Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Pupcio napisał:

Ty chory jesteś tej xD po 5 minutach miałem dosyć. Powiedzmy sobie szczerze na telefonie to można grać jak się jest szympansem a nie zagrajmerem

 

Oj kolego, stanę w obronie telefonów. Eufloria, Rayman Jungle Run czy Dead Space na Androbiedę to absolutnie fantastyczne tytuły. Zwłaszcza ten ostatni, ogrywałem go ponad dekadę temu, a zostałem rozyebany jak to wyglądało i się poruszało. :obama: Dla fana serii pozycja obowiązkowa. Jest tego pewnie znacznie więcej, ale trzeba szukać. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Oj kolego, stanę w obronie telefonów. Eufloria, Rayman Jungle Run czy Dead Space na Androbiedę to absolutnie fantastyczne tytuły. Zwłaszcza ten ostatni, ogrywałem go ponad dekadę temu, a zostałem rozyebany jak to wyglądało i się poruszało. :obama: Dla fana serii pozycja obowiązkowa. Jest tego pewnie znacznie więcej, ale trzeba szukać. :lapka: 

Młody ja jak na pocziwego klapa miałem xperie play (pamięta to ktoś xd) było grane w crasha na fizyce w technikum, dead space też chyba się nieźle prezentował z tego co pamiętam. Ale granie na ekranie dotykowym w jakieś bardziej zaawansowane gry jest dla mnie H O R E. A jak mam się bawić w kupowanie dupereli żeby symulować sobie granie na przenośnej konsoli to już wole kupić prawdziwy sprzęt dla konsolomaniaków :cool::lapka:

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, ping said:

 

 

v74AMbG.jpeg

 

Switchowe przysmaki - Cruis'n polecam bo to ukryta perła. Triangle brane day one bo trzeba wspierać devów.

 

 

Japońszczyzny na Switch-a nie zbierasz? dużo gier ma japoński i angielski na karcie, niedługo mi wpadnie paczuszka z Japonii z kilkoma używanymi gierkami na pstryka i można powiedzieć ze nawet taniej wychodzi 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...