Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Natomiast nad Stealth 400 nawet się nie zastanawiaj Don. Fantastycznie brzmią, działają aż 16 godzin, dodatkowo kosztują poniżej trzystu zł i współpracują zarówno z PS4, jak i XO.

 

 

Ja nie polecam tych słuchawek, mają jakąś wadę fabryczną. U wielu osób jak i u mnie występuje problem z włączaniem słuchawek po ładowaniu baterii. Dodatkowo po trzech miesiącach pękły mi DWA zawiasy przy sporadycznym używaniu :/. Jakość dźwięku mają b.dobrą, ale z wykonaniem już gorzej.​

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

Elite są wprost kapitalne. Natomiast nad Stealth 400 nawet się nie zastanawiaj Don. Fantastycznie brzmią, działają aż 16 godzin, dodatkowo kosztują poniżej trzystu zł i współpracują zarówno z PS4, jak i XO.

Jakbyś się jednak wahał:

 

https://www.youtube.com/watch?v=TZsDH5Iwn5s

Narobiles mi smaka na te sluchawy. Na XO tez dzialaja bezprzewodowo? Czy tylko na kablu z padem?

Odnośnik do komentarza

Surround na słuchawkach jest mocno przehajpowany. Grałem i na takich i na takich. Teraz mam stereo i też słyszę wszystko na około czy jak ktoś biegnie za mną. Wszystko zależy od tego z jak szeroką sceną grają słuchawki. Płacenie za 7.1 na słuchawkach to jak płacenie za 800hz motion flow w telewizorach. Ściema marketingowa wg mnie. Jak słuchawki są bardzo dobre to i nie potrzebują takich wspomagaczy żeby brzmieć dobrze . :lapka:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Surround na słuchawkach jest mocno przehajpowany. Grałem i na takich i na takich. Teraz mam stereo i też słyszę wszystko na około czy jak ktoś biegnie za mną. Wszystko zależy od tego z jak szeroką sceną grają słuchawki. Płacenie za 7.1 na słuchawkach to jak płacenie za 800hz motion flow w telewizorach. Ściema marketingowa wg mnie. Jak słuchawki są bardzo dobre to i nie potrzebują takich wspomagaczy żeby brzmieć dobrze .

W takim razie grałeś albo na kiepskich słuchawkach, albo miałeś coś źle ustawione w konsoli. Oczywiście słuchawki nigdy nie dadzą efektu jak w sali kinowej, bo tutaj dochodzi fizyka, ALE te moje TB są blisko. Czuć przestrzeń, słychać otaczający świat, kule świszczą dookoła mojej głowy, nie jak w przypadku stereo - z prawej bądź lewej. Mam wrażenie, że słyszę więcej dzięków, nie zlewają się w jedno, nic nie ginie. I jest to zayebiste BOOOOOOOOM  :fsg:  

Straszny offtop się zrobił.  http://www.psxextreme.info/topic/108274-s%C5%82uchawki/page-6

Odnośnik do komentarza

 

Natomiast nad Stealth 400 nawet się nie zastanawiaj Don. Fantastycznie brzmią, działają aż 16 godzin, dodatkowo kosztują poniżej trzystu zł i współpracują zarówno z PS4, jak i XO.

 

 

Ja nie polecam tych słuchawek, mają jakąś wadę fabryczną. U wielu osób jak i u mnie występuje problem z włączaniem słuchawek po ładowaniu baterii. Dodatkowo po trzech miesiącach pękły mi DWA zawiasy przy sporadycznym używaniu :/. Jakość dźwięku mają b.dobrą, ale z wykonaniem już gorzej.​

 

 

Na bratnim forum growym palaki w TB lamia sie jak zapalki.

Odnośnik do komentarza

devilbot---> piękna kolekcja Shmupów.

Jakiś czas temu sam kupiłem UDHD, przeszedłem i nadal uważam, że to River Raid XXI wieku. Jak w pracy pokazywałem znajomym gameplay'e to każdy tylko robił wielkie oczy i rozpływał się w zachwytach nad pięknem tego tytułu.

Jeśli posiadsz Vitę, to play-asia ma w przedsprzedaży Soldner-X2 w pudełku. Też bardzo fajna gra i o wiele łatwiejsza, niż UDHD.

Z kolei Akai Katana otwiera moją shmupową listy życzeń na najbliższe miesiące.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...