oczywiście coś innego, ale one mają służyć tylko do grania.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, _daras_ napisał:

Czy ktoś z forumowiczów posiada Turtle Beach Elite 800P i jak je porówna do Platinum Headset lub Goldów 2.0? Bo widzę że te TB można kupić teraz niewiele drożej od Platinum. Drugi raz nie mogę sie zawieść.

Ja podobnie jak Creatin. Nie powiem złego słowa na TB. Mam je od ponad roku i nie zamienię ich na nic. Tylko uważaj jeśli masz PS4 Slim, podobnie jak ja. Ponieważ standardowo Sony musiała upośledzić swoje dziecko i zabrało mu wejście na kanał optyczny. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.11.2017 o 13:38, MYSZa7 napisał:

Miał ktoś Was do czynienia z tym gówienkiem?

 

51H3OJBu3IL._SX385_.jpg

 

Nikt nie miał, ale już trochę w nich przegrałem i kurde jestem miło zaskoczony. Za 100 zł takie słuchawki? Brać w ciemno. Dźwięk przestrzenny daję rade, choć oczywiście żadne 5.1 czy 7.1 to nie jest, technologia AudioShield też spoko, fajnie tłumi dźwięki otoczenia. No i jako headset do rozmowy z ludźmi na imprezie itp. też sprawuje się idealnie. Za taką cenę to słuchawki w 100 % wart swojej ceny.

 

Choć teraz widzę, że stoją po około 150 zł... też warto :potter:

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...