Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Jak zapewne pamiętasz (albo i nie), mam przegrane 80h w MH3 na 3DS'ie, także prześlę jedynie zapis z 3DS'a na WiiU i kontynuuję zabijanie potworów na telewizorze.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Aux gdzie i za ile Ty kupujesz te zeldy ;_; ja tez je chce, wez sprzedawaj mi :(

 

Sorki, zbieram Zeldy i nigdy nie sprzedam :blum1: No chyba że zdarzy się coś złego i potrzebna będzie kasa, wtedy dam ci znać. Kupuję różnie, najwięcej na eBay który jest retro rajem, ale koszty przesyłki potrafią zepsuć przyjemność z zakupu :) Allegro tańsze, ale trafić starsze Zeldy jest coraz trudniej. Co do cen to niestety nie jest różowo. Zbieram zadbane, kompletne wersje i min. stówkę trzeba dać. Za DXa dałem 200zł. Przeszukuj "pchle targi" na konsolowych forach (np. Retro Age). Może trafisz na coś fajnego w ludzkiej cenie.

 

@Figaro - Minish Cap to imo najlepsza przenośna Zelda razem z ALBW.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Ja większość gier Nintendo mam w niemieckich pudełkach. Nie wiem czemu. Od początku. Od zawsze.14 lat temu dostałem SM64 - niemieckie pudełko. Rok temu kupiłem Mario Galaxy - niemieckie pudełko. Niedawno kupiłem też Tetrisa na NESa i wiadomka, pudełko szwabskie. Ale gry zawsze i tak są po angielsku. I tak mam z wieloooma grami Ninny i nigdy mi to nie przeszkadza, a nawet to lubię. To chyba jakaś moja osobista tradycja już i zawsze się śmieję, jak ponownie natrafiam na niemieckie pudełko na Nintendo, od razu włączają mi się wspomnienia z dzieciństwa i SM64 :] Chyba to takie prywatne zboczenie.

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z grami Nintendo nie jest tak łatwo niestety w Polsce, że można przebierać w określonych wersjach. Okładki są niemieckie, instrukcje Multi5, a gry po angielsku.

 

No rozumiem, ale czy to znaczy, ze gier na N pojawia sie najwiecej w Niemczech i stamtad sa importowane? UK tez jest chyba duzym rynkiem dla Nintendo. Gier z angli na inne konsole jest sporo na Allegro.

Odnośnik do komentarza

Na ekranie telefonu wyglądało to lepiej, teraz widzę, że bardzo nieostre, więc wrzucam gierki ze wczoraj i dzisiaj:

 

 

 

Ue91U04l.jpg

xSpU4Yql.jpg

Py66ddAl.jpg

 

 

 

Black klops black klopsem, ale i takie przereklamowane średniaki trzeba mieć w zbiorach.

Dzisiaj wpadły kolejne starocie, których nie miałem na półce, choć najbardziej nie mogę się doczekać aż odpalę Mariana i sprawdzę, czy faktycznie jest coś wart - grałem przez chwilę na DSie kolegi i miałem mieszane uczucia.

 

Z punktu widzenia sprzedawcy powiem ci że plus za airborna, wersja na x360 jest dosyć niespotykana u nas.

Odnośnik do komentarza

Te Rozen Maiden to zwykłe odtworzenie 1 sezonu anime i ostatniej oav.

 

Te duże pudełko to Limitka Ar Nosurge. Zawartość to gra i zaczepno-obronna pozytywka.

O taka

13466566895_92560a46a1.jpg

 

Wkurza mnie limit plusików na tym forum. Piękne gierki, te okładki... Grałbym w nową Yakuzę, ale znając życie jest tylko po japońsku?

 

Tylko po japońsku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...