Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przyszły kolejne gierki.

 

 

 

X4XI1MY.jpg

 

Gierka w udawanie rapera, bejzbole (dwie sztuki, bo chciałem sam ze sobą trofiki robić, ale jednak szkoda mi czasu), zielona żabka która się bije, jakieś roboty, dwie chińskie bajki, no i najważniejsze - Pilotwings na 3DSa.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nice! Trzeba będzie w końcu wygospodarować czas na tę serię, bo kilka tytułów kisi się na półce od dłuższego czasu, a turówki zawsze darzyłem dużą sympatią.

 

@Ping: baseball x2? To tak do kolekcji ot tak, czy może lubisz ten sport? Na plus Suikoden i SRT :thumbsup:

Okładka z Keroro przypomniała mi, że jest w ogóle taka postać. Sam już do końca nie wiem, gdzie ją pierwszy raz zobaczyłem.

 

Trofeów wbijać nie zamierzam, więc druga kopia zostanie sprzedana (już chyba nawet znalazł się chętny), no i jak najbardziej do grania - IMO najlepsza seria jeśli chodzi o wirtualny baseball, który nie jest arcade. Baseball i Football to jedyne typy gier sportowych, które są dla mnie strawne. Hokej, piłka kopana i murzyny rzucające piłką do koszyka to dla mnie zupełnie niegrywalny szrot. A Keroro jest wszędzie, kilka lat wstecz nawet w jakieś pachinko z zielonym grałem.

Odnośnik do komentarza

Metroidy i Zeldy staram się kupować nowe albo "jak nowe". Codziennie sprawdzam eBay i czasem się trafi ciekawy deal. Uwielbiam pudełka gierek GBA, muszę kupić wreszcie takie plastikowe zabezpieczenia.

 

Oczywiście wydań NES, SNES i N64 nie kupię nowych bo ceny są kosmiczne :) Ale coś na Gacucha czy GBA można wyrwać w rozsądnej cenie.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...