Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Elegancka zdobycz. To teraz druga sztuka do grania? :) Ja właśnie czekam na miętowe PS2-ki FAT w pudłach. Region japoński, ale w zasadzie w tym się specjalizuję - szkoda mi nerwów na europejskie rzeczy w tragicznym stanie - kupuję już w zasadzie tylko nówki, albo od zaufanych ludzi z Forume (ostatnio @Rayos :*)

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A jakimś fartem udało się wyrwać na Allegro. Przeglądałem codziennie od kilku miesięcy i już lekko wątpiłem a tu bang pojawiła się aukcja z licytacją. Walka dosłownie do ostatniej sekundy : ) skończyło się na 919 (chociaż byłem przygotowany na znacznie większą kwotę) http://allegro.pl/nintendo-wii-u-32gb-zelda-edition-komplet-igla-i7255521729.html#thumb/4

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.04.2018 o 12:57, ping napisał:

Jezu ale prosty typ.

 

 

Szczerze, to wole tego typa czasem obejrzeć niż tych wszystkich znawców tematu.

Co do uzębienia, to myślę że to nie jest kwestia założenia samego aparatu orto, bo takowy już by dawno miał. Chociaż inne "gwiazdki" YT późno sobie pozakładali aparaty- ceramiczne, bo są prawie niewidoczne. 

Przy tym kolesiu może dojść kwestia wąskiej szczęki, co wymaga zupełnie innego podejścia do tematu. Trzeba zęby usunąć, rozsunąć żuchwę i dopiero prostować. Braki uzupełnić. Całkowity koszt takiego zabiegu- średniej klasy 4 letni samochód. Łatwiej kupić grę za 200zł. Problem na starość będzie, ale to już geny i inny temat.

 

Nie ma za co :D 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Mnie tam ryra jak typ wygląda, ale śmiesznie się oglądało sfrustrowanego koleżkę, który nie zrozumiał zabiegu mającego wywołać takie, a nie inne emocje.

Zresztą w innej grze spod ręki tego deva, był podobny patent.



Brothers



Jeno tam nie było wyboru, który braciak się wykojtnie.

Odnośnik do komentarza

Ale rzuciłeś ogólnie hasło. A inne jego filmy widziałeś? Mi się spoko oglądało jak kupował Xbox X np. Kilka filmów obejrzałem i wolę go obejrzeć niż qaza czy jak on tam. Albo Gonciarza jak kupowałem Switcha w Jp. Wolę tego typa obejrzeć. Tyle. 

 

Co do uzębienia, to dopisałem, bo pod Twoim postem ktoś na to zwrócił uwagę. 

Ale EOT. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...