Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Miec hobby to wspaniala rzecz i nie ma o czym dyskutowac. Wiadomo ze ludzie wydaja krocie wiecej na rozne uzywki, ale gry to moim zdaniem specyficzna forma rozgrywki wymagajaca czasu. A przy takim naplywie tytulow to normalnie widze tu zmarnowana kase, bo wiekszosc tytulow po prostu bedzie lezec na polce. No ale ja juz po prostu taki jestem, planuje kazdy zakup i wydawanie kasy i ogolnie rzecz biorac spontan i przy zakupach jest mi obcy ;)

PS. lubie tez ogladac Wasze kolekcje, bo sam takowej nie posiadam, z prostej przyczyny - to co przejde to sprzedaje. zostawiam tylko najbardziej ulubione tytuly. Zreszta swoja kolekcje tez tu wystawialem :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mnie bardziej boli ze wam dziewczyny pozwalaja to trzymac wszystko n.p. w salonie na widoku niz ile kto wydaje

 

Mnie by bolało, jak by ktoś mi narzucał swoje widzimisię i styl życia. Pod kapeć nigdy nie trafię, jestem zwolennikiem powiedzenia 'widziały gały co brały, jak się nie podoba, to żegnam'. Tak czy siak najlepiej mieć osobny pokój na gierki, bo jak już wspominałem na forum wiele razy - trochę obciach przed znajomymi (niewiele osób z mojego otoczenia wie o tym hobby, a hobby mam wiele).

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ja tam jednak wolę jak patrzą jak na dziwoląga niż żeby każdy sie nazywał graczem, bo ma Xboxa 360 z Fifą i Need for Speedem... Ja swego czasu zbłądziłem, miałem całkiem fajną kolekcję gierek na PS2 to sprzedałem, bo kupiłem PS3 i dziewczyna mi "doradziła" że w takim razie PS2 mi niepotrzebne. Dzisiaj by to fajnie razem wyglądało a tak parę tytułów na krzyż i dupa... Ale po tym temacie prawie rzuciłem fajki żeby choć jedną używkę kupić co miesiąc :P Wiadomo, nie ma co tu startować do wymiataczy, ale kurna postanowienie jest i za jakiś czas może znowu się uda uzbierać jakiś ładny stosik :)

Odnośnik do komentarza

Nie. To znaczy wiem, że to zabrzmiało jakbym był pantoflem, ale nie, po prostu wtedy pomyślałem, że najwyższy czas skończyć z gierkami i głupotami. Wymyśliłem sobie, że wystarczy mi PS Plus i będzie fajnie. Ale jednak nie, pasja sama wróciła więc to chyba znaczy, że jest silna nawet w niesprzyjających warunkach. A dziewczyna teraz w leniwe chwile sama każe mi grać, bo lubi oglądać co bardziej widowiskowe gry typu Uncharted. Tak więc teraz pozostaje mi szukać coś widowiskowego i mam więcej niż spokój hehe np. jutro chyba poleci Tomb Raider :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dawno temu sprzedałem swoje PS2, gdyż było uszkodzone. Ramię z laserem nie zawsze działało. Nie wiem czy była to wina silniczka napędzającego, czy może wystarczyło naoliwić prowadnice. tak czy inaczej konsolę sprzedałem. Ostatnio jednak postanowiłem zakupić ponownie PS2, tym razem najnowszy model. I tak udało mi się wyrwać PS2 w bardzo dobrym stanie, komplet z kablami, padem i kartą pamięci. A do tego zestawem 15 gier za grosze.

 

SqegMyX.jpg

 

Niniejszym stałem się posiadaczem wszystkich konsol SONY ;) Teraz czas na coś z konkurencyjnej stajni ;)

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...