Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj trzy piękne japońskie gierki.

 

NIOH najważniejsze, że ma POLSKIE NAPISY. Bez tego bym nie brał.

 

Miałm kupić później, ale jedna sztuka pojawiła się w Saturnie obok mnie, no to co Pan zrobisz.

BTW niech wreszcie wróci słońce, te fotki w sztucznym świetle nie są najlepsze :/.

To zaczyna się robić jakąś parodią.

Nie wiem czy oni są takimi ignorantami czy dystrybutor nie chce im dać więcej sztuk na sklep. Skoro na półkach leży z 30 sztuk For Honor, a Japońszczyzny po kilka sztuk na sklep, to tak to się kończy.

Jak kupowałem Yakuzę 0 to musiałem jechać do MM 20 km od domu, bo w centrum nie mieli ani jednej sztuki, czy to w MM czy Saturnie. Empików nie wspominam nawet. W saturnie gość mi powiedział, że miał 4 sztuki na sklep i poszły, a teraz czeka na dostawę. Dzisiaj byłem w MM, bo chciałem kupić tego steelboka do Horizona, którym wszyscy się tutaj chwalą i...oczywiście nie ma. Tzn. był 1 z tak pięknymi rysami, że dałem sobie spokój. Nioha, Yakuzy0 i Resa7 na PS4 oczywiście brak. 

No nic to. Pre-ordery zaczynają wracać do mych łask. 

Odnośnik do komentarza

w krakowskim MM w M1 widzialem JEDNA sztuke, dobrze, ze zamowilem sobie godzinke wczesniej bo by jeszcze jakis spocony nerd fan japonszczyzny by mi zwinal sprzed nosa :banderas: mialem nie brac "na premiere" tylko za miesiac, dwa, no ale jako ze poczta dala ciala po calosci nie przywozac ani ratcheta, ani bloodborna... czuje sie usprawiedliwiony :dunno:

0460d463d81e4488e26817ed59a421b1.jpg

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Miało być grubiej i bardziej multiplatformowo, ale nie wyrobiłem wczoraj z drugą połową zakupów. Tak czy inaczej jest nieźle i kolejne sztosy na Vitę uzupełniły kolekcję.

 

3lewcfW.jpg

 

SmTE0ne.jpg

 

j1h4lq6.jpg

Yomawari słyszałem, że super szpil.

Grand kingdom ponoć równie dobry.

 

ya yebię, ale pedo z tych gierek bije ;//

No tak. Nie ma to jak kolejna część Mario albo gier EA/Ubisoft. :D
Odnośnik do komentarza

Nie mówię, że to słabe gierki. Nie rozumiem japońskiej fascynacji wyraźnie nieletnimi dziewczynkami. 

 

P.S. Sprawdzałem recki. Same najmocniejsze 6/10 w historii, ale wiadomo i l o ś ć nie j a k o ś ć.

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Nie mówię, że to słabe gierki. Nie rozumiem japońskiej fascynacji wyraźnie nieletnimi dziewczynkami. 

 

P.S. Sprawdzałem recki. Same najmocniejsze 6/10 w historii, ale wiadomo i l o ś ć nie j a k o ś ć.

E tam. Niektórych fascynują goście biegający w różnokolorowych rajtuzach, pelerynach i maskach, inni lubią japońskie studentki, a jeszcze inni gry na Atari 2600. Dla każdego, coś miłego.

Odnośnik do komentarza

panowie ile wam szedł ten pudełkowy shovel? Zamówiłem na początku lutego i nie wiem czy się niepokoić a paczka bez trackingu

 

(sorry, że tu pytam ale tu chyba najszybciej ktoś odpowie)

U mnie szedł równo tydzień; zamówienie wysłali 2 lutego, a paczkę odebrałem 9. Jakiś tam tracking (do momentu przekazania Poczcie Polskiej) jest; sprawdzałeś czy paczka jest już w Polsce?

 

@Janusz Gamingu większość zakupów to z europejskiego sklepu NIS?

Edytowane przez Dajzner
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...