Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

4Z725QN.jpg
Również dziewiętnastego dołożyłem swoja cegiełkę, a nawet dwie, w segmencie Wiesława Trzeciego. Kolekcjonerskiej edycji nie było, ale i tak ją dorwę w późniejszym czasie, bowiem posiadam całkiem sporo figurek z gier, a ta z gryfem jest niczego sobie wszak. Ogrywana będzie wersja na PS4 (dzbany i te sprawy), a wydanie na master rase będzie opcją do wglądu wszelakich różnic w materii szaty graficznej. Takie tam domowe digital foundry.

AMenkaU.jpg
Rzecz jasna wydanie na PC to 4 płyty i cena nieco ponad sto zł, natomiast edycja na sprzęt Sony jakby szczuplejsza, ale droższa, bowiem za ponad dwieście zł.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

anyway co za różnica jak w ostatnią Civkę grałem w IV więc zanim do tych dodatków bym doszedł to bym umarł jak wczoraj odpaliłem jedną rozgrywkę i po 4h zobaczylem, że jest już 20 i trzeba wychodzić z pracy lel

Odnośnik do komentarza

anyway co za różnica jak w ostatnią Civkę grałem w IV więc zanim do tych dodatków bym doszedł to bym umarł jak wczoraj odpaliłem jedną rozgrywkę i po 4h zobaczylem, że jest już 20 i trzeba wychodzić z pracy lel

 

Dodatek naprawde trzeba zakupic, drastycznie zmienia gre na lepsze, poprawie wiele niedociagniec itp. Ja sam nie odpalam Civ V bo mam duzo roboty, jakbym zaczal to bym wszystko olal i znowu mial syndrom "jeszcze jedna tura". Raz odpalilem gre popołudniu i konczylem nad ranem.

 

Civ IV to dopiero byla gierka. Civ IV + Rise of Mankind mod :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dobra Civka nie jest zła, szkoda, że nie przenoszą tego typu gier na konsole.
 

Tyle słodkości <3

 

23uzzpk.jpg

W rzeczy samej. Bodaj najlepszy, po RE Dwa, Biohazard, Tekken, na którym świetność serii się skończyła (DR nie liczę, wiadomo jak to z portem było) i fenomenalny Burnout, który ma moja ulubioną (tuż obok Soul Blade i Castlevani: Sot), ścieżkę dźwiękową. Leci zasłużony plus.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dobra Civka nie jest zła, szkoda, że nie przenoszą tego typu gier na konsole.

 

Tyle słodkości <3

 

23uzzpk.jpg

W rzeczy samej. Bodaj najlepszy, po RE Dwa, Biohazard, Tekken, na którym świetność serii się skończyła (DR nie liczę, wiadomo jak to z portem było) 

 

Tk5 na ps2 = trauma totalnie przegiętego juggle startera  :square18x18: + :DpadLeft: Bryana :kaz:

może masz na mysli port na psp ze względu na dashe na krzyżaku. po darowaniu sobie tanich sentymentów do trójki wersja HD to najlepsza odsłona serii

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...