Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

eBay, a ile to szczerze, wstyd się przyznać. Dyplomatycznie odpowiem, że tyle ile kosztują audio CD w Japonii. No, ale zależało mi, szczególnie, że pojedynczo Gyakuten Meets Orchestra i Gyakuten Meets Jazz Soul są raczej rzadkie i drogie. Wiem, ze jakbym zamówił na japońskim Amazonie to prawdopodobnie wyszłoby mnie taniej (chociaż wtedy szłoby chyba kurierem DHL więc urząd celny by pewnie przetrzepał), ale za późno się zorientowałem, że istnieje taka możliwość. 

Odnośnik do komentarza

 

Te z allegro są gównie. Po wsadzeniu cartów pudełko się wygina. A carty trzeba wyciągać siłą. Chciałbym porządne pudełko Hori. Na tej aukcji mają gównie pudełka i jeszcze dają zdjęcie pudełka Hori, którego nie sprzedają.

Zaryzykowałem 18zł i kupiłem pudełko z tej aukcji. Dzisiaj przyszło to:

 

 

11azoew.jpg

21orczc.jpg

110yxbm.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Jest paseczek do odfoliowania, w samo(pipi)kach nie widziałem pozatym kolo sam mi zaproponował zebym sobie otworzył i zobaczył że płyta w środku, ale nie ważne na carboocie wszystko możliwe.

A powiem wam, że grałem w Unity w okolicach wydania gry  wymieniłem. Teraz po szescio i pol gigowym patchu powiem szczerze, że bardzo mi sie to podoba. Pare popupów było i w tłumie głupot, ale przymykam oko i dobrze się bawie. :) Czasem widoki miasta są przepiękne

Może trzy dębowe mydlą mi oczy

Edytowane przez Sqtr78
Odnośnik do komentarza

 

 

:fsg:

 

BTW uwielbiam kupować rzeczy u Japończyków. Rzeczy są zawsze ekstremalnie dobrze zapakowane, a w ~90% przypadków stan jest 2 razy lepszy niż w opisie.

Gdzie i za ile kupiłeś Laytona ?

 

 

Prywaciarz z UK na eBay, z wysyłką wyszło ~60zł.

Odnośnik do komentarza

Bedziesz sie pozbywal tej limitki Project'a kiedys? :S

Tylko, jak będę w krytycznej sytuacji finansowej, co mam nadzieję nigdy nie nastąpi. ;)

 

Jak chcesz wydanie US, to swój egzemplarz brałem z eStarland, ale sklep jak już pisałem trochę kręci z dostępnością, i nie tylko. Można też u nich także wziąć kopię używaną.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...