Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Jakiś namiar ;)

Poszukuję bluzy Assassin's Creed, koniecznie taki fason, może być inny kolor.

Z góry dziękuję za info.

 

hoodies-assassin-s-creed-i-dm-original-2

 

 

 

A więc tak wygląda peleryna osób wierzących w duchy i płaską ziemię. Mhm.

 

 

 

Tyranny ściągnięte i ograne więc można teraz je kupić, dobra gierka.

 

tyranny-packshot.jpg

  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

 

 

Trzeba ściągać..

Chyba majtki Twojej mamie. Wlaczylem i spaczowalo pol mega??? Łaaaał. Narzekajmy.

Całe 512 kilobajtów? Łaaaał. Pogratulować cdp pacza - to chyba najmniejszy na ten generacji :D

Nie no heheszki ale jak odpalilem plyte to pokazalo ze cos se zainstalowalo w zwiazku z Wieskiem i tyle.

Odnośnik do komentarza

 

Tyranny ściągnięte i ograne więc można teraz je kupić, dobra gierka.

 

 

Aha - czyli chwalisz się w zakupach growych że ukradłeś gierkę, skończyłeś już ją i jeszcze za nią nie zapłaciłeś?

Seems Legit :D

 

 

Temu tematowi potrzebny był bait.

 

 

Nie bądźmy tacy okrutni. Wszystkie gry w które gram, są normalnie kupowane i płacone w sklepie aby developer miał zysk, od wielu lat nie kupiłem nawet żadnej używanej gry bo w takie nie gram.

Mój sprzedawca gier wystawia mi fakturę na 30 dniowy termin  :trophy_gold:

 

 

A tak zupełnie poważnie, to praktycznie większość gier (a jest ich raczej mało w ciągu roku bo nie mam tyle czasu grać) jest kupowana w Muve albo na steam/origin a grana jest wersja internetowa bo nie lubię zakladac jakis rockstar clubow, steamow, originow i innych social gó wien. Większośc ale nie wszystkie bo taki Phantom Pain miał denuvo i musiałem zakładać nowe konto steam które potem poszło całe na olx. Śmieszne, pokrętne, pewnie głupie ale developerom płace bez wyjątku ceny sklepowe, a takie gry jak Mafia3, która nie chodzi dobrze na kompie z 980Ti trafia do kosza po gora godzinnym przetestowaniu i nie jest juz zupelnie ogrywana. Używek nie kupuje.

 

Zapraszam do dyskusji.

  • Plusik 4
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...