Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tullamore Dew było bardzo pomocne podczas zakupu. Ogólnie, to moją skąpą kolekcję gier na Wii uznaję za zakończoną.  

{tu były obrazki}

 

 

 

jakie piękne wydanie tego niedocenianego tytułu :obama:

 

 

czy ja wiem czy taki niedoceniany... wydaje mi sie, ze tytuł został doceniony, tylko zbyt późno + ze względu na stale utrzymującą się, a następnie rosnącą cenę... gra była, a w zasadzie jest - po prostu - nieosiągalna dla większości graczy (wielu gierkę "spiraciło"). 

 

Recenzje to miało dobre, odzew graczy na forach też na plus. Gierka po prostu nie miała szczęścia po premierze. 

Dla mnie Last Story to silna czołówka, w osobistym TOP20 gier wszelakich. Mega się cieszę, że wreszcie dorwałem własny egzemplarz i to w wersji limitowanej, za cenę w której czasem chodzi zwykła edycja ^^  

Odnośnik do komentarza

Nie no, bez przesady. To że ktoś po tyle wystawia, nie znaczy że po tyle schodzi. Przez ostatnie 2 miesiące były na allegro nawet po 279zł.

Jak ktoś chce inwestować w gry wideo, to tylko w Neo Geo AES, ale tu trzeba olbrzymiej wiedzy bo łatwo się naciąć na bootlega za kilka-kilkanaście tysięcy złotówek.

Odnośnik do komentarza

Schodza od 360 do 500zł, ale trzeba odliczyc prowizje i walenie sie z przesylkami. Inwestowanie w gierki to raczej slaby pomysl na zycie, to raczej ogromny plus hobby ze jak cos Ci sie znudzi to sprzedasz i wyjdziesz z zyskiem moze nawet. No i jak juz "inwestuje" to kupuje tylko to na czym sie mniej wiecej znam, jakies kolekcjonerki, które wiem ze moga szybko zejsc i byc potem niedostepne.

 

Tematu Neo Geo w ogole nie ogarniam wiec nie ruszam, ale szacun ping za wiedze :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...