Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

@Labtec: ogromny plus za MGSa i złotą Zeldę.

@Ping: co to za gierka w lewym dolnym rogu? Są tam jakieś samoloty z tego co widzę,czyżby jakiś Ace Combat?

A ten SD Gundam na 3DSa to niezły okaz biorąc pod uwagę, że to jedyna odsłona serii jaka wyszła na ten sprzęt. W porównaniu do dorobku na PS2/PSP platforma Nintendo wypada pod tym względem bardzo słabo. Ale pewnie sprzedaż o tym zadecydowała. W sumie aż dziwne, że jeszcze nie wyszło nic z SD Gundam G Gen na PS3.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To Air Land Battle, starusieńka (1995) turówka na hexach. Lubię gry wydane na początku panowania danej platformy, bo nie znający jeszcze sprzętu developerzy często musieli iść na dziwne kompromisy plus czuć klimat poprzedniej generacji. Ace Combaty mam już wszystkie.

 

Na PS3 z kolei jest kilka innych "turówek z robotami". Jeden z Super Robot Taisenów już do mnie leci.

 

Wrzucam dzisiejsze mocno retro zakupy:

 

 

z98GR9M.jpg

 

Dwie gierki do Xboksowego fullsetu, GrimGrimoire od Vanillaware, kompletny RR4 (dotychczas miałem tylko komplet PAL i japońskiego golasa) i parę innych pierdów. Kupiłem Kensei w nadziei, że to ta tekkenopodobna mordoklepka, okazało się, że wypuszczono boks o podobnej nazwie.

 

 

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Uwzględniając wydania na różne regiony, które mają osobne listy achievementów to będzie jakieś 1400-1500 gier. Najgorzej będzie złapać koreańskie wydania niektórych gier, bo ani nie znam języka, ani nie mam już nikogo w Korei do pomocy w poszukiwaniach. Do końca roku chcę przekroczyć 600 pudeł na X360.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś, gdy byłem mały i głupi - to pozbyłem się swoich gier na PSX'a by dołożyć pieniądze do kupna PSP. Kiedyś był to dla mnie genialny pomysł, a dzisiaj jak tak na to popatrzę, to łezka w oku się kręci. No ale postanowiłem, że odbuduję swoją kolekcję gier na PSX'a. I tak na przestrzeni ostatnich miesięcy zakupiłem to:

 

http://i.imgur.com/IpV2LB1.jpg

 

Niektóre gry mają lekko popękane pudełka, inne są w stanie idealnym. Ale najważniejsze, że wszystko jest kompletne. Instrukcje, okładki, wkładki, a do niektórych gier są dodatki. Np. mapy do GTA czy plakat z Subaru do Colina. Gry takie jak Total NBA '98 i GTA2 są ze mną odkąd miałem pierwszego PSX'a. Za resztę gier zapłaciłem jakieś 50 - 60 zł. Tyle co nic. Upolowałem prawdziwe okazje. Kilka razy łapałem się za głowę, że na przykład na allegro można wylicytować idealne GTA za... Niecałe 5 zł czy Colina za 6 zł O_o Mega okazje schwytałem.

 

PS. A wiecie gdzie został zakupiony RR: Type 4? Siostra mi kupiła w ciucholandzie za... 5 zł :D

Mieli tam taki koszyk z rozmaitościami, a w nim gra na PSX.

 

A do tego wszystkiego jest jeszcze motor napędowy:

 

http://i.imgur.com/XPTKWAu.jpg

 

Za głowe to sie złapiesz jak bedziesz chciał kupić na allegro crasha lub residenta

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Powiększyłem sobie zaległości kolekcję gier na WiiU o 2 nowe nabytki. I jeszcze ZombiU w drodze.

 

ixDIfBMYtX3US.jpg

 

Nawet magnesy dostałem, mimo, że na stronie sklepu nie było o tym informacji. Tak o pana dbają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...