Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka promka? Pomyłka obsługi, sam typ przyznał. Mi się gierka na razie bardzo podoba, spatchowali sporo. Abstrahując od wydania pierwotnego i żałosnych niedoróbek, to przez ten hejt i przesadę uśmiercili kolejną świetną serię (przynajmniej tymczasowo).

 

Ta seria i tak za długo żyła, ja nie wiem jak po kiepowatej jedynce dostali zielone światło na kolejne części. Ja nie wiem jak w ogóle bioware dostaje zielone światło na cokolwiek. Bieda gameplayowa i fabularny bełkot, nie powinno się w takie gry grać jeśli szanujemy się jako człowieka. Ale ważne, że tobie się podoba, jak mogę gadać, jak forumowy frustrat, w realu bym nie był taki mocny w gębie (chociaż... wkurzyłem sklepiarza ze sklepu z grami swym gadaniem, ale co mi do tego że komuś się gierka podoba? i jeszcze protekcjonalne prawidła objawione wypisuję, słabe to).

Przepraszam, graj i baw się dobrze. Pozdrawiam, lolololo

Odnośnik do komentarza
YMsiHej.jpg

 

A miałem nic nie kupować :D

 

 

Jak widać na fotce, PS2 slim w bardzo dobrym stanie, na dodatek jeszcze zaplombowana :D Do tego oryginalny pad (brak jednej gumy na gałce, ale dostał już nowe nakładki na analogi), karta 64mb i 20 gier z czego w moich zbiorach zostanie 13, ze względu na to, że jedna wygląda jak tarcza od szlifierki a reszta to duble (wśród których i tak znalazłem płytę z grą PC zamiast PS2).

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak się zagrywałem w tego True Crime'a :banderas: ; do tego tam wyżej widze, że ktoś kupił MGS3 w wersji snake eater. Przechodziłem pierwszy raz MGS3 z tą biedną kamerą z MGS2. Po dziś dzień zastanawiam się dlaczego kojima dopiero w mgs3 subsistence zdecydował się na kamera dla ludzi myślących. 

 

Piękne były czasy PS2 :obama:

Odnośnik do komentarza

 

YMsiHej.jpg
 
A miałem nic nie kupować :D
 
 
Jak widać na fotce, PS2 slim w bardzo dobrym stanie, na dodatek jeszcze zaplombowana :D Do tego oryginalny pad (brak jednej gumy na gałce, ale dostał już nowe nakładki na analogi), karta 64mb i 20 gier z czego w moich zbiorach zostanie 13, ze względu na to, że jedna wygląda jak tarcza od szlifierki a reszta to duble (wśród których i tak znalazłem płytę z grą PC zamiast PS2).

 

 

True Crime <3. Przeszłam ją chyba z 200 razy. Strasznie niedoceniana gra. 

Odnośnik do komentarza

Jest taki sklep internetowy, zwie się 'Othertees' a siedzibę mają w stolicy Brudstoku, czyli Kostrzyn Nad Odrą.

Mają taki system, że dany wzór jest tylko jednego jedynego dnia, więc trzeba mieć dobre info albo ich zalajkować na fejzbuniu.

Aż tak nie śledzę i nie wiem czy kiedyś powtarzali oferty z tymi samymi motywami.

Odnośnik do komentarza

Jest taki sklep internetowy, zwie się 'Othertees' a siedzibę mają w stolicy Brudstoku, czyli Kostrzyn Nad Odrą.

Mają taki system, że dany wzór jest tylko jednego jedynego dnia, więc trzeba mieć dobre info albo ich zalajkować na fejzbuniu.

Aż tak nie śledzę i nie wiem czy kiedyś powtarzali oferty z tymi samymi motywami.

A jak z jakoscia tych t-shirtow?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...