Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie trochę staroci do wstecznej. Mam nadzieję, że tym razem uda się skończyć LO. Przy premierze dostałem corrupted save na ostatniej płycie i stwierdziłem, że (pipi)e grać od nowa. No i Rare replay, bo chyba nie ma lepszej składanki w historii gamingu.

IMG_20180310_115926.jpg

Już słyszę ten okropnie błyskotliwy boss theme z BD :fsg:

 

Edytowane przez Soban
  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

https://www.emp-shop.pl/

 

https://www.ultima.pl/ct/gadzety/gry-planszowe/

 

Oby dwie stronki mają różne puzzle z różnych serii. Najczęściej posiadają po zaledwie kilka sztuk i potem trzeba czekać tak do miesiąca na nową partię ale warto. W Ultimie z Wind Wakera średnio chodzą po 30/40zł (witryny) a pozostałe tak do 70zł (w tym z Breath of the Wild, Majory itp.). W EMP minus taki, że nie kupisz za pobraniem i towar leci z Niemiec ale jakieś 99% jest oficjalne na licencji (zamawiam tam growe szmaty tak jak i w Ultimie - ale w tym drugim jest sporo też nie licencjonowanych produktów).

Edytowane przez chrno-x
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.03.2018 o 23:35, szymon@ napisał:

2500 groszy.

 

df7630b493c3.jpg


Panie co tak drogo? :D Za pięć zeta więcej kupiłem jeszcze zaplombowanego FATa, który po umyciu działa i wygląda pięknie :P

A tak w temacie zakupów:

 

 

34NP2nE.jpg

 

Dwa PSone (w tym jeden zaplombowany) kupione za 40zł. Same konsole, do tego nie wiadomo czy sprawne. Obie nie czytały płyt. Ta zaplombowana po regulacji lasera działa jak nowa. Ta druga była grzebana, była przerobiona, ale chip to prawie że sam odpadł, więc się go pozbyłem. Obecnie nie czyta płyt, mimo że laser jest żyleta, bo w drugiej konsoli go odpowiednio skalibrowałem. Koniec końców oba lasery działają idealnie, ale tylko w pierwszej konsoli. W drugiej żaden z nich nie czyta płyt.

 

Podsumowując - Jedna konsola 100% sprawna, druga chyba z jakimś uszkodzeniem płyty głównej. Za 40zł deal miesiąca :D

Edytowane przez Quake96
  • Plusik 6
  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...