Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

HDR tak, zgadzam się, warto mieć, ale 4k to jest już bezsens. Smutne jest to że przez te tv 4k producenci gier zamiast skupiać się na gameplayach to będę całą swoją moc przerobową marnować na tym żeby dana gierka chodziła przyzwoicie w 4k. (najlepiej 16459fps) Bo wypada. Bo inaczej janusze nie kupią. itd.

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Tylko, że jak już piszecie o HDR to i tak trzeba i tak czy siak mieć TV 4k więc co za różnica z gadaniem takim, że full hd i full hd? Na takim full hd nie wyciągniesz HDR z powodu niskiej rozdzielczości, a że producenci będą robić gry pod taką rozdzielczość to i tak na to jesteśmy skazani i mają to gdzieś te 60 fps, mimo, że gracze usilnie o to proszą, żeby implementować to kosztem grafiki, bo mało kto zwraca uwagę na to, jak już hdr będzie miał w grze. Tak czy siak i tak będą gry robione pod 4k i tyle, mało kto już sobie będzie zawracał grą na full hd, ta sama sytuacja z przejścia na sd > hd. Celowo będą Ci obrzydzać grę na full hd, żebyś mógł jak kupić tv 4k z hdr, by się cieszyć grą. Grając w grę PS2 na takim full hd nie mogę, bo totalnie obrzydza mnie, a grając na takim CRT jest ok i mogę pograć, takie czasy i takich dożyliśmy i uja na to wpływu nie mamy, liczy się pieniądz i wynik w excelu w korpo.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

czego oczy nie widziały tego sercu nie żal ;) ani 4k mnie nie jara ani hdr bo nie mam i przez dlugi czas jeszcze nie bede mial konsol ktore to obsluguja.

 

Nawet jeśli są konsole obsługujące 4K, to jest to taka sama obsługa jak w przypadku FHD na PS3/X360. Ułomna i nie bardzo jeszcze potrzebna. A telewizory 4K wcale tanie jeszcze nie są. Kupno dobrego TV FHD wcale nie jest złą decyzją w tym momencie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...