Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wreszcie strona bez raka, same dobre tytuły (tylko nie wiem co to te digimony)

 

To taki miks persony i pokemonów, świetna giera  :good:

 

Świetne zakupy. Same dobre tytuły. Jest tam przynajmniej 4 które mam dopiero w planach kupić.

 

Dobrze, że mówisz o tych Digimonach, bo też niezbyt jestem zorientowany co to za gierka. Będę miał ją na uwadze.

Odnośnik do komentarza

 

 

Wreszcie strona bez raka, same dobre tytuły (tylko nie wiem co to te digimony)

 

To taki miks persony i pokemonów, świetna giera  :good:

 

Świetne zakupy. Same dobre tytuły. Jest tam przynajmniej 4 które mam dopiero w planach kupić.

 

Dobrze, że mówisz o tych Digimonach, bo też niezbyt jestem zorientowany co to za gierka. Będę miał ją na uwadze.

 

 

Ogladałem jakiś gameplay z tych Digimonów jakiś czas temu wygladało fajnie po za faktem, że to Digimony :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Dziś odebrałem takie oto pudełko:

4735076_WP_20160330_005.jpg

 

Po otwarciu ujrzałem mój nowy nabytek, za który zapłaciłem 6 stówek

4735079_WP_20160330_006.jpg

 

Kiedyś już je testowałem (pożyczyłem wtedy od kumpla), a teraz trafiła się okazja w dobrej cenie to wziąłem smile.png Swoją drogą sporo kabelków jest w zestawie - http://zmniejszacz.pl/zdjecie/400/4735077_WP_20160330_007.jpg Świetne słuchawki z dwoma bateriami trzymającymi na jednym ładowaniu prawie 20h (po rozładowaniu można od razu zmienić baterie na pełną).

 

 

Może nie jest to "czysto" growy sprzęt, ale ja słuchawki uważam za element nierozłączny z graniem tj. taki jak pad ;] 

Edytowane przez Starh
  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Za Steelseries dopłacasz też troche za firme.. nie dałbym tyle za słuchawki, wolałbym już tańsze Turtle Beach x41.

No ale zakup fajny, aby służył :)

Kupiłem, bo potrzebowałem jakiś dobrych bezprzewodówek, a za steelsami przemawia również ich uniwersalność - mogę podłączyć je pod ps4/pc/x1/TV. Dodatkowo nadarzyła się okazja to wziąłem. Grają bardzo fajnie jak na HS - może nie jestem melomanem, ale mam kilka par słuchawek (shp 9500, recablowane CAL, akg Q701) i muszę przyznać że te steelki grają całkiem nieźle. 

Odnośnik do komentarza

~270zł, czyli mniej więcej średnia cena za jaką ten tytuł chodzi teraz w NTSC-U. Akurat trafiła się sztuka w EU, więc odpadło pierdzielenie się z wysyłką z USA, a że chodził ten tytuł za mną od jakiegoś czasu to wziąłem. Powodzenia jak ktoś chce kupić PALkę, do tego z angielskim pudełkiem i instrukcjami: w tym momencie to już wchodzenie na pułap >500zł.

Odnośnik do komentarza

Evtcrqp.jpg

 

Ekhm.

 

Kupiłem PE po jakichś dwóch latach i więcej nie kupię. Wizualia to raz, artykuły to dwa, ale jak zobaczyłem te suchary na końcu, to aż poczułem ciarki wstydu. O jakości nie ma co nawet wspominać, bo niebo a ziemia. No i PIXEL. ładniej pachnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...