Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry zakup Krupek. Jak masz PS+ to koniecznie jeszcze karta 32GB potrzebna, by nie żonglować grami. Nie wiem czy w każdym Empiku, ale w Warszawie były mega wyprzedaże ostatnio i karty 32GB po 149 zł były. Ale w salonie, nie na stronie.

 

Udało mi się nówkę konsolkę z 2 letnią gwarancją za 470 zł wylicytować ;) Plusa raczej nie potrzebuję, bo rzadko gram. W najbliższym czasie planuję zakupić Sly Cooper i pewnie jakiś klasyki z PSX, bo również dla nich kupiłem Vitę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Piękny FRONT MISSION. Sam kupiłem parę lat temu, zrobiłem ISO gry, spaczowałem to wersją angielską i kuźwa nawet nie zagrałem, bo przyszła era PS3 i co innego zawróciło mi w głowie:( Trzeba będzie jednak koniecznie nadrobić zaległości, ból jest jednak taki, że nie mam już kineskopowego TV, a na płaskim wygląda to ohydnie. No nic, coś się wymyśli. Dobry zakup, Ping.

Odnośnik do komentarza

moje najnowsze zakupy :) co smieszne, wczoraj chcac przetestowac poszczegolne tytuly na PS2, czy chodza, okazalo sie ze moje wysluzone PSTwo... nie czyta plyt. Wkurzylem sie ogromnie bo jeszcze 3 tygodnie temu jak ostatni raz bylem w domu wszystko ladnie chodzilo, a tu taka niespodzianka :/ czysczenie lasera pomagalo tylko na chwile, wiec rozebralem konsole, odkrecilem laser, przekrecilem dosc mocno srubke od regulacji DVD, zlozylem do kupy i dziala az milo :sorcerer: ale stracha mialem lekkiego...  a Super Mario Bros. to juz trzecia moja wersji tego klasyka, dwie pozostale mam na 3Dsa (w wersji NESowskiej i Deluxe na GBC ktora aktualnie rozdaja za rejestracje w Network)

 

http://i60.tinypic.com/33mol8p.jpg

 

Propsy za collosusa, zawsze chciałem w to zagrać

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Jedna najlepszych gier na ps2, ale zarazem nie dla kazdego, poruszająca i minimalisyczna w wielu aspektach lecz na stale wpisała się w kanon gier bo ile to juz mieliśmy kopii starć z wielkimi bossami na których trzeba się wspinać i atakować ich slabe punkty. Koniecznie trzeba w to zagrać zwłaszcza w wersję hd bo ma lepszy framerate (heh w czasach ps2 nawet na to nie zwracalem uwagi). Wydaje mi się, że juz takich gier się nie robi, teraz tylko uncharted wszędzie :/

Odnośnik do komentarza

Właniie przywiozłem do domu Wii (model z wsteczną kompatybilnością), podstawka, 2 wiiloty wraz z kondomami, nunchak, 2 plastikowe kierownice, mario kart, wii play i wii sports, wszystko w fabrycznym stanie -150zł. Najzabawniejsze, że ta konsola w ogóle mi z planów wypadła, a tu taka niespodzianka :)

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Niezłe te zakupy u Was. U mnie skromnie, w dodatku coś czuję, że to ostatnia, zakupiona gra w pudełku na PS3:
DSC_0093.jpg
Spodziewałem się czegoś łatwiejszego, serio, nie wiedziałem nic o questach przed zakupem :)
PS. BCAS zamiast BLES na pudełku, tzn, że z Azji?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Od razu przepraszam za jakość, ale światło uniemożliwiło mi zrobienie lepszych zdjęć. Zakupy z ostatniego tygodnia, od razu uprzedam, że dla zyebuf GTA. :P

Naklejki:

 

 

LxyoFlf.jpg?1

 

qwx3ydh.jpg?1

 

 

 

 

Magnes:

 

 

lL6D217.jpg

 

 

I danie główne, EDYCJA KOLEKCJONERSKA GTA IV

 

 

SF5AhJw.jpg

 

Ljpj5Qe.jpg

 

iL8Y45d.jpg

 

gmlcCU7.jpg?1

 

 

 

Brakuje soundtracka, ale przyjdzie zapewne jutro. :) Jestem mega zaje.biście dumny, że udało mi się wyrwać kolekcjonerkę(ofc na części) w tym czasie. Tego praktycznie nie ma, w dodatku w takim dobrym stanie. Teraz polowanie na soundtrack SA i box set SA. ^_^

Potem już chyba materiał z allegro zostanie całkowicie wyczerpany. :(

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Suteq zamówiłem właśnie to http://www.amazon.co.uk/Grand-Theft-Auto-Andreas-AUDIO/dp/B0006G9GYY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1394122806&sr=8-1&keywords=san+andreas+soundtrack   kupiłem już kilka rzeczy od tego sprzedawcy bo ma zawsze wszystko najtaniej. Ale zmówionego w poniedziałek Killzone 3 nie widać. Teraz pokazało mi się że wysyłka między 15 a 25 marca, samolot mam 19, oby doszło.

 

zamówiłem używany w sumie za 3 funty to jakbyś reflektował szykuj 15 zł, jak nie to zaszczyci moją kolekcję :D W każdym u nich stan very good to faktycznie stan very good :P

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...