Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasciwie to nie kupilem a dostalem do kolekcji od mojego szanownego brata :pirate:

I zdjecie nie jest moje bo nie chcialo mi sie wyciagac gry i trzyskac aparatem ale okladka jest tak przeepicka, ze wrzucam znaleziona w internecie...

Pozostaje tylko pytanie... czy bede umial przelaczyc gre na angielski :P czy przelaczy sie sama

7163M9pYA_anphhws.jpg

  • Plusik 3
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Wlasciwie to nie kupilem a dostalem do kolekcji od mojego szanownego brata :pirate:

I zdjecie nie jest moje bo nie chcialo mi sie wyciagac gry i trzyskac aparatem ale okladka jest tak przeepicka, ze wrzucam znaleziona w internecie...

Pozostaje tylko pytanie... czy bede umial przelaczyc gre na angielski czy przelaczy sie sama

7163M9pYA_anphhws.jpg

Sama odpala się po angielsku z tego co pamiętam. :lapka:

 

@Janusz Gamingu: jedyne prawilne wersje tych gier. U mnie od premiery leżą na półce. Piękne wydania. Świetne okładki. :banderi:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Każdy posiadacz hamburgerowej wersji Afriki otrzymuje ode mnie z urzędu kwartylion plusów!!! Moje największe marzenie na PS3. Jeśli cud się jednak zdarzy, będę zazdrościł bardzo mocno. Tak po polsku.

 

P.S. Do tego dobrze mieć jeszcze Aquanuats Holiday i na spokojnie można stwierdzić, że wygrało się życie.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Kolejny rodzynek do mojej MGS-owej kolekcji:

 

 

W kolekcji brakowało mi The Twin Snakes, a z racji, że nie miałem Gacka (a za dzieciaka pamiętam bardo chciałem mieć) to trzeba było kupić w zestawie z konsolą :ninja:

 

Ta obudowa jest piękna, na żywo robi jeszcze większą robotę :fsg:

 

(wrzucę zdjęcia jak zrobię swoje, bo hejty lecom)

Edytowane przez winner
  • Plusik 10
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

za dawanie foty z neta do zakupow growych powinien byc ban na ten temat

 

A co powiesz o super zakupie whinnera? Taki świetny zestaw a nawet fotek nie zrobił? Śmiem wątpić, że w ogóle go kupił

 

 

 

 

konsolki chyba też nie kupił

 

 

 

Następnym razem lepiej szukaj grafik w google.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...