Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Na tych fotelach plecy i tyłek nie boli, no może plecy na początku bo muszą przyzwyczaić się do sztywnego, ale one nie są takiego do końca wygodne.

Bardziej zdrowotne niż wygodne, no ale może to tylko moje zdanie..

 

takie coś preferuje do konsoli

 

540x405_duzy-fotel-brazowy-gawin-wroclaw

 

dobra kończe offtop :whistling:

głównie o to mi chodziło. Nie tylko o wygodę, ale właśnie o aspekt zdrowotny. Akurat AK Racing spełnia obydwa te warunki

 

Edit po kilku godzinach grania:

Fotel daje radę, jest niesamowicie wygodny i faktycznie nie czuć zmęczenia pleców/ dupy. Doskonały zakup (jak zwykle) xD

 

to jako apsekt zdrowotny moge ci powiedzieć jako fizjoterapeuta, że te fotele do niczego się nie nadają chyba, że:

a) miałeś indywidualnie dopasowywane i odlewane siedzisko pod siebie.

b) jesteś karłem

c) to marketingowa bzdura, żaden fotel nie ma "właściwości leczniczych" największe przeciążenia na kręgosłupie są podczas siedzenia więc jeśli fotel nie ma oparcia takiego:

48_tarta.jpg

dopasowanego pod twoja K U R W A T U R E K R Ę G O S Ł U P A to tylko pogłębi twoje problemy niż pomoże.

 

Mam duże problemy z lędźwiowo-piersiowym w tym dwa złamania kompresyjne, najlepszym rozwiązaniem "zdrowotnym" i uniwersalnym jest duża piłka dopasowana do wzrostu. nie ważne jakie masz wady postawy czy jednostki chorobowe (poza skrajnościami ofc) głupie siedzenie i podskakiwanie delikatne, wymuszają prawidłowe ustawienie miednicy (w przypadku spłyconej czy pogłębiona lordoza) wzmacniasz mięśnie brzucha i kręgosłupa do tego wyrabiasz nawyk prawidłowej postawy. Sam na takiej siedzę i polecam takie rozwiązanie.

 

jak ktoś waha sie nad "aspektami zdrowotnymi" to polecam piłke (ofc nie kazdy w pracy moze pozwolić sobie na piłkę) 60-70zł ja mam swoją juz 2gi rok i sie trzyma. jak bym miał zainwestować 1500zł w kręgosłup to bym kupił materac do spania (ale to też już temat rzeka)

 

Dobrze prawisz, ale nie do konca.

 

Ja wciąż mam za(pipi)iste problemy z dyskami a grając na takim o to moim narożniku czuje ulgę i komfort. 

 

19970717_1574480629268969_1089353590_n.j

 

Wszystko zawdzięczam tym poduszką pod lędźwie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...