Skocz do zawartości

Świąteczne granie 2013


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Paliodor to zależy czy będziesz grał we wszystko na raz czy po kolei. ;)

 

Ja zapomniałem, że Skyrim do mnie przyjdzie na dniach. Mam nadzieję, że spędzę tam mnóstwo godzin, ponownie. :)

Staram się grać w max 2 gierki w danym czasie więc może nie będzie tak źle.  Pół biedy, że w znacznej części gier jestem już prawie przy końcówce więc choć przy niektórych pójdzie to szybko.

Ale już taki Shogun 2 to podstawka+dodatki, a to daje mnóstwo godzin grania wiec do tej pozycji podchodzę sobie spokojnie i pykam raz za kiedy. W głównej kampanii mam już 3/4 Japonii w posiadaniu teraz zostało tylko rozgromić resztki pozostałych klanów i na końcu wypad na Hokkaido by dokończyć podbój:D

Odnośnik do komentarza

Świątecznie granie = ferie zimowe = 2 tygodnie grania w gierki.

Niestety nie u mnie:(.

Jakoś się rozleniwiłem i zamiast grać w GTA V, siedzę przy kompie.

No, ale mam w planach nabyć Dragon's Crown, może to przykuje mnie na dłużej do plejaka.

A tak, to chyba "my ready is body", na PS4. Kto wie, czy czasem nie będę ogrywał Killzona 24. grudnia? :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o mnie, to planuję pograć w Risena 2. Każde święta lubię spędzić przy dobrym RPG - zazwyczaj Gothiki, które przeszedłem X razy. W tamtym roku Dragon Age 1. W tym roku raczej kupię Risena 2 na PS3 bo podobno fajny Gothikowy klimat ma.

Odradzam, szkoda psuć sobie obcowanie z grą w tej wersji. Tylko na PC.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie rzecz biorąc port jest spaprany. Bugi, błędy animacji, spadki klatek, gorsza grafika. Studio, które go robiło już nie istnieje, jeśli dobrze pamiętam.

 

oj tam, przeżyłem pierwszego Dragon Age'a na PS3, choć technicznie było słabo, a bawiłem się przednio.

 

ja jestem hardkorowy gracz, bugów, błędów, słabej grafiki w erpegach się nie boję :)

Odnośnik do komentarza

Jak dorwę ps4 to NBA 2k14, AC4, Killzon SF dodatkowo Tearaway na Vitę.

Jak nie dorwę ps4 to zaopatrzę się w nowego Batmana,AC4, GT6 no i Tearaway.

Nintendo WiiU poczeka jeszcze na swoją kolej.

No to już się sytuacja wyklarowała. Mam. Nadkonsola na okres świąteczny. Żegnaj była generacjo;) Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...