Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie te z graficzkami growymi mi kompletnie nie leżą. 3DSa kupiłem tylko dlatego, że wygląda jak wygląda i bałem się, że jednak jak będę zwlekał z zakupem kolejny rok to już dla mnie nie starczy. Co człowiek to gust, mi się bardzo podoba, a czy za duży? Jestem przyzwyczajony, nigdy nie miałem 'małego' 3DSa :). Na tego typu sprzęcie i tak gram głównie w wyrze.

 

Rayos, padzik chyba 130 czy tam 140zł, już nie pamiętam bo ponad miesiąc czekałem na dostawę. Nie mogę się doczekać aż wieczorem sprawdzę jego działanie ze Switchem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.03.2018 o 16:58, MEVEK napisał:

Zobaczcie co mi ze stanów przyszło...

 

 

29217094_1623145971098562_77113504125734

 

  Ukryj zawartość

 

Problem w tym, ze nie wszystkie elementy pasują idealnie do siebie i trzeba je szlifować pilnikiem do paznokci, albo klejić, bo sa za luźne.

Ale sama zabawa składania i poznawanie robota jest bezcenna :banderas:

Pochwale sie, jak złożę całego, za jakiś czas  :reggie:

Ze stanów i PAL? Ile dałeś?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, grzybiarz napisał:

Ze stanów i PAL? Ile dałeś?

 

W dniu 17.03.2018 o 00:14, MEVEK napisał:

70£ maskotka, 39£ przesylka. Brak dodatkowych oplat.

 MGS'a mi dorzucił, bo nie miał co z nim zrobić, za freekulca.

Naprawdę bardzo chwale ebay'a, przez te wszystkie lata.  Kultura, jakiej allegro nigdy sie nie doczeka. 

Odnośnik do komentarza

I u mnie jest. Tradycyjnie, jak multiplatforma, to na pieca :lapka:

dLSRsvF.jpg

 

A w kartoniku:

lBpPMqV.jpg

tpZLhwT.jpg

BT7Iv7T.jpg

 

Mimo że to porcelana, to Wam też przypomina dizajnem popularne za PRL-u emaliowane garnuszki?

Spojrzenie na spód zdradza, że inspiracja chyba nie wzięła się znikąd:

G9UMRq8.jpg

 

:good:

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Stwierdziłem, że czas najwyższy na jakąś bitkę na PS4, bo nie mam w czym dokopać kumplowi. Jako, że Tekken 7 jest zbyt drogi jak na to co oferuje, to poczekam na obniżkę cen, a w tym czasie sięgnąłem po klasyka w nowym wydaniu, czyli:
 

D5CUfE0.jpg


Cena przyzwoita, gra jeszcze lepsza :)

Edytowane przez Quake96
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pacquiao napisał:

Czy macie już jakiś komitet kolejkowy, czy może jak zwierzęta kto pierwszy ten lepszy?

numerki są jak na otwarcie salonu chińskich komóreczek. Pełna kultura. Pierwszeństwo w zapisach mają ci z większym gs'em.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...