Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

chmurka, rebus dla cieie

:kaz: 

 

Sam planuje zrobić frontlight'a jak kupię GBA ale to się nawet nie umywa do tego co masz

 

Kiedyś zamontowałem sobie frontlight w GBC. Jak tylko zobaczyłem jak wyglądają kolory w Link's Awakening to od razu rozlutowałem to gunwo. Nie warto.

Odnośnik do komentarza
 

Kiedyś zamontowałem sobie frontlight w GBC. Jak tylko zobaczyłem jak wyglądają kolory w Link's Awakening to od razu rozlutowałem to gunwo. Nie warto.

 

Czy ja wiem, kiedyś może były gorsze zestawy do Frontlightów.

Mam zamiar kupić stąd: https://handheldlegend.com/products/game-boy-advance-frontlight?variant=11710313283

 

Wiadomo że to nie będzie jakość jak Twój ekranik z AGS 101 ale zawsze lepiej takie coś niż nic.

 

A, ten sklep z linku ma i DMG i frontlighty do innych gameboy'i, są filmiki z tego i wygląda bardzo okej :)

A właśnie tu masz różnicę między dodaniem LOCA lub bez 

Edytowane przez blakuś
Odnośnik do komentarza

Yep, montowałem jeszcze zanim rozpowszechniła się metoda z LOCA. Widziałem wtedy w necie filmy i zdjęcia i też sobie myślałem: wygląda spoko. Ale na żywo to zupełnie inna bajka IMO. Jasne, że LOCA wygląda o klasę lepiej, jednak wciąż widać to cholerne wypranie koloru. Ja doszedłem do wniosku, że jednak wolę po prostu grać w dzień lub przy lampce - sprzętu nie wynoszę poza dom, źródło światła zawsze mam pod ręką. Zasadniczo wszystko rozbija się od osobistych potrzeb: czy ważniejsza jest dla nas jakość obrazu czy użyteczność konsoli w szerszym spektrum warunków.

Odnośnik do komentarza

na czym polega wyjątkowość tego gameboya?  :wujaszek:

 

oryginalne GBA nie miały podświetlania, to zmodowany ekran z wyciągniętym oświetleniem z GBA SP. Bardzo szanowany i bardzo "chciany" na rynku mod, bo GBA przebija wygoda uzytkowania GBA SP :fsg: chmurka doyebal ostro i jeszcze te dragon questy :banderas: piąteczka sztywniutka 

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Źle przeczytałem, myślałem że ten FF czy Hotline Miami jest już na konsoli na koncie poprzedniego właściciela, a nie na twoim.

 

Mnie trochę boli dupa że cebuliłem plusa na spółkę ze znajomym na jego koncie (bo miał go od początku więc zasób gier miałem większy), ale miałbym teraz gier na tę vitę :/

Odnośnik do komentarza

cudownie vitusiowym dobrem obrodzilo

 

pudelkowe gry na vicie instaluja tylko bąbelka w systemie, nic z plikow z karty sie nie kopiuje, to kilobajtowe sprawy, jedynie patche z sieci zasysa ale te z reguly tez zajmuja po kilkanascie mb - jak ktos jest w 100% pewien, ze nie bedzie bawil sie w cyfrowki to 4gb karta mu wystarczy (choc raczej nie da sie bawic z ominieciem cyfrowek majac na uwadze dostepnosc niektorych pudelek czy w ogole brak fizyczneo wydania wielu pozycji czyli jednak 4gb to dramatycznie malo :P )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...