Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

No wszystko jasne tylko chodzi mi o to, że MGSa spokojnie można kupić za połowe tego lub nawet mniej. Sam kupiłem za 40-50zł w super stanie. Czy jest coś wyjątkowego w tym za 130?

 

cena MGS (i wielu innych gier) na allegro to totalna sinusoida. są miesiące kiedy ta gierka chodzi po 20-30pln i tak jak w tym przypadku, ponad 100pln. ja za mgs + demo sh + special missions w folii dałem jakies 70pln (komplet) :) 

inna sprawa, ze jak człowiek ma normalna wypłate i ma ochote kupić sobie jakas gierke, w którą szarpało się za młodu, to juz można miec wy(pipi)ane, czy płaci sie 50pln więcej/mniej - w tym momencie zamiast rozumu pozostaje sentyment ;) 

Odnośnik do komentarza

15844148_1403738549666015_28178883833040

 

Czas odkurzyć plejke i rozgrzać ją przed yakuzą. fanek zachęcił do kupna akurat tego indyczka. pieczony 10 lat ale podobno tylko lekko za mocno podpieczony. pozdrawiam w tym miejscu mendrka bo chyba znowu przed nim exa kupiłem. Jak coś będzie w styczniu bardzo ładna cebulka na tą grę ; )

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Ficuś twierdzi że jakieś śmieci - (konsultowałem z nim opłacalność zakupu :D ) Cena mega - głównie o kartę 32GB chodziło a sam sprzęt w bdb stanie :)

 

Koleś 10 minut przed moim przyjazdem zaktualizował ją z softu 3.55 xD Ale i tak tona gierek z plusa jest z kilku lat więc mi wszystko jedno :D

 

XM - 450 PLNów piękny kawalerze :lapka: (za całość oczywiście)

Odnośnik do komentarza

 

Dla mnie mniejsza karta to nawet zaleta, przynajmniej nie ma składowania na niej większej ilości gier i zastanawiania się w co włożyć łapy, tylko ogrywanie każdej gry po kolei i usunięcie jej potem.

 

e tam nie ma jak duza karta i wszystko pod reka 

 

 

Cóż, różne są podejścia ;) Ja zawsze miałem problem ze skupieniem się na jednym tytule do końca i lubiłem skakać między gierkami, więc trochę dyscypliny się przyda pod tym względem. Mam 16gb, ale jestem raczej pewien że starczyłaby mi ósemka, biorąc pod uwagę że naprawdę niewiele gier waży więcej niż to 3gb, także zmieściłyby się dwie, trzy większe gry plus trochę indyków z dużym replayability naraz. Zresztą nawet usuwanie i pobieranie w dobie dzisiejszego szybkiego internetu nie sprawia mi za bardzo problemów.

 

Na reddicie typy nieraz piszą że 64gb to dla nich za mało i chcieliby kartę 128gb, no nie wiem co oni na tej vicie chcieliby trzymać  :yao:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...