Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Taka tablica była rozdawana w kolekcjonerkach, ale dla prasy. :)

Wiem, bo kiedyś sam szukałem i było napisane, że to gadżety dla prasy.

Aczkolwiek widzę, że tutaj dawał Amazon dodatkowo, nie była to integralna część kolekcjonerki. ;)

Ale nie powiem, przygarnąłbym taką tablicę. :D

 

W ogóle na amazonie mają jeszcze 5 sztuk nówek. :O

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Może nie tyle zakupy growe, ale wrociłem na weekend do domu i robiłem porządki w piwnicy. Przy okazji znalazłem trochę gratów, o których już zapomniałem.

 

Gierki na gemboja (kiedyś było tego więcej, ale większość szlagierów oddałem młodszemu siostrzeńcowi, niech poznaje gnój dobre gry):

 

 

34ysgf7.jpg

 

 

No i tak się złożyło, że znalazłem też trochę gratów związanych z moim zajo.bem na punkcie pokemonów. Związane z grami, więc wstawiam. Kiedyś chciałem te karty sprzedać, bo jest tam kilka niezłych okazów, ale jak zobaczyłem ceny na allegro, to się rozmyśliłem.

 

 

jsikio.jpg

25slgsj.jpg

2d0gb5t.jpg

 

 

Też było tego więcej, stary wysyłał paczki z tonami tego badziewia, ale też się rozeszło. Trochę żałuję w sumie że porozdawałem. Miałem ze 40 takich figurek i kilka pluszaków. No i 3 filmy na DVD. Ehh.

 

Bardzo lubiłem pokemony. Moment, kiedy byłem u starego na wakacjach i kupił mi ten pokrowiec do Colora razem z Pokemonami Gold, bezcenne.

Odnośnik do komentarza

20140312_164707_Richtone(HDR).jpg

20140312_164721_Richtone(HDR).jpg

20140312_164741_Richtone(HDR).jpg

20140312_164758_Richtone(HDR).jpg

20140312_165059_Richtone(HDR).jpg

20140312_165125_Richtone(HDR).jpg

 

Stan oceniam na 8/10. Niestety papierowa okładka ma to do siebie, że z czasem robią się ujowe. Jednak płyty i reszta wyglądają ślicznie.  Póki co moje. Jeżeli Suteq stan tych płyt jest na tyle godny by zaszczycić Twoją kolekcję to szykuj 3 funty plus koszt wysyłki :D

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Zakupy lutowe

 

Current gen. Wybór był trudny, ale ostatnie dwa lata Playstation 3 przywróciły mi zaufanie do Sony

7XcNESr.jpg

 

W zasadzie jedyny powód dla którego kupiłem current gena. Nie grałem na past genach, więc wziąłem teraz. I w sumie dobrze się stało, bo nie miałbym kompletnie w co grać

hfTdsiX.jpg

 

I na koniec, żeby uzupełnić platformy do grania. Powodem kupna jest Final Fantasy X. No i nie chciałem, żeby się Plus marnował tylko dla PS4

Ktvohvf.jpg

 

 

btw. widzę, że wbrew hejterom temat się przyjął :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dzieki chris85, teraz właśnie zamierzam mniej kupować ale te droższe tytuły na GC i DC, choć ceny niektórych gier podchodzą (i przechodzą)  ceny nowych gier na next-geny, to i tak sadze ze gry są dużo lepszej jakości i na więcej godzin (szczególnie te on Nintendo)

 

Ping: znalazłem info tutaj ( http://zeldawiki.org/The_Legend_of_Zelda:_Collector%27s_Edition ) w EU można było nabyć grę na 3 sposoby, ten list właśnie jest z tego ze wysłany został kwitek z zakupu gier,

 

"Thank you for taking advantage of our "Legend Of Zelda: Collectors Edition" offer
We Trust that you will enjoy many hours of entertainment with your new Nintendo Software" i tak dalej, data: 25 Luty 2004


 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dawno nic nie wrzucałem, to wrzucę dzisiejsze retro zakupy.

 

 

 

aMmTMnH.jpg

 

 

 

Bully kupione by dokończyć calaka - wersja japońska ma osobną listę osiągnięć. Kiedyś miałem gierkę, ale się jej pozbyłem, teraz zostaje w zbiorach na stałe. Tym tytułem przekroczyłem magiczną liczbę 400 pudełek na X360. Do fullsetu jeszcze daleka droga, ale mam czas. SD Gundam Generation 3D na 3DSa łyknięte, bo lubię popierdółki z robocikami. Przy okazji zaplątał się kolejny Phoenix Wright, który najprawdopodobniej pójdzie na sprzedaż (pod koniec kwietnia wychodzi w Japonii składanka trzech Phoenixów dla 3DSa).

Edytowane przez ping
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...