Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie pytam o cene w tym konkretnym sklepie, a nie ogolna na polske :P

 

games4you czyli slaska sieciowka ma juz dzis, chorzowski zwykly sklepik z grami ma dostac jutro - od dawna nie ma problemu z dorwaniem gier wczesniej w malych sklepach o ile wydawca nie narzuca chorego embarga straszac karami

Wybacz, że dopiero teraz zauważyłem pytanie - 165 ze względu na to, wymieniłem przy tym batmana ;) Ogólnie w tym sklepiku mam kartę stałego klienta i po zdobyciu określonych punktów możesz dostać też rabat 50zl na gierkę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dotarły wszystkie fanty, to już chyba przedostatnie zakupy w tym roku. Najbardziej się cieszę z wielkiej księgi Halo, jak to jest pięknie wydane, jakie ma piękne ilustracje, rewelka! I cena fajna bo dałem w promocji 49zł (Empik), a to wygląda jak drogi artbook za 150zł. Duży plus dla Egmontu. A do skarbonki odkładam hajsy na Switcha, czaicie dow(nene)? Symbol Segi trzyma kasę na nowe Nintendo :)

 

8528aIf.jpg

 

 

Aux, ja przepraszam bardzo, ale co to za banery reklamowe na pudelkach poksow? Czy to jakas nowa polska tradycja?

Odnośnik do komentarza

daj znac jak yomawari w odpowiednim temacie, w ogole skad i za ile brales?

 

btw. grales wkoncu w te grand kingdom?

Starzeje sie chyba, bo ostatnio wiecej kupuje niz gram :( tego granda wtedy wzialem ze soba i w koncu nie odpalilem, a gry w tym miesiacu prawie wszystkie z zavvi, dostalem losowo kod na -20% to przyszalalem, z tego co widzialem to yomawari w limitce sie juz skonczylo na zavvi.

Odnośnik do komentarza

Aux, ja przepraszam bardzo, ale co to za banery reklamowe na pudelkach poksow? Czy to jakas nowa polska tradycja?

 

No trochę słabo to wygląda i strach oderwać bo klej zostanie. Miejmy nadzieję że to jednorazowy przypadek, nie chcę czegoś takiego na kolekcjonerskiej Zeldzie. Te Poki Deluxe to w ogóle ciekawy przypadek. Rzadko się zdarza żeby tylko nasz region (jeszcze Czechy i Węgry) dostał coś unikatowego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Aux, ja przepraszam bardzo, ale co to za banery reklamowe na pudelkach poksow? Czy to jakas nowa polska tradycja?

 

No trochę słabo to wygląda i strach oderwać bo klej zostanie. Miejmy nadzieję że to jednorazowy przypadek, nie chcę czegoś takiego na kolekcjonerskiej Zeldzie. Te Poki Deluxe to w ogóle ciekawy przypadek. Rzadko się zdarza żeby tylko nasz region (jeszcze Czechy i Węgry) dostał coś unikatowego.

 

 

Bo Conquest się postarał i wypuscili w swoich krajach takie limitki :lapka:

 

KiG tez naklejal takie cos na pduelkach, cdp tez. 

Odnośnik do komentarza

wchodze do chorzowskiego sklepu z gierkami, patrze co maja z uzywek, wchodzi jakis gimbus z finalem15 w rece i gada ze wczoraj kupil i chce sprzedac bo goowno straszne, liczyl na cos jak wiedzmin3 a tu brzydkie (pipi) jak z ps3 i sie biega i nudzi na pustyni, koles mu gada ze skupi za 150zl, ja do jaj mu mowie, ze kurcze fajna cena, tyle to moga kosztowac nowki, sam bym za tyle bral, to gimbus mi gada ze woli mi sprzedac, poszlismy pod bankomat i deal klepniety xDDDDDDDddd

 

yxZbqYs.jpg?1

  • Plusik 10
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

tematy ci sie z cw pomylily zaba,  no (pipi)a na bank za 150zl mialbym to odpuscic bo forumek xddd, przeciez spokojnie to sprzedam bez straty nawet jak za dwa dni uznam, ze dalej nie to co chcialem i sie tylko w tym utwiedze

 

Ale co to za interes jak nowkami ktos sie chwali po 169 165?

Edytowane przez Mejm
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...