Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gotowy na Star Wars Battlefrontc22678e8ee1a696f76ec8426e1689114.jpg

Raczej chyba nie kolego.Na tych sluchawkach nie doswiadczysz orgazmu dla uszu, to jest wirtualny dzwiek przestrzenny, wiec niestety nie za ciekawie.

Ale..

Moge Ciebie pocieszyc na przyszlosc jak bedziesz bral nowe dobre sluchawki.

 

Polecam Turtle Beach PX4, sluchawki maja 5.1 Dolby Digital,Wireless, 15 godzin pracy. Dzwiek jest niesamowity. Mam juz je rok i dzialaja swietnie i sa strasznie wygodne.

 

Zaplacilem 160 euro za nie rok temu,teraz widze za 150.

Odnośnik do komentarza

 

Gotowy na Star Wars Battlefrontc22678e8ee1a696f76ec8426e1689114.jpg

Raczej chyba nie kolego.Na tych sluchawkach nie doswiadczysz orgazmu dla uszu, to jest wirtualny dzwiek przestrzenny, wiec niestety nie za ciekawie.

Ale..

Moge Ciebie pocieszyc na przyszlosc jak bedziesz bral nowe dobre sluchawki.

 

Polecam Turtle Beach PX4, sluchawki maja 5.1 Dolby Digital,Wireless, 15 godzin pracy. Dzwiek jest niesamowity. Mam juz je rok i dzialaja swietnie i sa strasznie wygodne.

 

Zaplacilem 160 euro za nie rok temu,teraz widze za 150.

No jak bede mial za duzo zbednej gotowki to machne sobie Astro. Te dzialaja plug & play i sa dedykowane do PS4 a na tym mi zalezalo. Podlaczam sticka i nic mnie nie interesuje. Wszystko pod zasiegiem reki no i wiele wygodniej niz np. Turtle 400.
Odnośnik do komentarza

Królem optymalizacji konsolowy Wiesław nie jest, choć momentami to piękna gra. System walki również temu z Krwistych nie jest w stanie zagrozić, ale pozostałe aspekty, to miód na serce każdego gracza (no, może nie licząc wyścigów konnych), stąd też słuszna opinia panuje, że to jeden z najpoważniejszych kandydatów do tytułu gry roku. Za DLC i cyfrowymi kopiami jakoś wybitnie nie przepadam, ale w tym wypadku binarnym grzechem byłoby nie zakupić Serca.

IyvOPbM.jpg

Do tego przepustka sezonowa do DC, która nowe życie tchnęła w tę grę. Za niewiele ponad Kazimierza, zdecydowanie warto.

YB5qhas.jpg

  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...