Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem.

 

Kupujesz grę, żeby w nią grać. Jeśli kupujesz coś w folii do kolekcji, to chyba z jakimś wewnętrznym przeświadczeniem, że "kiedyś będzie więcej warte i się sprzeda", ale wtedy ciężko nazwać to kolekcją, co raczej "przetrzymaniem".

 

Ja jedyne co robię w miarę możliwości, to odrywanie paska na folii w taki sposób, że większą jej część można z powrotem na pudełko nasunąć, trochę je dodatkowo zabezpieczając. Nie widzę jednak sensu granie z "backupa" trzymając grę w folii, bo to jednak zahacza o piractwo, mimo wszystko.

 

Zresztą, równie dobrze ten Twój metroid w folii może być podróbą, a Ty o tym nie wiesz. :P

Odnośnik do komentarza
Gość osiol

Kolekcjonerzy win potrafią kupić starą butelkę, postawić na stół i rozmawiać o niej cały wieczór, nie racząc się nawet kropelką. Kolekcjonerzy samochodów kupują klasyki za grube miliony i zamiast nimi jeździć, trzymają w ogrzewanych garażach. Kolekcjonerzy katan nie przebierają się za samurajów i nie walczą, tylko wieszają swoje miecze na ścianach.

 

Nie żebym popierał, ale czy to tak trudno zrozumieć? Graj w kopię, jeśli nabyłeś oryginał, to nie ma mowy o piractwie.

Odnośnik do komentarza

Jako, że Shin Megami Tensei IV dzisiaj mi w końcu doszło z Play-Asia to wrzucam moje zakupy gierkowe z ostatnich dwóch miesięcy:bjbatn0.jpg

+ do tego gierki na piecyka z Humble Bundle (Guacamalee! Gold Edition,Dust: An Elysian Tail,Giana Sisters: Twisted Dreams,TheSwapper,Antichamber,Monaco: What’s Yours Is Mine)

 

Na ogromny plus, że Nintendo 3DS XL przeszło przez odprawę celną bez żadnych problemów i udało się uniknąć płacenia haraczu. To już zasługa  VideoGamesCanada za zaniżenie wartości paczki i wysłanie jej przez "osobę prywatną"  :thumbsup:

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Znaczy, VideoGamesPlus? 199CDN? Ile za wysyłkę i czy pudło dobrze zabezpieczone do transportu?

 

Nawet pół biedy haracz, ale wolałbym uniknąć konieczności reklamacji w przypadku, gdyby coś się uszkodziło po drodze. A to w sumie jedyny powód, który powstrzymuje mnie nadal przed importem 3DSa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na ekranie telefonu wyglądało to lepiej, teraz widzę, że bardzo nieostre, więc wrzucam gierki ze wczoraj i dzisiaj:

 

 

 

Ue91U04l.jpg
xSpU4Yql.jpg
Py66ddAl.jpg

 

 

 

Black klops black klopsem, ale i takie przereklamowane średniaki trzeba mieć w zbiorach.

Dzisiaj wpadły kolejne starocie, których nie miałem na półce, choć najbardziej nie mogę się doczekać aż odpalę Mariana i sprawdzę, czy faktycznie jest coś wart - grałem przez chwilę na DSie kolegi i miałem mieszane uczucia.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

@Suavek: tak,chodziło mi o VGP.

Konsola z przesyłką wyszła mnie ok 690zł.Paczka jest dostarczana przez DHL, wysłano ją w poniedziałek i w środę już była u mnie.

Co się tyczy samej paczki to jako,że dostarcza ją DHL to już zawsze są mniejsze obawy, że coś się z nią stanie. Same opakowanie było dość solidne, zresztą już sam 3DS ma pudło porządne,a w środku tak wszystko jest poukładane, że nic nie ma prawa się przemieszczać i uszkodzić. Nadane było przez osobę prywatną,zaniżona wartość do 50$, żadnych logosów,nalepek czy adresu sklepu.

Póki co najlepszy zakup od dość dawna. Gdyby gierki Atlus'a były wydawane w miarę szybko bądź w ogóle względem USA to pewnie bym brał konsolkę u nas. A skoro tak nie ma to jako fan Megatenów wybór sprzętu był oczywisty.

 

@Ping: też czaję się na tego Gundam UC.Ot zwykły średniak ale porozwalać mechy zawsze można. No ale wpierw priorytety, których jest spoooro, potem popierdółki :D

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

LA to jedna z najlepszych odsłon i szczerze polecam w nią zagrać. Drugiego tak dobrze zaprojektowanego świata w Zeldzie nie ma.

 

A wracając do tematu, kolejne 2 okazy do mojej kolekcji gier na WiiU:

 

ibxv961FZtkqwd.jpg

 

Trochę się tych EKSÓW już nazbierało:

 

ibajGSxaS2wXtR.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...